Krásná katastrofa

Krásná katastrofa https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/151047/krasna-katastrofa-151047.jpg 4 1602 351

Katastrofa série

JE TO KAMARÁTSTVO S NEPLÁNOVANÝMI DÔSLEDKAMI, KRÁTKODOBÉ VZPLANUTIE ALEBO LÁSKA? ABBY ABERNATHYOVÁ začína navštevovať vysokú školu ďaleko od svojho rodného mesta, aby zabudla na minulosť. Uteká pred rodinou, ktorá jej vinou alkoholu a hazardných hier urobila zo života peklo, a usiluje sa byt príkladnou študentkou. TRAVIS MADDOX má prezývku Besný pes a na štúdium si zarába ilegálnymi pästnými súbojmi – samozrejme, bez rukavíc. Má povesť najväčšieho zvodcu žien na univerzite. Je to presne ten typ, akému by sa Abby mala zďaleka vyhnúť, ak nechce spadnúť do pasce svojho starého života. TRAVIS A ABBY sa navzájom priťahujú, ale presviedčajú okolie aj jeden druhého, že z ich priateľstva nikdy nevznikne milenecký vzťah. Potom však Abby prehrá stávku, a tak musí mesiac bývať s Travisom v jeho byte. Vášeň sa už nedá maskovať priateľstvom.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Fortuna Libri (SK)

Beautiful disaster , 2011

adela_02
12.01.2021 5 z 5

Upřímně je to jedna z mých oblíbených knih. Hnedka jsem milovala děj, hlavní postavy a celkově celou knihu! Na 100% doporučuji.

baru746
04.01.2021 5 z 5

Moc se mi kniha líbila! Až jsem se divila, že není moc známá. Připadala mi dokonce lepší než knižní série Papírová princezna od Erin Watt:)

petraLI
12.12.2020 3 z 5

Proč většina autorek děla z mladých holek totální naivní husičky?! Sama o sobě kniha nebyla špatná, začátek knihy se mi opravdu líbil, ale jak jsem se dostávala na další a další stránku, začala jsem mít Abby plné zuby. Být Trevisem, tak už bych jí dávno poslala k šípku. No nakonec holka jedna ušatá dostala rozum. Takže kniha není špatná, možná si ji ještě někdy přečtu.

Brolly
29.11.2020 2 z 5

Strašně moc zamotané. Hlavní pár se mi moc líbil, mám ráda první to kamarádství, pak láska, ale příště ubrat drama a bylo by to mnohem lepší. Druhý díl z pohledu Travise jsem ani nedočetla, protože se mi nechtělo znovu číst tu horskou dráhu emocí.

iveta0549
09.11.2020 5 z 5

Tuto knížku jsem si velice oblíbila, milý příběh, fajn postavy (hlavní i vedlejší). Přečteno jedním dechem.

splaty
08.11.2020 3 z 5

Zaujala mě anotace. Příběh, který přečtete má dobrou formu a udrží čtenáři knihu v ruce. Přečtená byla hned, ale zůstalo prázdno a dokonce se mi příběh rychle vykouřil z hlavy..
Pokud tedy nemáte dvacet anebo tímto druhem četby vyloženě nežijete, nejspíš brzy zapomenete i vy.

Alnima
06.11.2020 4 z 5

Pěkná knížka. Toto prostředí v knížkách se mi líbí.

baru746
28.10.2020 5 z 5

Přečteno za necelý den! Skvělá knížka

Myška43
17.09.2020 4 z 5

Travise jsem si zamilovala ihned. Myslím, že příběh z jeho pohledu je lepší, proto ubírám jednu hvězdu. Abby by prospělo více trpělivosti a pochopení, vždyť se chudák tolik snažil. Škoda, že série nepokračuje příběhy jeho bratrů, ty jsem si také moc oblíbila.

