Smrtící tajnosti

Smrtící tajnosti https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/401646/bmid_smrtici-tajnosti-43N-401646.jpg 5 2278 573

Jednoho mrazivého rána nalezne po probuzení matka svou dceru v kaluži krve a zmrzlou na malé předzahrádce. Kdo mohl provést takovou věc – zavraždit oběť na prahu jejího vlastního domu, ještě k tomu na Štědrý večer? Po posledním, velmi bolestném případu se Erika Fosterová cítí zranitelná, ale nakonec se rozhodne, že se ujme i tohoto vyšetřování. Jakmile začne pracovat, objeví zprávu o útocích ve stejné, dosud poklidné čtvrti Londýna. Všechny spojuje jeden detail – oběti byly napadeny černě oblečenou postavou s nasazenou plynovou maskou…... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Pro ženy
Vydáno: , Cosmopolis

Deadly Secrets , 2018

Lindulinek
07.05.2019 5 z 5

Opět skvělá kniha. Tento autor nikdy nezklame!!!

veselaa
07.05.2019 3 z 5

Za mě bych dala 3,5*.Skoro do konce jsem netušila kdo je vrah,Erika opět nezklamala.Líbilo se mi,že v tomto díle je dán prostor i rodině a ostatním detektivům :)

marimari
06.05.2019 5 z 5

Tahle a Dívka v ledu pro mne nejlepší.

Kocourek
06.05.2019 5 z 5

Erika opět nezklamala. Konec byl opravdu nečekaný.Postavy perfektně vykreslené. Některé jsem úplně viděla...Baba byla přesně ta s tím bičíkem...A souhlasím, Peterson si naběhl...

limruska
06.05.2019 5 z 5

Tak další díl a opět super. Celá kniha bez mrtvých míst a konec byl fakt dobrý. Ta baba se mi nelíbila už od začátku ..., Bryndza to skvěle vymyslel. Určitě se můžeme těšit na pokračování, ... už bych Erice přála zahřátí na duši.

JezinkaJ
05.05.2019 4 z 5

Skvělé. Eriko, slib mi, že v příštím díle už Marka necháš úplně odejít a budeš si žít svůj život.
Výborně napsaná detektivka. Výborně vykreslené postavy, včetně Marissy. Bavila jsem se čtením a tipovala úplně mimo.
PS. Doufám, že Peterson byl podveden a někdy příště na to přijde. Jsem ten příběhář a cynik realista k tomu.

roman9276
05.05.2019 5 z 5

Tohle bylo skvělý! Erika je moje oblíbená vyšetřovatelka, celej její tým mi chyběl a Kate Mossová tomu tady dodala skvělou třešničku. Napětí by se dalo krájet, celou dobu jsem byl nervní jak prase. Ve smrtících tajnostech byl asi nejlepší zaporák z celý série s Erikou, masturbující uchylák s plynovou maskou, zavražděná dívka pár metrů od svého bytu, všude litry krve. Parádní nečekanej závěr, prostě pořádná detektivka, jak se patří. Už se těšim na pokračování.

Silwinka87
04.05.2019 5 z 5

Supér..Musím říct,že R.B. Je knížku od knížky lepší spisovatel..Tentokrát byl děj realističtější,celou dobu jsem nevěděla,kdo je vrah..Závěr se mi líbil..
Život Eriky se ještě víc zkomplikoval. Je mi jí líto,zasloužila by si najít konečně štěstí..Líbí se mi,jak R.B. pracuje s postavami vyšetřovatelů ,jak umí zakomponovat jejich osobní život do děje..
Já doporučuji a těším se na další knížku..

LeHor
03.05.2019 5 z 5

Další super díl, napínavé, čtivé a vraha jsem neuhodla... těsně vedle :-)

hs777
02.05.2019 5 z 5

Je to neuvěřitelné - šestý díl a neméně strhující, takže stránky jen letí a za chvíli jsem byla na konci. A ten by mě nenapadl ani omylem. Doufám, že série s Erikou bude pokračovat.

Globuska
02.05.2019 5 z 5

Robert Bryndza mě tentokrát velmi mile překvapil. Jeho knížky mám ráda a stejně tak jeho Eriku Fosterovou, ale v posledních dílech to bylo trochu na jedno brdo (i když dobré). Teď to vzal za jiný konec a moc se mu to vyplatilo. Napínavé až do konce, překvapivý závěr i další sodna do osobního života oblíbených postav. Za mě veliké ano.

Peslik
02.05.2019 4 z 5

Bryndza nikdy nezklame, když jsem tu četla jak mnozí mají problém se začíst, věděla jsem, že pro mě to bude hračka. Většinou se můj pohled na knihu liší :D . Knihu jsem si užila, byla napínavá a asi poprvé Erika nevěštila z koule :D .
Za mě doporučuji a těším se na další setkání s Erikou.

studentice
01.05.2019 4 z 5

Nemohla jsem se od knížky odtrhnout...

Erzetka
30.04.2019 2 z 5

To jsem opravdu četla Bryndzu? To snad ne, vůbec to není podobné předchozím knihám s Erikou. Robertovi asi došla inspirace, jinak nevím. Nejslabší díl z celé série.

munka
30.04.2019 5 z 5

Ďalší skvelý príbeh. Potešilo ma, že priestor dostala aj Mossová. Trochu ma sklamalo, ako to dopadlo medzi Erikou a Petersonom. Teším sa na ďalšie knihy .

eliska5154
30.04.2019 5 z 5

Impozantní!!! Děsí mě, jak se autor s každou větou zdokonaluje a s každou knihou je děj více a více propracovanější a dotaženější do konce. Nemohu se dočkat další knihy.

prcek19
29.04.2019 5 z 5

Věděla sem proč knihu pořád odkládám..teď už mám přečteno a sem celá nedočkavá, jestli se dočkáme dalšího dílu..jako vždy mě pan Bryndza nezklamal..i když sem si asi od půlky knihy říkala, že tuším, kdo je vrah, tak tentokrát sem se nechala napálit a nakonec to byl někdo jiný..jen mě mrzí, jakým stylem se rozvíjí vztah mezi Erikou a Petersonem, opravdu sem doufala, že ti dva se k sobě vrátí

marli58
29.04.2019 5 z 5

Super. Ke konci jsem měla pocit, že tam nebude nic nového. Už to vypadalo na 4*. Prostě případ vyřešen. A najednou vyšetřování ještě nekončí a je tam konec s velkým K ;-). Jen bych se přimlouvala za trošku osobního štěstí pro Eriku.

putpuda
28.04.2019 5 z 5

Opět skvělé čtení.... Někdo píše, že se nemohl začíst...vždyť se to čte samo ;)
Za sebe musím říct, že tento díl se mi asi líbil nejvíc. Je takový emotivnější. Já se tedy rozhodně nenudila a je mi líto Eriky, že má takovou zapeklitou smůlu v soukromém životě. Třeba se to do budoucna změní..tak honem! Šup sem s dalším dílem!!!!

Avila
28.04.2019 4 z 5

Kniha se četla dobře. Námět příběhu byl fajn. Oproti předchozímu dílu každopádně mnohem lepší poctění. Ale i přesto jsou v knize určitá místa ke kterým mám výhrady.