Její konec

Její konec https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/454784/bmid_jeji-konec-oCW-454784.jpg 4 1581 453

Začalo to šokujícím obviněním...ale kde je pravda? Stephanie a Patrick jsou novomanželé, kterým se právě narodila dvojčata. I když je Stephanie vyčerpaná z nedostatku spánku a staráním se o miminka, je si jistá jednou věcí - má vše, po čem kdy toužila. Potom se ale objeví žena z Patrickovy minulosti a na povrch vyplují tajemství o něm a jeho první manželce. Její smrt byla přeci nehoda - nebo byla zavražděna? Patrick tvrdí, že je nevinný, a tohle všechno jsou jen pouhé plytké pomluvy. Ale říká pravdu? Neudělala Stephanie osudovou chybu?... celý text

Literatura světová Pro ženy Thrillery
Vydáno: , Kalibr

The End Of Her , 2020

Dagmar58
27.07.2021 4 z 5

Stejně jako ostatní knihy autorky se mi i tato líbila. Asi nepatří k tomu úplně nejlepšímu co napsala, ale její styl mi vyhovuje, nechybí napětí, takže se budu těšit na další autorčino dílko.

Maus
26.07.2021

Sice se mi předchozí knihy líbily mnohem více, ale autorka nezklamala. Krásný a napínavý příběh.

koki.veru
26.07.2021 5 z 5

Opět super thriller od této autorky. Překvapivý až do konce, zajímavá zápletka, četlo se velice dobře.

Kekik
26.07.2021 5 z 5

Geniální. Parádní konec. To nejlepší od Shari Lapeny?

Knihy Shari Lapeny mám moc ráda. Na její novou knihu jsem se moc těšila. A nezklamala. Trochu se divím modrému hodnocení (v době psaní komentáře má kniha 75%, 453 hodnocení). Za mě osobně se jedná o nejlepší knihu od autorky.

Kniha je psána typickým autorčiným stylem, kdy vypráví příběh několik postav (ve třetí osobě). Jejich pohledy se střídají rychle, děj tak hezky frčí, a jsme u všeho a všude. Autorka jej napsala vážně rafinovaně. Mé názory na to, kdo je padouch, se měnily celkem rychle, ale když proběhl piknik, už jsem trochu tušila, proč chtěl Patrick na piknik jet. A uhodla jsem to.

Tentokrát i konec knihy si zaslouží velikou chválu. Shari Lapena má konce dosti netradiční. Ne vždy potěší. Konkrétně v této knize je konec, který nemám ráda, ale zde je to jiné. Tady konec sedí jako poklice na hrnec. Úžasné. Na knihu mám jen samou chválu. Doporučuji ke čtení.

hrabalikoval
25.07.2021

Shari Lapena je prostě spisovatelka od které budu chtít přečíst všechny knihy. A to se potvrdilo. Další povedená knihu u které neví jak to dopadne. Tento zvrat mě velice bavil a opravdu bych ho nečekala. Kniha byla napínavá a přečetla jsem ju jedním dechem. Těším se na další její knihy.

RADOST
25.07.2021 4 z 5

Kniha splnila má očekávání - vzbudila emoce, přiměla k zamyšlení, dobře se četla a ničím neurážela mé čtenářské požadavky. Potvrdila, že život může v sekundě přivodit tolik zvratů, že nebudete poznávat své blízké ani sami sebe.

tereza8
24.07.2021 5 z 5

,,Člověk si prostě nemůže pokaždé vybrat.”

Přečteno jedním dechem. Napínavé do poslední chvíle, přitom zbytečně nepřekombinované. Neskutečné, jak se mohou věci vymknout kontrole a stačí tak málo, aby bylo vše rázem jinak…

Makůvka
24.07.2021 5 z 5

Taková jednohubka na dovolenou. Knížka se moc dobře četla, od první stránky vás vtáhne do děje a nepustí. Mě se to líbilo, asi jak skoro všechny knížky od autorky.

Pitbullka
23.07.2021 5 z 5

Autorčina zatím nejlepší kniha. A ten konec? Wow! Moc mě kniha překvapila.

NelaMaty
22.07.2021 5 z 5

Jako vždy úžasná!