Nikol12
13.09.2020 5 z 5

Jedna z nejlepších knih, co jsem kdy přečetla. Celý děj mě od začátku ponořil do příběhu.
A musím říct, že to je moje nejrychleji přečtená kniha, protože mě neuvěřitelně zaujala.

YenMaja
22.06.2020 3 z 5

Velice milý příběh dvou studentů, kteří si k sobě celou knihu hledají cestu. Travis se tvářil jako typický bad boy, ale spíš než "vzteklej pes" je to štěně, které neustále kňučelo a běhalo za Abby. Trochu se to bilo s tím, jak nedokázal udržet agresi na uzdě. Nicméně kniha se četla dobře a svižně.

zaandulee
12.06.2020 5 z 5

Na tuhle knihu jsem narazila již dříve, zaujala mě svým obsahem, ale až do nynějška jsem se k ní nedostala. Neměla jsem moc velké očekávání, takže jsem byla opravdu překvapená, jak jsem se do knihy a postav zamilovala. Příběh byl velmi romantický, byly zde napínavé momenty, ale částmi se to trochu táhlo. Hodně lidí by řeklo, že vztah hl. postav je ukázkové klišé z románu, ale kdo si užívá romantiku a osudovou lásku, tak si čtení skvěle užije.

Kniha mi přijde velmi podobná knižní sérii After♥ (od Anny Todd), kterou jsem si ihned zamilovala a nyní patří mezi mé nejoblíbenější série. Doporučuji tedy přečíst všem, kdo si užívají čtení právě takových knih, plných lásky, vášně a romantických zvratů. ♥

ElikaS
29.05.2020 3 z 5

Příběh by nebyl špatný, postavy by také celkem ušly, ale už nikdy nechci číst oslovení holoubku. Navíc od takého chlapa, jakým má Travis být. To mi otrávilo celou knížku.

juni
13.04.2020 5 z 5

Naprosto skvělá knížka :) Nemůžu se dočkat pokračování.

petulkapeta
12.04.2020 5 z 5

Libil se mi pribeh i kdyz ja byt Abby tak necekam a reknu mu to...

Simona269
10.04.2020

Nevíte někdo prosím kde bych mohla knihu ještě koupit?

Chvilkasnění
03.04.2020 4 z 5

Bylo to...zajímavé. Jednou jsem si to přečetla, ale víckrát to vyhledávat (nejspíš) nebudu. :D

knihomolka78
22.03.2020 1 z 5

Tuto dobu, kdy je vše zavřené a člověk nemůže nic moc dělat trávím často čtením. Už mi docházejí knížky a tak jsem sáhla po něčem, co normálně moc nečtu. Kniha měla vysoké hodnocení (proč?, nechápu...) a tak jsem si říkala, že to bude příjemná oddechovka.... s jasným koncem, jak to u tohoto žánru bývá...
Ale něco tak příšerného jsem hodně dlouho nedržela v ruce. Kniha opravdu dělá čest svému jménu! Katastrofa, ale krásná teda ne...!
Proboha, to přece nemůže existovat ani v červené knihovně.....majetnický násilník, který se chová jako dítě a oslovuje svou přítelkyni holoubku? Občas jsem myslela, že se pozvracím. Na závěr nemůžu nezmínit nejen četné překlepy, ale také příšerné hrubky, kterých se s délkou textu vykytovalo stále víc a víc....

LyraBlack
10.03.2020 odpad!

Tak se pojďme podívat, jakou kýčovitou minulost hlavních postav ukrývá tato kniha. Bůh mě ochraňuj, jestli zase narazím na fotra alkoholika a neschopnou matku :)

orangerose
21.01.2020 4 z 5

Krásný příběh z pohledu Abby, až nato jsem četla příběh Travise (2díl a 3 závěrečný díl, že až tedka opožděně přečetla jsem tento 1 díl - světě div se, nečekala jsem že už seženu 1 díl této úžasné série - v levných knihách našla, už přestala doufat že ho seženu :)
Nejvíc se mi líbil Trevisuv příběh :D