Krásná katastrofa

Krásná katastrofa https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/151047/krasna-katastrofa-151047.jpg 4 1602 351

Katastrofa série

JE TO KAMARÁTSTVO S NEPLÁNOVANÝMI DÔSLEDKAMI, KRÁTKODOBÉ VZPLANUTIE ALEBO LÁSKA? ABBY ABERNATHYOVÁ začína navštevovať vysokú školu ďaleko od svojho rodného mesta, aby zabudla na minulosť. Uteká pred rodinou, ktorá jej vinou alkoholu a hazardných hier urobila zo života peklo, a usiluje sa byt príkladnou študentkou. TRAVIS MADDOX má prezývku Besný pes a na štúdium si zarába ilegálnymi pästnými súbojmi – samozrejme, bez rukavíc. Má povesť najväčšieho zvodcu žien na univerzite. Je to presne ten typ, akému by sa Abby mala zďaleka vyhnúť, ak nechce spadnúť do pasce svojho starého života. TRAVIS A ABBY sa navzájom priťahujú, ale presviedčajú okolie aj jeden druhého, že z ich priateľstva nikdy nevznikne milenecký vzťah. Potom však Abby prehrá stávku, a tak musí mesiac bývať s Travisom v jeho byte. Vášeň sa už nedá maskovať priateľstvom.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Fortuna Libri (SK)

Beautiful disaster , 2011

Kacennnka
04.11.2019 2 z 5

Katasrofa to byla, ale krásná teda ne. Hloupý a předvídatelný příběh s hloupými hrdiny, příšernou korektorou a naprosto ujetým konceptem. Napravování bad boye už tu bylo mnohokrát a taky v mnohem lepších verzích.

wendy944
02.11.2019 5 z 5

wau tohe bylo něco sem nadšena

Ssarahize
22.10.2019 2 z 5

Nemuzu si pomoct, ale prezdivka Holubička me opravdu dokazala vytočit a prijde mi kniha dost neralna. Mam rada tento žánr, ale rozhodne si to uz znovu neprectu-jsou mnohem lepsi co se teto tematiky tyce napriklad After serie.

Ivet1990
10.10.2019 2 z 5

Kniha mě vůbec nenadchla

TomuVer
05.10.2019 1 z 5

Klasický príbeh zlého chlapca a naoko dobrého a slušného dievčaťa. Konkrétne táto mala trochu hriešnu minulosť. Niečo pre "dospievajúcu mládež", ktorú bavia naťahovačky, žiarlivostné scény a hádky, aby nakoniec zvíťazila LÁSKA. Klasika.

rieMa
16.09.2019 2 z 5

Jedna neuvěřitelnsot za druhou... na další díly nemám...

Luc.i
15.09.2019 4 z 5

Knížka se moc pěkně četla a jako romantické duši se mi příběh moc líbil. V určitých chvílích mě už teda přehnané reakce a Trevisova agrese rozčilovaly ale i tak se mi to líbilo a už mám rozečtenou Učiněnou katastrofu

Cometka
08.08.2019 2 z 5

Nebylo to úplně špatné, ale pár věcí by se našlo. Knížka se dobře četla, ale nejsem cílová skupina a některé věci mi tam přišly už dost přitažené za vlasy. Hlavní hrdinku jsem nepochopila asi vůbec.

petraj30
04.08.2019 4 z 5

Nebylo to špatné, ale všechno bych smrskla do 1 knihy a svatbu bych vynechala celou kromě závěru

dulenka
13.07.2019 2 z 5

stačil by třetinový počet stránek... neustále se opakující situace... děj v podstatě nijaký... snad jako oddychovka k vodě pro puberťáky ... škoda.

kaculliv
13.07.2019 2 z 5

Přitažené za vlasy. Druhá polovina mi vadila a reakce byly přehnané

TheMelorry
01.07.2019 3 z 5

Čekala jsem víc. Souhlasím s komentářem níže, knihy od J. Lynn jsou mnohem lepší a lépe propracované. U téhle knihy jsem postrádala víru v reálnost situací, rozčilovalo mě neustálé hádání hlavních hrdinů, naštvané odchody a zdlouhavé usmiřování. Navíc oba měli nepochopitelné myšlenkové pochody. V podstatě je to příběh o psychicky nevyrovnaném majetnickém rváči a naivní dívce. Nejhorší ze všeho bylo ale oslovení Holubičko, Holu, na které jsem v průběhu knihy byla čím dál více alergická.
Na druhou stranu se knize nemůže upřít velká čtivost. Jako oddechovka ideální, ale bez předchozích větších očekávání.

Nika320
14.06.2019 5 z 5

Nemůžu si pomoct, ale kdykoliv je v knize potetovanej, svalnatej chlap, který střídá holky jak ponožky, tak mě to kurevsky baví :D

tynka65
28.05.2019 3 z 5

Tak pro mne to bylo zklamání. Po všech těch recenzích jsem čekala mnohem víc. Bylo to přehnané, moc uhádané a absolutně jsem chování Abby nechápala... Počkám na tebe od J.Lynn a Začít znovy od N.Kasten mají podobný příběh a jsou podle mne mnohem, mnohem lepší.

_Steff_
22.05.2019 2 z 5

Nevím proč ale mě to připadalo jako blbost. Travis mi byl nesympatický a choval se nelogicky. A to že se vzali v 19 letech ? Ale na jednu stranu vlastně proč ne. U knížky jsem si odpočinula a pobavila mě.

zimolka
15.05.2019 4 z 5

Krásný příběh,Travis a Holu sympatičtí,nechybělo napětí.Oddechové čtení.

happy19
09.05.2019 5 z 5

Skvělý příběh,bylo tam vše,vyváženo tak akorát,ráda si menším odstupem přečtu i příběh z pohledu Travise,ať si ho vychutnám;-)))

makynka911
04.05.2019 4 z 5

Po přečtení série After jsem chvilku myslela, že čtu kopii. Ale nakonec to nebylo tak hrozné. Líbí se mi prostředí školy, zápasy, sázky. Po dočtení série z ní mám celkově dobrý pocit, navíc se četla rychle a sama, 4* :)

Monini
26.04.2019 3 z 5

Seznamování hlavních hrdinů skvělé a vtipné. Hlavní hrdinové skvělí sympaťáci. Hvězda dolů za ztrátu dechu v druhé půlce a menší uvěřitelnost příběhu. Konec ťuťu ňuňu :)

petra0471
18.04.2019

Jako oddychovka to bylo fajn. Jestli ale v nejbližší době někdo řekne slovo "holoubku" , tak mu vyrazím zuby.