Smrtící tajnosti

Smrtící tajnosti https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/401646/bmid_smrtici-tajnosti-43N-401646.jpg 5 2278 573

Jednoho mrazivého rána nalezne po probuzení matka svou dceru v kaluži krve a zmrzlou na malé předzahrádce. Kdo mohl provést takovou věc – zavraždit oběť na prahu jejího vlastního domu, ještě k tomu na Štědrý večer? Po posledním, velmi bolestném případu se Erika Fosterová cítí zranitelná, ale nakonec se rozhodne, že se ujme i tohoto vyšetřování. Jakmile začne pracovat, objeví zprávu o útocích ve stejné, dosud poklidné čtvrti Londýna. Všechny spojuje jeden detail – oběti byly napadeny černě oblečenou postavou s nasazenou plynovou maskou…... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Pro ženy
Vydáno: , Cosmopolis

Deadly Secrets , 2018

AltaMari
21.07.2019 4 z 5

Robert Bryndza drží svůj standard. Policistka Erika mi za těch 6 dílů přirostla k srdci. Jen ten konec autorovi tak úplně nebaštím..

Princezna_V
20.07.2019 5 z 5

Úroveň jde zase nahoru :))

iva.gracova
20.07.2019

Robert Bryndza je zkrátka a dobře zárukou dobrého čtení. Série s Erikou je napínavá a každý díl je promyšlený perfektně do detailů. I v tomto případě opět hltáte každou stránku a místy vás tak příjemně mrazí... Díky Roberte, těším se na další díl.

iveetka
19.07.2019 5 z 5

Naprostá spokojenost!! Tohle byla další povedená kniha a čtení této série mě baví čím dál tím víc. Mám radost z toho, že díl od dílu je lepší a lepší a že tyto knihy mám ve své knihovně. Těším se na pokračování, které si samozřejmě nenechám ujít. Doporučuji všem, kteří mají rádi detektivky.

Angelicca
15.07.2019 5 z 5

Opět skvělé počteníčko, plné zvratů, do poslední chvíle nevíte, jak to vlastně celé dopadne a to mě naprosto udivuje. Případy s Erikou mě opravdu baví a spisovatel píše neskutečně čtivě a poutavě, že nechcete přestat číst.
Vřele doporučuji všem k přečtení. Bohužel mám již přečteny všechny krimi příběhy od tohoto autora až mě to trochu mrzí, že to mám už za sebou a teď budu jen čekat, než vyjde něco nového:/
Jak jinak než plný počet hvězd!!!!

Sjuzana
14.07.2019 5 z 5

Skvele jako vzdy, napeti, zajimavy pripad i rozuzleni, kniha me moc bavila.

makyla
14.07.2019 5 z 5

Opět jízda. Knihu jsem s sebou brala všude po domě, abych mohla ve volných chvílích číst. Roberte, díky a těším se na další případ Eriky.

LuluBird179
13.07.2019 5 z 5

Jedna z Robertových nejlepších knich v sérii s Erikou!!! Nemohla jsem přestat číst. Sice mám dvě malé děti a každá minuta spánku je pro mě vzácná, ale tady mi to nedalo a četla jsem dokud kniha nebyla přečtena!! Skvělá jízda!

hasič
12.07.2019 5 z 5

Přečtena jedním dechem. Opět Robert Bryndza nezklamal a těším se na další díly.

harena
08.07.2019 5 z 5

Ano, i u tohoto dílu je největším plusem čtivost a zdravá dávka napětí. Nuda je i u Smrtících tajností vyloučena. Vyprávění má spád, postrádá hluchá místa a protože dnes v Krkonoších fičí studený vítr, přečetla jsem Brynzu za jeden den. Už bych přála Erice, aby se jí v osobním životě trochu dařilo, když se tedy Peterson rozhodl jít jinou cestou. Už je to ale šestý díl a Erika stále ještě nepomstila svého manžela a mrtvé kolegy, i když je tu o tom krátce zmínka. Tak asi v sedmém díle. Velice se těším na další knížky, protože pan Brynza slibuje, že jich ještě mnoho vyjde.

koudelu
06.07.2019 5 z 5

Opět skvěle napsané, jedna z autorových nejlepších. Vrah mě překvapil, ale přišlo mi to dokonalé
Čtenáři jsou při čtení mateni, myslí si, že už vše ví a ono ne...

Vlaďka1974
04.07.2019 5 z 5

Perfektní jako vždy, těším se na další pokračování. Kniha se čte velice dobře a rychle.

zoubek69
04.07.2019 5 z 5

Plné hodnocení, nejlepší ze slovenské tvorby i
mezi evropskými spisovateli. Super _ 6 x ****** .

hzd
04.07.2019 5 z 5

Dávám plný počet hvězdiček. Pan Bryndza prostě umí a nikdy nezklame.
Těším se na další knížku.

kob
03.07.2019 5 z 5

Bavila mě

Atak
02.07.2019 5 z 5

Další super kniha kterou by si fanoušek tohoto autora neměl nechat ujít :)

Kočičáci
01.07.2019 4 z 5

Bryndzovy knihy mají pouze dvě chyby - že na ně dlouho čekáte a potom je v mžiku přečtete!
Opět detektivka, kterou neodložíte, dokud nejste na konci. Tentokrát Erika se svým týmem vyšetřuje smrt mladé tanečnice, která byla brutálně ubodána na prahu vlastního domu. Překvapivě se v jejím okolí najde několik osob, které mají důvod dívku nenávidět a přát si její smrt. Závěr je na můj vkus trošičku přitažený za vlasy, proto tentokrát jedna hvězda dolů.To ovšem nic nemění na skutečnosti, že se na další knihu už teď těším.
Asi využiji kontaktů na autora a napíšu mu, aby konečně Erice dopřál trochu štěstí i v osobním životě, no řekněte sami, šestá kniha a pořád nic!

esterkucerova
01.07.2019 4 z 5

Další díl ze série s detektivem šéfinspektorem Erikou Fosterovou.
Musím říct, že kniha si drží takový ten svůj klasický bryndzovský standart, tzn. nikdy to nemůže být špatné, nicméně tento díl se mi líbil ze všech asi nejméně.
Přišlo mi to bez dostatečného napětí, až na scénu s Mossovou i poměrně málo akční, konec tak nějak rychle uplácnutý.
Oproti předešlému dílu s Maxem a Ninou malé zklamání, nicméně špatné to rozhodně není.
Jako vždy se těším na další díl a doufám, že se Petersonovo odhalené tajemství nějak dál rozvine.
4/5*

adida
28.06.2019 5 z 5

Opět naprosto napínavý, dechberoucí a do nejmenších detailů propracovaný děj, který Vás zcela pohltí. Doporučuji

Didi15
28.06.2019 5 z 5

Prostě Bryndza se čte skvěle:) Konec mě trošku zarazil, ale i tak prostě fajn počtění.