Wonder Woman: Válkonoška

Wonder Woman: Válkonoška https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/371708/bmid_wonder-woman-valkonoska-ksi-371708.jpg 4 176 47

Ikony DC série

První kniha světově úspěšné série o mládí komiksových superhrdinů. Wonder Woman v příběhu Leigh Bardugo, bestsellerové autorky Šesti vran. Než se z ní stane Wonder Woman, musí vyhrát velký boj. Diana touží ostatním bojovnicím Rajského ostrova ukázat, že je silná jako ony. Když ale nastane den závodů, poruší zákon. Zachrání smrtelnou dívku Aliu, čímž ohrozí celý svět. Začíná tak velké dobrodružství, při kterém obě dívky čelí armádě nepřátel – smrtelných i nadpřirozených, kteří se snaží Aliu zničit. Pokud chtějí zachránit svět, musí bojovat bok po boku.... celý text

Dobrodružné Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , CooBoo

Wonder Woman: Warbringer , 2017

CampHalfBlood
16.02.2020 5 z 5

Miluji Wonder woman a vše od ní, takže samozřejmě jsem si tuto knihu hned, jak se objevila v policích v knihkupectví a musím říct, že jsem byla ještě více překvapená, že mě nijak nezklamala. Hlavní postava je úžasná, naivní a následně řeší problémy, které způsobila, za mě 10/10!

Nikol-S
11.02.2020 3 z 5

Od knihy jsem toho očekávala víc, ale i tak mě příběh bavil. Podle mě to byla příjemná oddechovka.

Kačkaknihomol
08.01.2020 3 z 5

Nejsem nějaký zapálený fanoušek DC ani Marvelu, ale tohle se celkem povedlo. Začátek mě dost bavil, Řecko a mytologie jsou tu zpracovány na jedničku, i když bych se nebála tam toho dát víc. Dianu, přestože byla jako hrdinka dost atypická, jsem si oblíbila. V momentě, když se Diana dostane i s Aliou do lidského světa, mě to kouzlo trochu opustilo a ztratilo to, co tu do té doby bylo- rychlý spád.

V tomto momentě asi autorka úplně nevěděla, kam svůj příběh směřovat, protože to z toho šlo snadno vyčíst. Zvrat na konci se ale zdařil, hezky do příběhu zapadal. Není to sice to nejlepší ale nejoriginálnější, co jsem kdy četla, ale bylo to příjemné. Dle mého takový zlatý střed.

Mojepočteníčko
16.08.2019 3 z 5

Bavilo! Možná nejde o jednu z mým TOP, každopádně mě nezklamala, ba naopak mile překvapila. Provázanost s řeckou mytologií, vývoj hlavní hrdinky, řešení závěrečných kapitol, obálka i grafická úprava jednotlivých kapitol - prostě super. Nad drobnými nesrovnalostmi nebo sem tam podivnými přirovnáním jsem proto přimhouřila oči :) Jediné, co mi vadilo, byl pocit, že autorka během vyprávění dlouhou dobu tápe, než se jí podaří příběh správně usadit.

Ailee
16.08.2019 3 z 5

Bylo to pěkné a celkem i čtivé, ale... nevím, nějak se mě to hlouběji nedotklo. A když došlo na lámání chleba a jisté ztráty, nijak to se mnou nepohnulo. Znovu to číst asi nemusím, ale ani nelituju, že jsem tomu čas věnovala.

ladyKristyn
26.07.2019 5 z 5

Moje oblíbená hrdinka, pěkně napsané.

Arianne
05.07.2019 3 z 5

Téma rozhodně zajímavé a spisovatelka psát umí, o jejích kvalitách jsem se přesvědčila už dávno. Ale i přes spoustu akce a nikde neváznoucí dej mě to celkově nudilo. Postavy celkem ploché, Řecka mytologie zapracovaná poměrně dobře, ale jen střípkovitě. Když už je na tom vystavěný příběh, čekala bych větší provázanost. Celkem příjemná četba o níž ale nemůžu říci, že by mě dej pohltil.

any37
02.07.2019 3 z 5

Od téhle knížky jsem měla vysoké očekávání a hooodně mě zklamala. Byl to průměrný příběh při kterém není nutno nijak přemýšlet, což mi na Bardugo, která napsal tak dokonalou knížku jako Šest vran, nesedí.

