Její konec

Její konec https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/454784/bmid_jeji-konec-oCW-454784.jpg 4 1581 453

Začalo to šokujícím obviněním...ale kde je pravda? Stephanie a Patrick jsou novomanželé, kterým se právě narodila dvojčata. I když je Stephanie vyčerpaná z nedostatku spánku a staráním se o miminka, je si jistá jednou věcí - má vše, po čem kdy toužila. Potom se ale objeví žena z Patrickovy minulosti a na povrch vyplují tajemství o něm a jeho první manželce. Její smrt byla přeci nehoda - nebo byla zavražděna? Patrick tvrdí, že je nevinný, a tohle všechno jsou jen pouhé plytké pomluvy. Ale říká pravdu? Neudělala Stephanie osudovou chybu?... celý text

Literatura světová Pro ženy Thrillery
Vydáno: , Kalibr

The End Of Her , 2020

Ticiana
06.09.2021 3 z 5

Kniha se cetla dobre, ale moc mne nezaujala. Nesympaticke postavy, par veci mi prislo, ze se vubec nevyresili, a pak ten konec se mi taky moc nezamlouval. Za mne je to kazdou knihou takovy na jedno brdo, tahle mi hodne pripominala V pasti lzi.

SimonaP
05.09.2021 3 z 5

Kniha se mi četla dobře, bavila mě, ale konec těžko uvěřitelný, nevěřím, že by se postavy zachovaly tak, jak se zachovaly....

harena
05.09.2021 4 z 5

Tak polovina knihy je to celkem průměrný thriller, jsou tu zdánlivě spokojené rodinky, ale téměř každá má nějakého kostlivce ve skříni. To nahrává vyděračům toužícím bezpracně zbohatnout, ale na štěstí si to nenechá každý líbit. Nejsou tu žádné zdlouhavé scény, nic neodbočuje z hlavního příběhu a díky širšímu řádkování je kniha brzy přečtená. Téměř do konce nevíme jestli je někdo vrah nebo jestli je jich dokonce více. Závěr se mi líbil, spisovatel nechává čtenáře, aby si ho domyslel.

evin84
05.09.2021 4 z 5

Tipická Shari.. čtivá a napínavá. Jen konec mohl být více rozvinutější.

Monika164
05.09.2021 5 z 5

Opět nezklamala.... Těším se na další knihu....

Jara.v
04.09.2021 4 z 5

Opět mě Shari dostala. Další příběh, který se četl jedním dechem. Ten konec byl na její předchozí knihy nezvyklý, ale o to větší zanechala celá kniha neuvěřitelný dojem. Už se těším na další knihu.

Kupcovka
04.09.2021 5 z 5

(SPOILER) Tahle kniha mě dostala. Vůbec jsem nečekala, že Erica na konci zemře, a moc jsem nevěřila, že by Patrick mohl být tak geniální vrah. Všechny ty zvraty, propojení různých životů, tolik tajemství.. No prostě dokonalá kniha!

Katerina015
04.09.2021 5 z 5

Rozhodne to neni kniba nervydrasajici, ale me se moc libila a cetla se velmi dobre

Pajosek
31.08.2021

Opět autorka nezklamala. Zajímavý příběh, napínavý až do konce. Postavy tak akorát, orientovala jsem se ve vztazích bez problémů. S hlavní hrdinkou jsem (sama jako matka) soucítila. Už se těším na další knihu, sice bohužel asi na delší dobu poslední, ale už teď se těším.

Martina1805
28.08.2021 5 z 5

ze začátku jsem myslela, že knihu ani nedočtu, ale protože mě zajímalo jak to všechno dopadne nakonec jsem knihu dočítala jedním dechem

Sammy.Boy
28.08.2021 3 z 5

Nebudu zastírat, ale chvílemi mi přišlo, že spíš než JEJÍ KONEC, to bude můj konec. Až příliš natahovaný příběh! Po dvou povedených předchozích knihách je Shari opět "lapena" do svého standardu. Ale abych jen nekritizoval, musím ocenit její smysl pro čtivost, ten si drží u všech svých knih. Už teď mě ale zajímá, s jakým sousedským dramatem nás překvapí příště.