Pianistka
20.07.2021 5 z 5

Autorka opět nezklamala. Závěr je famózní, až člověka mrazí.

andrea4468
20.07.2021 5 z 5

Za mě super kniha na dovolenou :) Přečteno za dva dny. Je pravda, že mě děj moc nepřekvapil/nešokoval, ale u tohoto typu knížek vím, co mě čeká :)

Magdyla.8
20.07.2021 2 z 5

Tak tohle pro mě nebyla Lapena kterou znám. Kapitoly přeskakovali a musela jsem se zorientovat v tom, kdo zrovna vypráví. Vztah mezi Patrickem a Stehpanií mi přišel chladný, nevěřila jsem pevné a šťastné manželství. Anotace mluví o něčem jiném a příběh se rozjel po svém. Detektivka hned u druhé stránky. Opravdu mě štvala Erika, přišla z ničeho nic podle mého ani toho moc nevěděla a všechny jen vydírala. Příběh mě nezaujal, vysvětlení proč Patrik udělal to co udělal jen v jedné větě jakoby se nic nestalo. A konec, ne vážně mě nezajímalo kdo to udělal, hlavně že to udělal. No kniha mi přišla spíše vycpávková ...

Murasaki
20.07.2021 4 z 5

Mé druhé setkání s touto autorkou a musím říci, že i o dost lepší než s knihou Někdo cizí v domě. Pravděpodobně je to tím, že autorku ještě nemám tak načtenou, ale já jsem s touto knihou byla moc spokojená, i když se děj dal trochu předvídat. Ale bylo tam pár pasáží, kdy jsem byla opravdu překvapená. Těším se na autorčiny další knihy.

dlabikk
20.07.2021 4 z 5

Lapena je pro mne oddechové čtení, které nikdy nezklame. Ani teď, i když je příběh trochu předvídatelný. Nicméně konec to vždy zachrání a já mohu opět doporučit. Skvělé čtení :o)

Liss93
19.07.2021 4 z 5

Shari Lapena nezklamala. Jako vždy napsala čtivý thriller, který člověka nutí přemýšlet, předjímat události a i tak je na konci překvapený (i když tady jsem konec tušila). Skoro všechny autorčiny knihy jsem přečetla na letních dovolených a tuto tradici jsem ani letos neporušila, i když mě lákalo si ji přečíst hned jak vyšla. A nakonec jsem ji zhltla jako nic. Pokud hledáte napínavé, mrazivé čtení, které přečtete (skoro) na jeden zátah, Shari Lapena je správnou volbou, ať už je to Její konec nebo jakákoli z jejích předchozích knih. Ale přesto mou srdcovkou zůstává Nezvaný host.

perpe2a
19.07.2021 3 z 5

No, čekala jsem víc. Za mě průměr, ale jako oddechovka dobré. Sice jsem už od začátku tušila, jak to dopadne a taky dopadlo, ale číst se to dalo.

anet.myblog
19.07.2021 5 z 5

Thriller Její konec byla moje první knížka od autorky Shari Lapeny, která je u nás hodně oblíbená. A tak byly moje očekavání celkem vysoko. Příběh je napsaný hodně poutavě a je rozdělený do kraťoučkých kapitol, což mi vyhovuje. Od knížky jsem se nemohla odtrhnout, protože jsem potřebovala vědět, jak to celé dopadne. I když jsem měla nějakou svojí teorii, na konci přišly zvraty, které to celé změnily. Čtení jsem si užila a knížku můžu opravdu doporučit!:)

chrudas
18.07.2021 4 z 5

Klasika z předměstí od Shari. Knížka se čte dobře, napětí také nechybí jen ten konec je trošku překombinovaný......

michaelaaa5
18.07.2021 3 z 5

Na další knihu oblíbené autorky jsem se jako vždy těšila. Jak už tady ale někdo napsal, skoro polovina knihy jsou manželčiny úvahy a obviňování manžela z vraždy, které se střídají s manželovou obhajobou. Čekala jsem úplně jiné rozuzlení na konci, ale tentokrát kniha nenaplnila očekávání. Knihu považuji za slabší kousek z autorčiny tvorby, takový průměrný thriller.

kanadská literatura thrillery pro ženy

Shari Lapena
kanadská, 1960