Fantastická zvířata a kde je najít

Fantastická zvířata a kde je najít https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/11468/bmid_fantasticka-zvirata-a-kde-je-najit-rVG-11468.jpg 4 2397 289

Alespoň jeden výtisk knihy Fantastická zvířata a kde je najít vlastní téměř každá kouzelnická domácnost v celé zemi. Nyní, po omezenou dobu, mají i mudlové příležitost zjistit, kde žije pětinoh, čím se živí kluběnka a proč není dobrý nápad nechávat za dveřmi mléko pro bodloše. „Výtěžek z prodeje této knihy je věnován nadaci Comic Relief, což znamená, že srpce a svrčky, které za ni zaplatíte, dokážou kouzla, jakých není schopen žádný čaroděj. Máte-li pocit, že to není dostatečně dobrý důvod k tomu, abyste se rozloučili se svými penězi, mohu jen doufat, že až kolem vás půjde nějaký kouzelník v okamžiku, kdy na vás zaútočí mantichora, bude ochotnější než vy.“ Albus Brumbál... celý text

Literatura světová Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , Albatros (ČR)

Fantastic Beasts & Where To Find Them , 2001

Barbastelle
17.04.2012 4 z 5

Díky vepsaným komentářům Rona a Harryho je to velmi vtipné, a tak i čtivé. Dobré pro nadšence!

Layss
21.02.2012 3 z 5

Knížku jsem si půjčila v knihovně, a opravdu je to nutnost přečíst pro každého skalního fanouška Harryho Pottera... Neodolala jsem a nějaké úryvky jsem si opsala..

Calzedonka
18.02.2012 3 z 5

Konečně jsem ji taky přečetla. Pro fanouška Harryho Pottera je to přímo povinnost. Splněno! Obohatila jsem si potterovský svět o nová zvířátka (mám nového oblíbence - Novozélandský opálooký drak) a dávám 3 hvězdičky.

pufina
27.01.2012 3 z 5

V mnoha ohledech je to výborný doplněk k sáze Harryho Pottera, a že já ságu opravdu zbožňuju. Nicméně nebyla jsem z ní tak nadšená, abych si ji musela přečíst podruhé nebo abych ji musela mít v knihovně.

netty.vanity
21.10.2011 2 z 5

Neurazí, ani nenadchne. Svět Harryho Pottera miluju, ale tohle mne zkrátka moc nechytlo.

motycek
04.09.2011

Ideální studna informací pro cvoky do HP jako jsem já. Tuhle knížku nemůžete hodnotit jako sérii HP. O encyklopedii přece taky neřeknete že měla napínavý děj, ale že jste se z ní něco naučili.

Judy24
29.05.2011 3 z 5

Důstojný doplněk pro fanoušky knižní série Harryho Pottera. Nic extra skvělého, ale člověku dodává další energii k tomu, aby se vžil do toho světa plného magie, utopil se v něm a uvěřil, že někde takové místo skutečně existuje.

Temný snílek
29.05.2011

Zajimá kniha popisující magická stvoření. Něco jako učebnice...

FilipBednar
30.11.-0001 3 z 5

Kniha z knihovničky Harryho Pottera pobaví, ale příliš nenadchne.

Harry Potter

Kniha Fantastická zvířata a kde je najít je v

Přečtených3 770x
Knihotéce1 338x