VeruHoráková
22.08.2021 4 z 5

Knihy od Shari Lapena jsou pro mě sázka na jistotu. Ač hodně recenzí uvádí, že Její konec je autorčina nejslabší kniha, já ten pocit rozhodně nemám. Kniha byla svižná, dobře se četla a napětí, jak příběh dopadne, taky rozhodně nechybělo. Styl psaní Shari Lapeny mi vyhovuje a rozhodně si koupím i její další knihu.

Nymfadora.T.
22.08.2021 3 z 5

Kniha sice docela čtivá, ale za mě moc překombinovaná, zbytečně moc postav a ano-co ten konec???

romana0733
21.08.2021 4 z 5

Byla to dobrá kniha, opět nechybělo napětí. Jen musím ubrat jednu hvězdičku za ten konec. Nemám ráda, když si má čtenář domyslet, jak to zkončilo.

kneslova
21.08.2021 4 z 5

A mě se ta kniha líbila , jo četlo se to dobře , samé překvapeni, dobrý standard

Terka18
19.08.2021 1 z 5

První polovina byla dobrá. Příběh nabral rychlost a čtení šlo samo. Ale od poloviny hrůza. Děj se vlekl a vlekl. I když by měl nabírat ty největší otáčky. Zbytečně překombinované. Zbytečné postavy. Hlavní postavy nesympatické. Od autorky se mi líbila daleko více jiná kniha.

Lokina
19.08.2021 3 z 5

Musím říct, že jsem od autorky četla lepší knihy. Knihu jsem si půjčila z knihovny a nebudu tak litovat nad její koupí. Je to nenáročná četba, která neurazí ani nenadchne. Její délka je přiměřená, krátké kapitoly také přispěly ke svižnější četbě.
I když musí být nepředstavitelně únavné starat se o dvojčata a domácnost, některé pasáže obsahující právě zmíněná témata mohly být kratší a nemusely se pořád opakovat.
Občas jsem se u knihy nudila a chyběla nějaká výraznější akce, která by to oživila.
Závěr knihy měl asi šokovat, ano překvapil mě, ale nebylo to nic nad čím bych ještě týden po přečtení dumala.

Refadora
17.08.2021 2 z 5

Váhala jsem mezi 2 a 3 hvězdičkami.. Knížka mi přišla dost nereálná a překombinovaná, kapitoly byly krátké a přesto byly občas vyprávěné více postavami (přehlednější by mi přišlo kdyby se vypravěči střídali alespoň po kapitolách). V knize jsme mohli sledovat "myšlenky" jednotlivých postav, ale z důvodu udržení napětí šlo v mnoha případech o lži a neúplné myšlenky. Samotné postavy nebyly moc sympatické (nejlépe na mne působil šerif, který se v knize objevil jen v několika kapitolách) a nebylo pro mně snadné se s nimi identifikovat. Jejich uvažování působilo dost náhodně a přišlo mi, že bylo vyhrocené jen na efekt. Byla jsem ráda, když jsem knihu dočetla.

spencer
15.08.2021 3 z 5

Knihy Shari Lapeny si obvykle velmi užívám, ale Její konec nebyl tím, co jsem čekala. První polovina knihy byla poutavá, ale to samé se o druhé polovině říci nedá. Vůbec jsem neměla pocit, jako bych četla jednu z jejích knih. Postavy mi byly všechny nesympatické a chyběla jim hloubka. Všechny mi přišly stejné a nebyla tam žádná, která by se od ostatních odlišovala. Ke konci jsem čekala velký zvrat, který se sice dostavil, ale bohužel bez WOW momentu. Myslím, že má autorka na svém kontě mnohem lepší knihy. I když mě tato zklamala, na další se těšit budu.

kuttnerovka
14.08.2021 5 z 5

Perfektní, strhující jako vždy. Dokonalá záplatka s promyšleným rozuzlením. Závěr najednou rychle ukončený, ale překvapivý.

kanadská literatura thrillery pro ženy

Shari Lapena
kanadská, 1960