Kamoši, frajeri a srdce na plátne

Kamoši, frajeri a srdce na plátne https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/480473/bmid_kamosi-frajeri-a-srdce-na-platne-MlB-480473.jpg 4 492 108

Nová kniha známej autorky románov pre baby Kasie West s názvom Kamoši, frajeri a srdce na plátne je prvou časťou trilógie o dievčatách, z ktorých každá má svoj sen, snaží sa získať priateľstvo, lásku i uznanie a popritom spoznáva samu seba. Sedemnásťročná Abby je nadšená maliarka. Popri škole pracuje v miestnom múzeu a túži sa dostať do výberu výtvarníkov, ktorí čoskoro dostanú možnosť vystavovať na prestížnej výstave talentov. No jej obrazom vraj chýba srdce. Rozhodne sa zostaviť zoznam vecí, ktoré by jej obrazom mali dodať hĺbku. Spolu s kamarátom Cooperom, do ktorého je Abby zaľúbená, ale bojí sa, že ak mu to povie, príde o priateľa, postupne robia veci zo zoznamu. Popri tom mladá výtvarníčka spoznáva samu seba aj svoje strachy a učí sa ich prekonávať. Podarí sa Abby dostať srdce na plátno a získať srdce svojho priateľa?... celý text

Literatura světová Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , Slovart (SK)

Love, Life and the List , 2017

maca5449
01.11.2018 4 z 5

Mám ráda knihy této autorky, dokáže skvěle vykreslit romantickou linku příběhu. Moji pozornost si dokáže udržet po celou dobu, aniž by do příběhu nutně cpala nějakou tragédii. Zároveň mě ovšem dokáže vždy dojmout a zatím jsem u každé její knihy uronila i pár slz, samozřejmě o pár stránek později jsem se už zase pochechtávala.

prcek19
30.10.2018 4 z 5

Pro mě taková oddychovka, ale výborná oddychovka..další kniha od této autorky a stále sem s ní spokojená, takže se těším na další knihy, které si od ní přečtu

sola_lupa
30.10.2018 5 z 5

Nejprve jsem byla trošku zaražená, že mi kniha nějak málo připomínala Westovský styl, na který jsem byla natěšená, protože je tak odlišný od jiných knih tohoto typu. Ovšem jak se vše rozjelo, byla jsem nadšená. Nereálnost a všechno kolem jsem čekala, takže jsem se skvěle bavila. Navíc jsem tuhle pořádnou dávku romantiky potřebovala jako sůl. :)

Maruš.D
21.10.2018 4 z 5

Mě se kniha, stejně jako ostatní, líbila. Děj je jednoduchý, ale milý. Postavy mi byly sympatické. Nevím, jak to autorka dělá, ale vždy si u ní oblíbim i hlavní postavu ženy, což se mi často nestává. U této knihy byla pro mě trošku slabší “láska mezi kamarády”. Zase na druhou stranu se znají dlouho a tak chápu, že si na sebe vypěstovali závislost. Každopádně je to romantika a za mě palec nahoru :-))

veveronka
30.09.2018 3 z 5

Je to nejslabší kniha od této autorky.

anishta
10.09.2018 4 z 5

Začátek byl takový rozpačitý a moc mě nebavil, ale nakonec to bylo další milé čtení... Trochu mě mrzí, že byl tak utnutý příběh stoletého stromu, mohlo být tam o něm víc...

Ivuska.09
09.09.2018 4 z 5

Kdyby tato kniha vyšla o deset let dřív, skákala bych radostí až ke stropu. Už nepatřím do cílové skupiny čtenářů, ale jako nenáročnou oddechovku ji mohu ocenit i dnes. Nenáročná romantika na jedno odpoledne, ve které hlavní hrdince nic nespadne rovnou do klínu - alespoň ze začátku ne.

Jalisca
04.09.2018 5 z 5

Romanticka oddechovka. Precteno za jeden den. Libila se mi :-)