Smrtící tajnosti

Smrtící tajnosti https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/401646/bmid_smrtici-tajnosti-43N-401646.jpg 5 2278 573

Jednoho mrazivého rána nalezne po probuzení matka svou dceru v kaluži krve a zmrzlou na malé předzahrádce. Kdo mohl provést takovou věc – zavraždit oběť na prahu jejího vlastního domu, ještě k tomu na Štědrý večer? Po posledním, velmi bolestném případu se Erika Fosterová cítí zranitelná, ale nakonec se rozhodne, že se ujme i tohoto vyšetřování. Jakmile začne pracovat, objeví zprávu o útocích ve stejné, dosud poklidné čtvrti Londýna. Všechny spojuje jeden detail – oběti byly napadeny černě oblečenou postavou s nasazenou plynovou maskou…... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Pro ženy
Vydáno: , Cosmopolis

Deadly Secrets , 2018

Gianne95
25.06.2019 5 z 5

Robert Bryndza mě nemůže zklamat. Jeho knihy hltam jedním dechem. U této knihy mě ovšem vrah trochu zarazil. Nejak si neumím představit, že by se toto mohlo stát. Ale kniha opět na 1!

DejnaDee
23.06.2019 5 z 5

Opět naprosto napínavý, dechberoucí a do nejmenších detailů propracovaný děj, který Vás doslova přiková do křesla a nechává vás unášet na vlně vlastní intuice, instinktu a obrazotvornosti.

Mansonovka
23.06.2019 5 z 5

Detektivky pana Bryndzy vždy přečtu za jeden večer a pak toho lituji, že jsem si knihu nevychutnala. Jenže prostě nejde přestat číst! Všechny knihy jsou skvělé, stejně jako tahle novinka :-)

Evule81
19.06.2019 5 z 5

Opět paráda a teď nezbývá nic jiného než čekat na další díl.

monika7105
18.06.2019 5 z 5

Paráda, jako vždycky, miluji knížky tohoto autora :)

Neami2
18.06.2019 4 z 5

Celá série od tohoto spisovatele se mi líbila. Některé byly slabší, některé zase super. Konec Smrtících tajností byl zvláštní, možná trochu nereálný....asi bych to napsala trošku jinak. Nicméně, kniha se mi líbila a doporučuji.

Mumajs1
18.06.2019 5 z 5

Kniha se mi četla dobře a lehce, jako ostatně všechny knihy tohoto autora. Líbil se mi především závěr. Ten jsem tentokrát skutečně nečekala (občas jsou knihy předvídatelné, ale tato mezi ně nepatří). Přesto jsem měla intenzivní pocit, jako kdyby byla tato kniha něčím jiná, než ty předchozí detektivky od pana Bryndzy. Necítila jsem zde tolik dramatičnosti a napětí, Erika Fosterová také nabyla ve své kůži. Neumím si představit, že by v předchozích knihách byla schopná odjet od nedořešeného případu na 14 dní pryč a o vyšetřování se po celou dobu téměř nezajímala. Erika bývala svérázná, komplikovaná, často konfliktní (někdy až moc), ale ne v této knize. V tomto díle vzbuzovala spíš lítost a soucit. Její smutek a samota ve mě vzbuzovaly přání, aby jí autor, pan Bryndza, v příštím díle konečně dopřál také trochu té lásky a něhy. V každém případě knihu mohu jen a jen doporučit.

Hugomil
17.06.2019 4 z 5

Již šesté setkání s Erikou Fosterovou znovu potěší neklesající kvalitou Bryndzova pera. Srozumitelnost a lehkost příběhu na kterou už si čtenáři zvykli opět vynikne v plné síle. Už se těším na další nový případ a i já se přidám k zástupu nedočkavých čtenářů... Za mě znovu naprostá spokojenost s doposud posledním vydaným příběhem .

Evina74
16.06.2019 5 z 5

Opět další díl ze série detektivek s Erikou Fosterovou v hlavní roli - čtivý a napínavý jako díly předešlé.

alnahu
16.06.2019 5 z 5

Další skvělý thriller,který vás nutí číst a číst.Tentokrát je rozuzlení velice zajímavé.Ale i s tímto případem si inspektorka Erika poradí a zjistí ,že nevraždí jen jeden člověk.Opět nám také autor prozradí něco z jejího soukromí.Knihy pana Bryndzy jsou stále lepší a lepší, již se těším na další.

ANDY28
14.06.2019 5 z 5

Skvělá!!! Za mne zatím nejlepší Bryndza!!!

Kamčučák
13.06.2019 3 z 5

Další případ již známé Eriky, která vyšetřuje vraždu mladé dívky, která byla zavražděna na Vánoce. Co k této knize napsat? Určitě je čtivá jako ostatní knihy od pana Bryndzy, ale závěr byl takový zvláštní, rychlý a chaotický. Dle mého názoru byla kniha slabším kouskem autora.

Kátice
12.06.2019 4 z 5

Opět pěkné čtení, doporučuji!

vojteska70
11.06.2019 5 z 5

Super příběh.

Dajine
09.06.2019 5 z 5

Výborný. Jako vždycky.

PetraBery
08.06.2019 4 z 5

Šesté setkání s Ericou Fosterovou bylo stejně jako v předchozích dílech čtivé, rychlé a povedené čtení. Další případ, jeho vyšetřování i nahlédnutí do osobního života detektivů. Tenhle autor mě pořád baví.

Nickyheat
08.06.2019 5 z 5

Četla jsem bez dechu od začátku do konce, Bryndza je prostě skvělý

Vesina
08.06.2019 5 z 5

Za mě opět super !! Snad budeme brzy řešit další případ s Erikou. Už teď se těším.

Ticiana
08.06.2019 5 z 5

Plynová maska byl velice dobrej nápad. A kdyz uz se zdálo, ze je to jasný, tak přišel zvrat. V tomto díle se odkazuje hodně na předešlý případ. Líbilo se mi i zase vic z osobního života a minulosti Eriky.

martineden
07.06.2019 5 z 5

Vždy s napětím čekám na nového Bryndzu. Mám ráda hlavní postavy, fandím Erice, ale moc mě nebaví love story s jejím kolegou Petersonem. Ale zápletka tohoto dílu velmi zajímavá. Těším se na další!