Karibské tajemství

Karibské tajemství https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/15543/bmid_karibske-tajemstvi-omn-15543.jpeg 4 424 66

Slečna Marplová série

Slečna Marplová tráví prázdniny na ostrově St. Honoré u Karibského moře. Nikoho z fanoušků oblíbené hrdinky detektivních příběhů Agathy Christie jistě nepřekvapí, že nádherné počasí a překrásná přímořská scenérie jejímu zvídavému duchu nepostačují. Ani historky jejího společníka majora Palgravea ji příliš nezaumou. Zpozorní až v okamžiku, kdy se major pochlubí, že vlastní fotografii domnělého pachatele neobjasněné vraždy. Den nato je major nalezen mrtev. Od té chvíle si stará dáma věru nemůže stěžovat na nudu...... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Romány
Vydáno: , Knižní klub

A Caribbean Mystery , 1964

alimrix
16.10.2013 5 z 5

pěkná a napinavá knížka

wooloong
06.10.2013 5 z 5

Slečna Marplová je pěkná potvora. Poklidně si plete, tváří se jako hodná a trochu přihlouplá tetička, ale přitom má oči na stopkách, uši napnuté a mozkové závity rozeběhnuté na nejvyšší obrátky. A neexistuje záhada, kterou by nerozluštila.

kattyV
22.03.2013 4 z 5

Slečna Marplová mimo své oblíbené venkovské prostředí. Ale po první nejistotě i na mořské pláži nachází podobu se svými známými. Protože lidi jsou vlastně všude stejní.

gabi1993
31.12.2012 5 z 5

Kniha se mi dobře četla, mohu jen doporučit.

Marika Vanova
23.06.2012 5 z 5

Slečnu Marplovou čtu ráda a představuji si ji podle herečky s šedými kudrlinkami ve filmových zpracováních detektivek Agathy Christie. Pěkně se to čte, děj teče jako voda a konec pro mě byl překvapivý.

SuzukiZ
29.01.2012 4 z 5

Ač mám radši Poirota, slečna Marplová mě velmi mile překvapila :) cela kniha je ta zajimavá, že máte pocit, jako byste sami byli mezi bungalovy a usilovně se spolu se slečnou Marplovou vyptávali ostatních hostů, co slyšeli.