Wonder Woman: Válkonoška

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

První kniha světově úspěšné série o mládí komiksových superhrdinů. Wonder Woman v příběhu Leigh Bardugo, bestsellerové autorky Šesti vran. Než se z ní stane Wonder Woman, musí vyhrát velký boj. Diana touží ostatním bojovnicím Rajského ostrova ukázat, že je silná jako ony. Když ale nastane den závodů, poruší zákon. Zachrání smrtelnou dívku Aliu, čímž ohrozí celý svět. Začíná tak velké dobrodružství, při kterém obě dívky čelí armádě nepřátel – smrtelných i nadpřirozených, kteří se snaží Aliu zničit. Pokud chtějí zachránit svět, musí bojovat bok po boku....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/371708/big_wonder-woman-valkonoska-ksi-371708.jpg 3.8171
Série:

Ikony DC 1.


Žánr:
Dobrodružné, Pro děti a mládež, Dívčí romány

Vydáno: , CooBoo
Originální název:

Wonder Woman: Warbringer, 2017


více info...
Nahrávám...

Komentáře (46)

Kniha Wonder Woman: Válkonoška

uzivatel5475
22. května

Upřímně řečeno jsem se knížky trošku obávala (vzhledem k dřívějším negativním komentářům).
Myslím si ale, že si knížka tak nízká hodnocení nezaslouží. Sice přiznávám, že od Leigh Bardugo jsem očekávala něco více, ale děj byl vtipný a napínavý. Určitě si přečtu další díl!

Aaaannnn
09. května

No... vážně hodně žeru superhrdiny a na tuto sérii jsem se těšila. Příběh mladé Diany jsem přečetla, dokonce i vím o čem jsem četla, ale tam asi končím. Ta kniha mě zkrátka nijak nenadchla. Jsou knihy, které doctu a ihned vím, že je budu chtít číst znovu a znovu a pak ty knihy, které jsem ráda, že jsem přečetla, ale jednou stačí. A mila Wonder Woman bohužel patří do skupiny druhé. Jdu na Batmana, tak se uvidí.


Iva095
08. března

Od této knížky jsem neměla žádné očekávání. Nejsem fanoušek DC, ale říkala jsem si, že knížka mě možná překvapí. Třeba nějaký jiný díl, ale tento mě moc nebavil. Příběh nebyl špatný, ale vůbec jsem se nemohla začíst a to trvalo celou knížku. Četla jsem jí dlouhé tři dny. Nakonec už jsem jen doufala, že mě překvapí alespoň konec. Bohužel ani ten nebyl nějak dokonalí. Za mě tato knížku určitě ne.

katallinka
10.10.2022

Z knížky mám takové smíšené pocity. Dlouho mi trvalo se začíst a asi první polovinu mi to přišlo moc naivní a dětské. Nicméně konec byl skvělý a naopak některé zvraty mi připadaly zbytečně drsné.

Kate3003
07.06.2022

Nějakou dobu mi trvalo než jsem se do knihy začetla a prvních pár kapitol se nic moc nedělo. Od knihy jsem asi čekala trochu něco jiného. Asi jsem od Wonder woman čekala více akce než kolik mi kniha nabídla. Mohla být i více objasněna mytologie kolem Válkonošky a dalších postav. Nemohu říct že by se mi kniha vyloženě nelíbila, protože některé momenty mě bavily a zvrat děje na konci knihy mě velmi překvapil. Zařadila bych jí asi do kategorie neurazí ale nenadchne a zůstanu u filmů

Kaila146
19.04.2022

Dobrá kniha, ale na Bardugo slabá.

farys_books
08.02.2022

Na tuhle knížku jsem se chystala dlouho, stejně jako na ostatní díly, které na mě pořád čekají.
A bylo to fajn čtení. Bylo fajn poznat mladší Dianu a trochu víc poznat její ostrov. Dlouhou dobu jsem ale nemohla skousnout to, jak kniha překroutila časovou osu příběhu, který známe z filmů. Pak jsem ale příběh začala brát jako jakousi 'alternativní verzi' a bylo to lepší.

Jinak se ale kniha četla moc hezky - aby taky ne, když ji napsala Leigh Bardugo - když se nad tím ale zamyslím, tak dobré jako ostatní autorčiny knihy to úplně nebylo.

Postavy byly příjemně napsané, hodně jsem si oblíbila Nim a Thea, na rozdíl od Alie, která mi k srdci úplně nepřirostla.

No a co se týče zápletky - ten nápad okolo Válkonošek byl hodně zajímavý, jen bych při konci knihy ocenila trochu méně předvídatelnosti. I když jeden zvrat dokázal překvapit i mě.

Julinka679
20.10.2021

Na tohle jsem se hodně těšila, Wonder Woman mám ráda, hlavně Gal Gadot je úžasná ale Linda Carterová je legenda, o tom žádná ;-)
Bohužel tohle úplně nevyšlo tak, jak bych si představovala. Autorka mě nedokázala na 100% vtáhnout do děje a s Dianou sympatizovat, možná je to věkovým rozdílem jelikož se jedná o dívčí román.
Každopádně se to četlo příjemně, dost věcí mě překvapilo, některé scény mi přišly zajímavé takže za mě dobrý průměr, tedy 3,5* :-)

1