Mělké hroby

Mělké hroby https://www.databazeknih.cz/img/books/60_/60029/melke-hroby-60029.jpg 4 366 47

John Pellam série

John Pellam kdysi působil ve filmové branži a měl před sebou slibnou hollywoodskou kariéru – dokud ho tragédie neodstavila na vedlejší kolej. Nyní se živí jako vyhledavač filmových exteriérů, cestuje po celé zemi a hledá vhodné lokality pro natáčení konkrétních scén. Když projíždí ulicemi amerických maloměst, místní obyvatelé se obvykle sbíhají a žadoní u něj o svých patnáct minut slávy. V jednom ospalém městečku ve státě New York se však Pellamovi dostává zcela jiného přijetí. Vše začíná tím, že se na kapotě jeho dodávky objevuje sprejem nastříkaný obrázek dvou hrobů – a vzápětí jeho svět plný iluzí roztříští na kusy brutální vražda. Pellam se náhle stává ústřední postavou dramatu plného násilí a neuvěřitelných intrik, které jako by pronásledovalo celé nešťastné maloměsto. Také v románu Mělké hroby dává Jeffery Deaver průchod svému smyslu pro vystavení chytré zápletky, strhující dialogy a stupňované napětí. Ne nadarmo byl za tuto knihu nominován na prestižní Edgarovu cenu.... celý text

Literatura světová Thrillery
Vydáno: , Domino

Shallow Graves , 1992

Kimmie
16.04.2013 5 z 5

Dle mého názoru si Mělké hroby zaslouží lepší hodnocení. Celý příběh je dobře podán, je jak napínavý, tak i trochu zábavný. Nikdy jsem se u toho nenudila. Jediné co mě mrzelo bylo to, že to bylo tak krátké :-)

Petr K.
24.03.2013 4 z 5

Asi takto. Vubec jsem nemel pocit, ze ctu Deavera, ale i tak me nejakym zpusobem ta kniha docela bavila, i kdyz z ni zrovna necaka na vsechny strany napeti (asi jsem potreboval trochu klidek) Takze pokud hledate knihu u ktere nebudete ani dutat, tak radsi sahnete po nejake jine. Me docela zaujala, davam tak 70 %

raski
18.02.2013

celkovo nie zla kniha,ale viem ,ze j. daever dokaze pisat ovela putavejsie a zaujimavejsie diela.

antonio13
14.01.2013 5 z 5

Klasika od Jefferyho.Hezky napsané, poutavé.Doporučuji k přečtení tak jak jeho ostatní knihy které mám všechny doma.

Holly
08.12.2012 3 z 5

Tohoto spisovatele mám velmi ráda, nicméně Mělké hroby jsou to nejslabší, co jsem od něj zatím četla a už teď myslím, že do dalších knih s Johnem Pellamem se nevrhnu. Deavera jsem v tom vůbec nepoznávala, přišlo mi, že text kolikrát nedával moc smysl a v celé knize se vlastně nic moc nestalo....

astroweb
03.11.2011 4 z 5

Nečetl jsem komentáře a tak jsem Deavera začal číst právě Mělkými hroby. Líbily se mi, takže se těším, že další jeho knížky se mi budou líbit ještě víc.

Lazy
05.07.2011 3 z 5

Oproti jiným autorovým knihám mě tahle zas tak nezaujala.