Princezna22
27.05.2019 3 z 5

Nebyl to zrovna můj šálek kávy,ale i tak jsem to přečetla. Na odreagování kniha byla dobrá...

roman9276
01.05.2019 3 z 5

Tak tohle se Bardugo prostě nepovedlo. Začátek relativně slibnej, mladá Diana jak vyrůstá v Themiskyře, snaží se prosadit mezi ostatníma amazonkama, soupeří, závodí, bojuje, trénuje, což slibovalo dobrej příběh. Jenže, pak tam omylem zabloudí nějaká Máňa ty vole a pak jde celej příběh do háje. Já nevim, proč to autorka musela to zasadit do debilníyoung adultovky. Postavy nudný, dobrý dvě třetiny se v knize nic moc neděje, dialogy stupidní, postavy jakbysmet. Dobrejch 14 dní mi trvalo se tim prokousat. Ještě, že nebude pokračování.

maja11231
18.04.2019 5 z 5

Zase další úžasná kniha od skvělé autorky !

LusSyNDA
24.03.2019 3 z 5

Není to můj oblíbený knižní styl, ale kniha byla moc pěkně a čtivě napsána :-)

Nerosuz
22.02.2019 5 z 5

Je to super, doporučuju všem, co mají rádi fantasy a sci-fi.

kristynkal
26.01.2019 3 z 5

Začátek knihy mě moc nebavil, ale později se příběh pěkně rozjel. Ale vubec bych neřekla,že knihu psala Bardugo. Takže celkový dojem: povedená kniha.

Žožik
19.01.2019 5 z 5

Velice dobrá kniha, rozhodně hodně čtivá. Děj rychle plynul, u čtení jsem se nikdy nenudila. Jediný problém - já prostě nemusím knihy psané v er-formě :/

anishta
08.01.2019 4 z 5

Ale jo, nebylo to nejhorší, trochu jsem se toho bála, ale bavilo mě to. Sem tam to bylo až moc znát, že je kniha mířená na mladší čtenáře. Každopádně se těším na další příběhy z této série. 3,5 *

barbora6696
01.01.2019 5 z 5

Tato kniha je zábavná,napínavá a moc se mi libils

Andynka
15.11.2018 3 z 5

Po přečtení negativních recenzí na tuto knihu, jsem se do ní pouštěla trochu s nechutí. Ale díky za Leigh Bardugo a její styl psaní. Kniha měla místa, kdy jsem měla chuť i přeskakovat, ale nakonec byl příběh pěkný, zajímavý a i překvapivý. :)

ReziEngli
27.09.2018

No ... Kdo nezná Dianin příběh, bude v téhle knize plavat. Není tam totiž úplně pořádně vysvětleno nic s Dianina života, je to jen takové naťuknuté. Ale dá se v tom orientovat. Ale PANEBOŽE! Takových chyb? Buď chybělo slovo ve větě, nebo tam byl překlep, nebo špatné I ... Korektor asi neudělal svou práci pořádně ... Chyb jsem tam našla fakt dost, a odradilo mě to od téhle knihy ...

silvinka12
19.09.2018 5 z 5

Napsrosto úžasná kniha! Líbilo se mi to propojení světů- ze začátku jsem si říkala, že to bude nemožné dát dohromady ostrov nesmrtelných Amazonek a svět smrtelníků, ale autorka mě přesvědčila o opaku. Bylo to naprosto úžasné. Nádherně se to četlo, děj nevázl, pořád se něco dělo, bylo tam plmo nečekaných vzratů a každá kapitola byla ukončena tak napínavě, že jste prostě museli číst dál. Strašně moc se těším na další knihy z této série, už se nemůžu dočkat až vyjdou!

DC Comics Wonder Woman

Leigh Bardugo