Fantastická zvířata a kde je najít

Fantastická zvířata a kde je najít https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/11468/bmid_fantasticka-zvirata-a-kde-je-najit-rVG-11468.jpg 4 2399 289

Alespoň jeden výtisk knihy Fantastická zvířata a kde je najít vlastní téměř každá kouzelnická domácnost v celé zemi. Nyní, po omezenou dobu, mají i mudlové příležitost zjistit, kde žije pětinoh, čím se živí kluběnka a proč není dobrý nápad nechávat za dveřmi mléko pro bodloše. „Výtěžek z prodeje této knihy je věnován nadaci Comic Relief, což znamená, že srpce a svrčky, které za ni zaplatíte, dokážou kouzla, jakých není schopen žádný čaroděj. Máte-li pocit, že to není dostatečně dobrý důvod k tomu, abyste se rozloučili se svými penězi, mohu jen doufat, že až kolem vás půjde nějaký kouzelník v okamžiku, kdy na vás zaútočí mantichora, bude ochotnější než vy.“ Albus Brumbál... celý text

Literatura světová Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , Albatros (ČR)

Fantastic Beasts & Where To Find Them , 2001

narcisonanis
07.09.2014 2 z 5

Důkaz, že ne vše, co je spojeno s úspěšnou knihou, musí být stejně kvalitní. Připomíná mi natočené čtvrté a páté filmy různých sérií, které jsou vytvořené spíše kvůli výdělku než pro nějakou přínosnou hodnotu. Dostala se mi nyní podruhé do rukou a tak si říkám... škoda peněz. Ale pro to pobavení to nebylo tak hrozné.

kacimilek
14.07.2014 4 z 5

Uzounká knížečka se seznamem snad všech kouzelných zvířátek. Super doplnění pro fanoušky Harryho Pottera.

claryssa
14.07.2014 4 z 5

Knížku jsem četla, když mi bylo tak 8 a HROZNĚ se mi líbila a tak je to i doteť.. Moc mě zaujaly ta psaný poznámky a myslím že to suprově podtrhlo výsledek s kontextem..:))

Oter
07.06.2014 2 z 5

Klasická dodatková knížka k HP. Zpracování je povedné, ale hodnotou nic moc.

matesatan
14.05.2014

zajímavé je to zajímav si to přečíst

wikiniki
20.04.2014 3 z 5

Krásná "příručka" k Harrymu Potterovi. Harryho poznámky byly snad to nejlepší, co jsem v této knize našla.

Lodja
03.03.2014 4 z 5

Asi to moc nejde číst jako beletrie - vezmete a přečtete od první stránky do poslední, prostě někdy tlustočerv, jindy karkulinka a potřetí třeba pogrebin. A čmárance Harryho a Rona jsou sice trošku okatě a prvoplánově vtipné, ale i tak se mi líbí.

Véča
18.02.2014 5 z 5

Super dodatková knížka k HP. Moc se mi líbí poznámky Harryho a Rona. Měla jsem ji přečtenou za chvilku. :)

Posli
08.02.2014 3 z 5

Krásný doplněk k sérii Harryho Pottera, který nám bohužel nic neřekne. Bez vpisků by to nudné, ale takhle to tomu dodalo krásnou pottrovskou atmosféru.

MonisPop
12.01.2014 3 z 5

Líbí se mi dopsané poznámky od Harryho a Rona, ale mohlo by jich být více. Jinak nejlepší dodatek k HP jsou stejně Bajky Barda Beedlyho.

peterkovasona
11.01.2014 4 z 5

Některé zvířátko bych brala i domů...
Jako dodatek k celé sérii super, ale jako samostatné je to krapet nudné..

Jahoda197
28.12.2013 5 z 5

Tahle knížka se mi hodně líbila :) Myslím, že je to skvělé doplnění k Harrymu.

NarutoFan
22.12.2013

Dobrá zpráva je, že teď vyšlo 2. vázané vydání. :)

Janiss_89
21.11.2013 5 z 5

Jednoznačně plný počet. Nadchne každého skalního fanouška Harryho Pottera:) Povinnost mít ji v knihovničce.

HiNataLi
16.10.2013 5 z 5

Tuhle knížku mám doma v angličtině, a ač vidím, že názor na ní je poměrně negativní, tak mě prostě nadchla. Konec konců i "fantastická zvířata" jsou něčím, co je pro svět Harryho Pottera poměrně typické, a v této knížce se o nich můžeme dovědět i z jiného úhlu. Navíc komentáře a přepsané informace, které v knížce jsou jí přidávají jakési osobní kouzlo.
Nemůžu se dočkat filmu. (^^)

Wiqqux
07.09.2013 3 z 5

Keď som bola "závislá" na HP, tak som obdivovala každého zvera a všetko, ale s odstupom času mi pripomína skôr časopis ako knihu.

Nefi
04.09.2013 2 z 5

Jako doplňková kniha, která má rozšířit povědomí o HP dobré, ale samostatně k ničemu. Ale v mládí mě to bavilo.

Ajaiwik
23.06.2013 3 z 5

Je to učebnice.... takže co se týče zábavnosti tak asi nic.... ale zajímavá je, konečně se trochu v těch potvůrkách všech velikostí orientuju :D

kleria
31.05.2013 3 z 5

Mě se kniha líbila,ale já jsem ji nečetla celou, jenom něco :).

nikytinek
25.03.2013 1 z 5

Harryho P. milluji ale touto knihou sem byla docea zklamana,nastesti sem si ji stahla v elekronicke podobe :-(