Smrtící tajnosti

Smrtící tajnosti https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/401646/bmid_smrtici-tajnosti-43N-401646.jpg 5 2281 573

Jednoho mrazivého rána nalezne po probuzení matka svou dceru v kaluži krve a zmrzlou na malé předzahrádce. Kdo mohl provést takovou věc – zavraždit oběť na prahu jejího vlastního domu, ještě k tomu na Štědrý večer? Po posledním, velmi bolestném případu se Erika Fosterová cítí zranitelná, ale nakonec se rozhodne, že se ujme i tohoto vyšetřování. Jakmile začne pracovat, objeví zprávu o útocích ve stejné, dosud poklidné čtvrti Londýna. Všechny spojuje jeden detail – oběti byly napadeny černě oblečenou postavou s nasazenou plynovou maskou…... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Pro ženy
Vydáno: , Cosmopolis

Deadly Secrets , 2018

Singid
20.05.2019 4 z 5

Rober Brandza píše skvěle, dobře se čte, strhující děj i přiměřený spád děje. V tomto konkrétním případu jsem si 2x tipla vraha a dvakrát se zmýlila. Konec je velmi překvapivý až bych řekla trochu přitažený za vlasy, což je trochu na škodu...

4xbabča
18.05.2019 5 z 5

Opět super kniha od Roberta Bryndzy. Příběh je zase napínavý od začátku do konce včetně překvapivého závěru. Kniha se výborně čte, téměř jedním dechem a mohu jen doporučit k přečtení.

evka11
18.05.2019 3 z 5

Nic překvapujícího....Podrobněji, jen můj názor, jsem napsala k předposlední knize R. B. (viz O. Wilde by měl radost....)

Bisdog
17.05.2019 3 z 5

Za mě nejslabší díl,nenadchl ani neurazil , co vîc k tomu dodat..........

Simajs
17.05.2019 4 z 5

Už se těším na další....

rodak
16.05.2019 5 z 5

Skvělé.Jediná nevýhoda je, že to mám přečtené strašně rychle.Ale autor v doslovu píše.že bude ještě spoustu knih s Erikou,tak je na co se těšit.V tomto díle teda hodně překvapivý a zajímavý konec.

kykyna42
16.05.2019 5 z 5

Opět super kniha.Kniha má spát,žádné potoky krve a žádná hluchá místa.

haski
16.05.2019 5 z 5

Skvělá, dobře napsaná, čtivá a zkrátka povedla se. Bryndza to "neodfáknul", je na něj spoleh, že si dá záležet. Nejen, že si udržuje vysoký standard, ale vždycky se ještě o něco zlepší. V této knize je opět detektivem Erika Fosterová a její kolegové a lehce tu plynou i jejich osobní životy. Konec jsem nečekala, o to bylo rozluštění napínavější.

Evule *
16.05.2019 5 z 5

Ani tento Eričin příběh mě nezklamal a závěr samozřejmě překvapil :)

Trolice
16.05.2019 5 z 5

Už to nebylo takové to "wau". Člověk prostě ví, že je to Bryndza, bude se to číst dobře, rychle a bude tam nějaké překvápko ke konci. Přesto knihu hodnotím kladně a těším se na další.

suzziemusta
15.05.2019 5 z 5

Mno, já myslím, že super. Po Keplerovkách příjemná změna, kdy člověk nemusí přemýšlet co, kdy, kde, kdo a s kým. Děj příjemně plyne, zápletka zajímavá a konec jsem teda nečekala... A vlastně i vraha jsem neuhodla, i když jsem byla blízko. Erika tady ukázala trochu přívětivější já, což bylo po předchozím díle velice příjemné. Už se těším na pokračování (:

sassenkka
14.05.2019 4 z 5

Sérii s Erikou Foster mám moc ráda a většina knih má u mě plný počet hvězdiček. U této knihy tedy jednu ubírám. Smrtící tajnosti byl super čtivý a zajímavý díl. Ale vadil mi ten konec. Ano, přidávám se k těm, kteří vraha tušili už během čtení, ale to by mi vůbec nevadilo. Mně vadilo to téma, které bylo do příběhu na posledních pár stránkách tak násilně přidáno. Jakoby si autor řekl, o této tematice jsem ještě nepsal, tak to sem frknu. Nebudu samozřejmě konkrétní, abych něco neprokecla.
Ale nebýt toho zvláštního konce, bavilo mě to, tím Eriččiným odjezdem během vyšetřování to také nabralo trochu jiné grády. Jo, jinak parádní počtení.

Janicga88
14.05.2019 5 z 5

Další skvěle napsané pokračování.. Ten konec mě dostal:)

Nikkaa
13.05.2019 5 z 5

No co dodat,zase vše tak jak má být...co bude dál musíme si počkat :-)

Květ
12.05.2019 3 z 5

Ač jsem si vyšetřovací tým v čele s Erikou Fosterovou velice oblíbila, tentokrát mě příběh moc nezaujal, možná už jsem tímto typem knih přesycená a potřebuji od Bryndzy delší pauzu. Nicméně děj odsýpá, knížka je čtivá a ve finále nechybí překvapivý zvrat.

ber
11.05.2019 5 z 5

Bryndza opět nezklamal, děj měl spád a četlo se to velice dobře. Trošku jsem se divila, že ke konci tuším, kdo je vrah, ale autor mě pěkně napálil a překvapil.

pipa36
11.05.2019 4 z 5

Kniha řeší případ vraždy luxusní tanečnice burlesky, kterou někdo ubodá na prahu jejího domu. Vyšetřování se rozjíždí naplno, ale stále není jasné, co je motivem - každý z podezřelých nějaký měl, i když každý úplně jiný.
Kniha je bezesporu velmi dobře napsaná, napínavá, bez hluchých míst - prostě tak, jak jsme od Bryndzy zvyklí. A to je právě ten problém - sice je tahle kniha jiná, než ty předešlé, v něčem je ale stále stejná, taková "bryndzovská". A i když to bylo napínavé a zajímavé, nedokázala jsem se přimět k pokračování ve čtení. Než jsem tuto knihu dočetla, přečetla a poslechla jsem si další 3 knihy. Nevím, asi mám přebryndzováno. Přesto hodnotím 4*.

DericCaster
09.05.2019 5 z 5

Ani jsem nečekal méně... Další případ Eriky Fosterové a jejího týmu jsem zhltnul téměr na posezení. Stejně tak jako u předchozích titulů, byl děj plynulý, čtivý a závěr překvapivý. Těším se na další autorova díla.

Ťapulka
09.05.2019 5 z 5

Další z úžasných Bryndzovo knih. Eriku a další postavy jsem si velmi oblíbila. Příběh opět přinesl něco nového, nenechal mě chvilku nadechnout a nutil mě otáčet stránku za stránkou a hltat každé písmenko! Ale jak to teď vydržím do dalšího dílu? :-)

Pavlnka
08.05.2019 5 z 5

Opět skvělá kniha. Jen konec mě trochu překvapil. Z něj mám nedobrý pocit.