Kamoši, frajeri a srdce na plátne

Nová kniha známej autorky románov pre baby Kasie West s názvom Kamoši, frajeri a srdce na plátne je prvou časťou trilógie o dievčatách, z ktorých každá má svoj sen, snaží sa získať priateľstvo, lásku i uznanie a popritom spoznáva samu seba. Sedemnásťročná Abby je nadšená maliarka. Popri škole pracuje v miestnom múzeu a túži sa dostať do výberu výtvarníkov, ktorí čoskoro dostanú možnosť vystavovať na prestížnej výstave talentov. No jej obrazom vraj chýba srdce. Rozhodne sa zostaviť zoznam vecí, ktoré by jej obrazom mali dodať hĺbku. Spolu s kamarátom Cooperom, do ktorého je Abby zaľúbená, ale bojí sa, že ak mu to povie, príde o priateľa, postupne robia veci zo zoznamu. Popri tom mladá výtvarníčka spoznáva samu seba aj svoje strachy a učí sa ich prekonávať. Podarí sa Abby dostať srdce na plátno a získať srdce svojho priateľa?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/480473/big_kamosi-frajeri-a-srdce-na-platne-Mpn-480473.jpg 4.1360

Láska a jiné úkoly / Kamoši, frajeri 1.

Literatura světová, Pro děti a mládež, Dívčí romány

Vydáno: , Slovart (SK)

Love, Life and the List, 2017

Kniha Kamoši, frajeri a srdce na plátne

MocPísmenek
17. listopadu

Super knížka pro oddechové čtení. Přesně to, co jsem od ní očekávala. Čtivý, romantický teen příběh s vtipnými a romantickými momenty. Milá jednohubka.

Mondaika
14. listopadu

Mile jsem překvapená. Spíš než kopec lásky jsem v knize našla tolik moudra, které bych ani v nejmenším nečekala. Kniha má jednoznačně, co předat... A krásně jedním dechem se čte

jitka_dankova

(+ SPOILER) Půvabný příběh, ani bych ho moc neoznačila jako romantický, přišlo mi, že o nějakou romantiku tam vlastně primárně nešlo. Respektive po stránce romantiky a nějakého škádlení jsem jaksi čekala víc a neužila jsem si to. Ale neuvěřitelně mne bavilo, jak obě postavy plnily ten seznam stanovených úkolů na zdokonalení a užívala jsem si, jak byla rodina Abby tak nápomocná a s jakými životními moudry přicházeli. Knihu bych spíš označila jako takovou "motivující" literaturu.

Ana72154

Za mě super kniha. Akorát ten konec mohl být trošku jiný :-)

Inea7

Za mě zatím asi nejlepší knížka od Kasie. Nebyla to jen další příjemná oddechovka, ale hodně mě inspirovala a dala. Smála jsem se, protože sarkasmu tam bylo opravdu hodně a to se mi líbilo. Ale i brečela. Proto je vidět, že autorka píše vážně krásně..A vztah mezi Cooperem a Abby- no.. hodně závidím :D

loty13

Přečteno jedním dechem.
Škoda že už je konec.

marwinmh

Čtení mě bavilo, přesně takovou nenáročnou, svižnou oddechovou teen romantiku jsem potřebovala. Abby a Cooper spolu komunikovali s lehkostí, vtipem, sarkasmem, Abbyin přímočarý děda, máma plná obav z vnějšího světa, dodali příběhu kapku vážnosti.

WallopX

Stejně tak jako její knížku Po tvém boku, jsem stihla přečíst i tuhle za jediný den. Nebylo to nic extra, ale jako jedna další z oddechových knížek byla skvělá. Líbilo se mi, jakým stylem spolu Cooper a Abby mluví a zajímalo mě, jakým stylem se to bude dál vyvíjet.