Temné hlubiny

Temné hlubiny https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/360148/bmid_temne-hlubiny-NMr-360148.jpg 5 3216 3216

Když dostane detektiv šéfinspektor Erika Fosterová tip, že by klíčový důkaz ve velkém drogovém případu mohl být ukryt v zatopeném lomu na okraji Londýna, nařídí jeho prohledání. Z hlubin však její kolegové vyzdvihnou nejen důkazy k tomuto případu, ale i kostru malého dítěte. Pozůstatky jsou rychle identifikovány jako Jessica Collinsová. Sedmiletá dívka, jejíž zmizení plnilo stránky novin před šestadvaceti lety. Erika musí začít spojovat střípky z minulosti se současností a nořit se stále hlouběji do rodinných vztahů Collinsových i do života vyšetřovatelky Amandy Bakerové, která si nepřestala vyčítat, že zmizení holčičky nedokázala vyřešit. Erika brzy zjistí, že toto vyšetřování bude jistě jedno z nejsložitějších a nejnáročnějších v její kariéře. Někdo si totiž nepřeje, aby byl případ vyřešen. A udělá všechno, aby Eričino pátrání zastavil…... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Romány
Vydáno: ekniha , Cosmopolis

Dark Water , 2016

mataj
17.04.2021 4 z 5

Styl psaní u RB je pro mě velmi sympatický a čtivý. Rovněž děj je příjemně napínavý a zápletka tentokrát opravdu povedená. Nicméně mám menší problém s postavami, které jsem si bohužel moc neoblíbila. Ale to nic nemění na tom, že se s radostí pustím do dalších dílů, které už na mě čekají...

manasx
14.04.2021 5 z 5

Pana Bryndzu jsem objevila nedávno a už mám přečtenou třetí knihu. Díky krátkým kapitolám mají jeho knihy spád a jsou velmi čtivé. Opravdu mě baví!

Jiparis
12.04.2021 5 z 5

Hodně zajímavý příběh, ikdyž tentokrát se mi zdál trochu rozvleklý.

martineden
10.04.2021 5 z 5

Je to napínavé, je to bezva.

Hermiona419
09.04.2021 5 z 5

Moje první od Bryndzy! Byla skvělá, mrazivá a děsivá! Děkuju a doporučuju:))))

onyx84
04.04.2021 5 z 5

Měl jsem trošku problém se začíst,ale cca po stovce stránek se to zlomilo a začala zase parádní jízda...konec opět překvapil,čekal jsem ňákou bejkárnu,ale tohle mě zase ani nenapadlo...

Hanulka25
28.03.2021 5 z 5

Dobře se čte. Má kratší kapitoly, což mi přesně vyhovuje. Závěr mě dost překvapil, to jsem opravdu nečekala.

lucieBel
25.03.2021 5 z 5

Opět mě kniha nezklamala ????

jana8352
04.03.2021 5 z 5

Doporučuji, pěkný příběh, čtivá napínavá,

veronika8042
04.03.2021 5 z 5

Tak to byla jízda! Spisovatel má neuvěřitelný dar v popisování děje. Tak úžasné se to čte. Paráda!

Babo
01.03.2021 5 z 5

Ani 3. díl nezklamal.
Kniha se čte sama. Obdivuji autorovu schopnost věrohodně popsat různé situace. Je to jako film. Uvěřitelné dialogy , popis pocitů ,různé charaktery postav.
Zkrátka knihy se čtou moc dobře a jen občas mi zabliká kontrolka,že tak asi ne.

jarin58
01.03.2021 5 z 5

Do třetice všeho nejlepšího.Zajímavě vytvořený děj s velkým překvapením.

koubinda
28.02.2021 5 z 5

DOBRÝ. Fakt dost dobý, mohu jen vřele doporučit.

Alena129
24.02.2021 5 z 5

Děkuji za Bryndzu a jeho knihy. Taky děkuji svým kamarádkám, že mi ho doporučily a půjčily. Zároveň mám pro ně výzvu, že nutně potřebuji další díly, neboť u mě vznikla závislost. Zároveň je škoda, že nepatří do mé soukromé knihovny. Určitě bych po této knize do budoucna sáhla znovu. Co říct k Temným hlubinám? Lidé čtěte! Jistě jsou zde i tací, které případy Eriky nezaujmou. Mě vtáhla kniha do děje a líbila se.

MatoPalkes
09.02.2021 5 z 5

Tento diel zatiaľ najlepší, prečítané jedným dychom.

Lullina
08.02.2021 5 z 5

Bryndza a jeho hrdinka Erika ...prostě ji neodložite dokud ji nedočtete

akcive11
06.02.2021 5 z 5

Třetí příběh s Erikou Fosterovou a pro mě nejlepší! Velmi silný a emotivní závěr.

Niu
31.01.2021 5 z 5

Nasedla jsem do vlaku spolu s Bryndzou a Fosterovou a jízda se zrychluje. Za mne zatím nejlepší díl, co jsem četla. Mám v detektivkách ráda nevyřešené případy. Konečně nechali Erice případ bez odvolání (palec hore :o)) a nadřízení se umoudřili. K vlastnímu příběhu - bylo to jen v mé mysli a šup, trefa :o) Je vidět, že se autor řídil radami čtenářů a postavy jsou určitější. Těším se na další knihy autora.

Hanuja
22.01.2021 5 z 5

Tak jsem včera v noci dočetla další příběh s mou oblíbenou vyšetřovatelkou Erikou. Napínavé vyprávění, tento díl je i dost psychologický. Poznáváme Eriku a její tým policistů i z té druhé soukromé stránky. Ovšem i u toho jsem se bála a byla zvědavá, co bude na další stránce..... Perfektní příběh. Brzo se pustím do dalšího dílu.

pch1976
18.01.2021 5 z 5

Skvělá detektivka. Z mého pohledu nejslabší zápletka od tohoto spisovatele, ale i tak výborně napsané a napínavé.