Do posledního dechu

Do posledního dechu
https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/371299/bmid_do-posledniho-dechu-Wxx-371299.jpg 5 2866 2866

Mělo to být vysněné rande… Šaty nasáklé krví, víčka násilně zavřená. Tak vypadá mrtvá dívka v kontejneru. Detektiv šéfinspektor Erika Fosterová je na místě nálezu jako první. Problém ovšem je, že to není její případ. Nejprve si musí zajistit místo ve vyšetřovacím týmu, přesto se Erika rovnou vrhne do práce – a odhalí souvislost s jinou nevyřešenou vraždou. Obě oběti se našly ve stejném prostředí a zemřely stejným způsobem. Navíc si obě smluvily schůzku po internetu… Kdo se skrývá za falešnými profily na Facebooku a láká naivní mladé ženy na schůzku? Jak chytí Erika vraha, který vlastně existuje jen virtuálně?... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Romány
Vydáno: , Cosmopolis

Last Breath , 2017

munka
21.04.2019 5 z 5

Napínavý príbeh, ktorý nesklamal. Potešil priestor okrajovo venovaný vzťahu Eriky a Jamesa Petersona. Či to bude pokračovať nechám sa prekvapiť v ďalších dieloch.

ellypusik
21.04.2019 5 z 5

Kniha mne dostala! Opravdu je velmi fascinující, - SPOILER - jak Brynzda dokáže v každé knize otevřít nějaké ostýchavé téma, ať to byla prostituce, homosexualita, pedofílie nebo nebezpečnost sociálních sítí. Líbí se mi jeho nápady a dojímá mě jaký rozhled ve světě a literatuře konkrétně má.
Úpřímně, děkuji za takového autora!

m.valova
19.04.2019 5 z 5

Opět skvělá,čtivá a tím,že kapitoly nejsou dlouhé tak se v příběhu dobře orientuje..

Viviana-Mori
18.04.2019 5 z 5

Tento díl mě bavil velmi a přečetla jsem ho celkem rychle. Vrah byl správný nebezpečný zoufalec a slizoun. Vše běželo jak na drátkách a potěšilo mě, že Eriku zase nechtěli odvolat, jako v minulých dílech.

vera4669
15.04.2019 5 z 5

Předchozí díly mě tolik nenadchly, ale tento byl za mě super a zatím nejlepší

molka1266
11.04.2019 5 z 5

Napínavé poutavé čtení, od začátku až do konce,ostatně jako všechny knihy od tohoto autora

martina3610
10.04.2019

Mě série Bryndzovych knih s vyšetřovatelkou Erikou uchvatila. Hned sahám.po dalším "díle "

Stairy
09.04.2019

Robert Bryndza patří mezi mé oblíbené autory. Tahle kniha byla rovněž čtivá a napínavá, ale z těch, co jsem četla asi nejslabší. Za mě určitě nejlepší byly Temné hlubiny...knihy jsem bohužel nečetla v pořadí, jak vyšly, takže jsem se trochu ztrácela ve služebních poměrech Eriky Fosterové...ale jinak super detektivky.

Marosusu
09.04.2019 5 z 5

Štvrtá kniha v poradí a zatiaľ ma to stále baví...odporúčam kto má rád dobre krimi :-)

Kubajzz
08.04.2019 4 z 5

Knizka se mi libila

HanWali
05.04.2019 4 z 5

jako vždy dobré čtení

Havrnka
04.04.2019 5 z 5

Pan Brynza opět nezklamal. Kniha se mi líbila víc než předcházející (Noční lov). Měla větší spád a více napětí. Opět za plný počet bodů!!!

Rowana
03.04.2019 5 z 5

Tento příběh byl opravdu děsivý. Oprava - tento příběh byl SKVĚLÝ a děsivý. Když jsem četla druhý díl (Noční lov), měla jsem trochu obavy, aby autor nezabředl do nějakého stereotypního schématu, do kterého vždy naskládá jen novou zápletku. Naštěstí se tak nestalo, to prokázal už v předchozí knize (Temné hlubiny). A v této opět přišel s novým pojetím. Už někdy zhruba od poloviny knihy víme "kdo je vrah", známe ho, vidíme mu do hlavy, můžeme s ním na kafe a na pokec. A je zajímavé sledovat, jak se vyvíjí vyšetřování, okamžiky, kdy to vypadá, že ho už už mají, a ono třeba nic.
Navíc podkresleno kariérním vývojem i osobním životem kolem vyšetřovatelky samotné. Erika je přesně ten typ člověka, kterého když vyhodíte dveřmi, je schopný se vrátit oknem, pokud si myslí, že to tak je potřeba a správné.
Knížku komentuji asi s týdenním odstupem, potřebovala jsem, aby ve mně příběh trochu odezněl, protože byl fakt děsivý.
Jsem zvědavá na další nápady pana Bryndzy.

Angelicca
01.04.2019 5 z 5

Můj oblíbený spisovatel zase nezklamal!! Moc se mi líbí příběhy s Erikou a Petersonem. Kniha je čtivá a pokud by to šlo, četla bych dokud nedočtu:)) Skvěle napsané, napínavé a já se těším na další příběh a knihu vřele doporučuji k přečtení!:))

Nikola_
31.03.2019 5 z 5

Robert opět nesklamal. Co více dodat..další skvělá kniha s Erikou! ❤

LuciezOstravy
28.03.2019 3 z 5

Moje čtvrtá přečtená kniha od R.Brynzy (beru to v pořadí) a podle mě nejslabší. Sice čtivá, děj odsýpal, ale vadil mi tentokrát jazyk, opakovala se slova, divné konstrukce vět (může to být chyba překladu). Profil vraha mi přišel nedokreslený. Rozhodně mě to ale neodradilo, Brynza je můj oblíbený autor a těším se na další příběhy s Erikou.

jittik
24.03.2019 5 z 5

Tak to byla jízda..
Napnuté od začátku do konce, tuhle knihu prostě neodložíte.

matula1977
23.03.2019 5 z 5

Co víc říct, těším se na další knihy, Robert je prostě 1.

Zuzulin
23.03.2019 3 z 5

Spisovatel Robert Bryndza patří u mě mezi oblíbeného spisovatele. Četla jsem všechny knihy, až na novou knihu Smrtící tajnosti, a musím se přiznat, že z knihy Do posledního dechu mám dost smíšené pocity. Kniha nebyla špatná a byla opět napínavá, ale za mě to je jeho méně povedená knížka. Asi potřebuji pauzu, od tohoto spisovatele, ale rozhodně si další jeho knihy koupím.

Allla9
22.03.2019 5 z 5

Četlo se samo. Strhující.