Umři znovu

Umři znovu https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/265741/mid_umri-znovu-dK2-265741.jpg 4 371 100

Rizzoliová a Islesová už viděly ledaco. Ale mrtvola, která vypadá jako po zuřivém napadení divokou šelmou? Navíc když je zřejmé, že vraždu má na svědomí jiná lidská bytost? Leon Gott byl proslulý vycpávač zvěře. Teď se však sám stal něčím úlovkem. Probudil snad Leon predátora mnohem nebezpečnějšího, než byli ti, jejichž trofeje mu visí na stěnách? Doktorka Islesová tuší, že tato vražda není ojedinělá a že souvisí se staršími případy. Jen o tom musí přesvědčit své kolegy. A najít důkaz. Pátrání ji s detektivem Rizzoliovou zavede do Botswany, kde měl před sedmi lety za děsivých okolností zemřít Gottův syn. Začíná to vypadat, že dravec, který řádil tehdy v Africe, změnil teritorium. Bude třeba vylákat ho ze skrýše, nastražit past – a použít živou návnadu.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: , Knižní klub

Die Again , 2014

irefir
15.05.2016 4 z 5

Četla jsem téměř všechny autorčiny knihy a moc se mi líbily. U této knihy jsem se ke konci domnívala, že rozhodně vím, jak to všechno bylo doopravdy, ale...... ve skutečnosti to bylo ještě úplně jinak:)

Dumicek
01.05.2016 5 z 5

Nejde jinak než dát Tess opět 5 hvězdiček :) super počteníčko. Od začátku do konce jsem mě to bavilo, nenudila jsem se a ta Afrika k tomu, no prostě bomba :) Vrah mě nakonec překvapil. Myslela jsem, že to bude někdo jiný. Nemohu prostě nic vytknout!

krtek6
11.04.2016 4 z 5

Opět velmi pěkná, čtivá kniha této autorky. Zatím se mi od ní líbily všechny knihy.Zajímavé je vždy rozuzlení, udržuje v napětí a moc se mi líbí postavy Maury a Jane.Určitě stojí za přečtení.

studentice
27.03.2016 4 z 5

Moje oblíbená autorka opět nezklamala. Miluju, že autorčiny knihy jsou pokaždé z jiného a zajímavého prostředí. Nejvíce se mi líbily částí z Afriky. Byla jsem zcela vtažena do děje, jako bych sama byla na safari. Navíc mi zápletka připomínala mojí oblíbenou knížku od Agathy Christie. Jediná výtka je možná k příliš zbrklému konci a k faktu, že jsem ve třičtvrtě knihy částečně odhalila pachatele:).

fis.rena
19.03.2016 5 z 5

Dvě dějové linie,dvě časová pásma a stejně to na konci udělalo CVAK a zapadlo to do sebe jako dobře promazaný stroj. Mám chuť se okamžitě vydat do Afriky a zakusit její krásy a vůně. Prostě opět to byl fantastický zážitek,u kterého jsem tajila dech.

bastina
18.03.2016

Knihu môžem odporučiť, napätie,prepojenie príbehov, nové poznatky a super strávený čas pri čítaní. Odporúčam, tak ako aj ostatné knihy od tejto spisovateľky. Inak pre mňa je od nej táto naj.

aneleh18
15.03.2016 5 z 5

Zase skvělá Tess. Obdivuji na její tvorbě velice rozmanitý výběr témat. Dokáže napsat detektivku z takových prostředí, které bychom vůbec nečekali. Ať je to třeba odloučená vesnice v Závějích, nebo prostředí Botswany v této knize. Proto mne tak baví a těším se na další překvapení. To že je vše velice čtivé a napínavé už snad patří k jejím standardům.

renefer
22.02.2016 4 z 5

Jako obvykle dobré počtení, tentokrát byl pachatel ale předvídatelný, narozdíl od předchozích dílů, i když ne tak úplně :-)

petra106
15.02.2016 5 z 5

Jako vždy skvělá. Sice jsem nejdřív váhala, a to kvůli Botswaně, moc se mi do knížky nechtělo, ale vše je podáno z pohledu člověka, který se tam vlastně taky nechtěl vydat, takže to nakonec bylo v pohodě. Děj gradoval a i když se trochu dalo čekat, jak to dopadne, stejně jsem byla překvapená. Těším se na další knížku!

Kalina
13.02.2016 5 z 5

Právě jsem dočetla. Skvělá, čtivá, srozumitelná, no prostě skvělá kniha. Zcela určitě vyhledám další knihu od této autorky. Vřele doporučuji.

wooloong
13.02.2016 5 z 5

Nejvíc se mi líbila dějová linie Millie a její proměna z velkoměstské slečinky přes dívku, která se dokáže stát součástí buše, a díky tomu přežít, až po ženu, která se velmi účinným způsobem vypořádá se svým strachem.

evasamankova
09.02.2016 5 z 5

Tess G. nikdy nezklame a nezklamala ani tentokrát. Napínavé, místy nechutné, linka z Botswany by bohatě vystačila na samostatnou knihu. Super, pro milovníky thrillerů skvělá volba :))

alfina
23.01.2016 5 z 5

Opět vynikající kniha od mé oblíbené Tess. Napínavé od začátku do konce, nechtělo se mi dělat vůbec nic jiného než jen číst a číst. A i když jsem byla zvědavá na konec knihy, tak mi přitom bylo moc líto, že už příběh končí. Rozhodně doporučuji, ostatně jako všechny knihy od této autorky.

pejty
08.01.2016 5 z 5

Postavy Rizzoliovou a Islasovou mám opravdu rád, ale znal jsem je jen jako seriálové postavy, až pak jsem jednou v knihkupectví objevil tuto knihu a zjistil, že na papíře jsou ještě lepší. Autorka tyto postavy vytvořila absolutně geniálně a její práce s nimi je skvělá. Ale to co na této knize oceňuji nejvíc jsou dvě dějové linky, které když se nakonec spojí dohromady, vygradují do úžasného a překvapivého finále. Je to moje první kniha od Tess Gerritsenové, ale rozhodně není poslední.

eskarina13
06.01.2016 5 z 5

opět perfektní, já tuhle spisovatelku prostě zbožňuju, přečetla jsem jí za jeden den v nemocnici :-)

Mycak
03.01.2016 4 z 5

Skvělá

Lucka385
30.12.2015 5 z 5

Další naprosto dokonalá kniha. Nemám co vytknout, mohu jen vychvalovat.

Luca287
29.12.2015 5 z 5

Skvělá Tess.. jako vždy... skvělé hrůzostrašné popisy..

Pája1965
27.12.2015 5 z 5

Nepřekvapilo mě, že je kniha opět úžasná, jen tak dále, přečetla jsem ji za den a půl.

kneslova
07.12.2015 5 z 5

Nelze jinak, znovu super a úžasná detektivka. Nemám co vytknout, napětí - dvě dějové linie se setkávají a napětí graduje, nesmírně sympatické obě hlavní hrdinky. Jsem nadšená z Tess Gerritsen

thrillery jižní Afrika Botswana

Tess Gerritsen