Wonder Woman: Válkonoška

První kniha světově úspěšné série o mládí komiksových superhrdinů. Wonder Woman v příběhu Leigh Bardugo, bestsellerové autorky Šesti vran. Než se z ní stane Wonder Woman, musí vyhrát velký boj. Diana touží ostatním bojovnicím Rajského ostrova ukázat, že je silná jako ony. Když ale nastane den závodů, poruší zákon. Zachrání smrtelnou dívku Aliu, čímž ohrozí celý svět. Začíná tak velké dobrodružství, při kterém obě dívky čelí armádě nepřátel – smrtelných i nadpřirozených, kteří se snaží Aliu zničit. Pokud chtějí zachránit svět, musí bojovat bok po boku....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/371708/big_wonder-woman-valkonoska-ksi-371708.jpg 3.9141

Ikony DC 1.

Dobrodružné, Pro děti a mládež, Dívčí romány

Vydáno: , CooBoo

Wonder Woman: Warbringer, 2017

Kniha Wonder Woman: Válkonoška

Julinka679
20.10.2021

Na tohle jsem se hodně těšila, Wonder Woman mám ráda, hlavně Gal Gadot je úžasná ale Linda Carterová je legenda, o tom žádná ;-)
Bohužel tohle úplně nevyšlo tak, jak bych si představovala. Autorka mě nedokázala na 100% vtáhnout do děje a s Dianou sympatizovat, možná je to věkovým rozdílem jelikož se jedná o dívčí román.
Každopádně se to četlo příjemně, dost věcí mě překvapilo, některé scény mi přišly zajímavé takže za mě dobrý průměr, tedy 3,5* :-)

PhoebePollard
10.10.2021

Na této sérii se podílí několik mých oblíbených autorů, takže jsem jí samosebou chtěla také dát šanci a jsem za to opravdu ráda. Sice jsem se zatím dostala jenom k prvnímu dílu, ovšem už ten stál za to. Wonder Woman je jedna z mých nejoblíbenějších DC postav, tudíž jsem se těšila na pěknou malou jednohubku. A nebyla jsem zklamaná. Rozjezd možná trochu zmatený, ovšem jakmile se zorientujete, je to skutečně hezké dílko pro ukrácení dlouhé chvíle.

anelise
16.09.2021

Ke knížce jsem se dostala díky autorce, od které jsem již přečetla sérii Griša a knížku Devátý spolek. A jelikož mám Wonder Woman obecně ráda jako postavu a zamilovala jsem si filmy, řekla jsem si, proč tuto knížku nezkusit. Ze začátku chvilku trvalo, než jsem se dostala do děje, ale po chvíli už děj začal hezky odsýpat. Příběh byl zajímavý, a i když mi postavy (včetně Diany) připadaly děsně naivní a otravné, knížka se mi moc líbila. Nejlepší mi asi připadal velký plot twist ke konci knihy. Velký palec nahoru patří taky obsažené řecké mytologii, která mě hodně zaujala. Hodnotím 4/5 a za mě rozhodně doporučuji!

EleanorJane
22.08.2021

Moc se mi líbila. Z Ikon DC se mi četla nejlépe. Od autorky jsem nic jiného zatím nečetla, ale asi začnu.

Luigi1
21.05.2021

Napsané krásným rukopisem,kterým spisovatelka krásně propojue děje dřívější s nynějšímy.Krásné

nikola3989
29.03.2021

No. Co na to říct? Celou knihu jsem měla pocit, že čtu dobře provedený domácí úkol ze střední školy - ale rozhodně ne knížku od Leigh Bardugo. Opravdu jediné co v rámci možností stálo za to, byl konec.

dohnálci
22.02.2021

Jako kniha spadající do kategorie pro mládež je to dobré, ale zázrak nečekejte. V knize najdete klasické YA naivní postavy, trochu té tajné lásky, lesbickou otázku a ždibet akce, aby toho nebylo na dnešní "nevinou" omladinu příliš. Pro milovníka hrdinů a historie dávných bohů to však bude dost slabý průměr.

pobijecmuch
10.02.2021

Toto by mohla být vcelku dobrá povídka. Těch 350 stran je zbytečných, protože je tam spoustu hluchých míst, které vyloženě nudí.
Když jsem knihu začal číst, nezjistil jsem si o ní žádné informace a proto jsem se docela divil , že asi do 90 strany se v knize neobjevuje žádný živý muž. Film o WW sice znám, ale toto je úplně něco jiného. A kdo hledá souvislost např. s filmem Sexmise, tak je úplně vedle. Tady prostě chybí ta oblíbená hláška:"vem si prášek". Kniha se pomalu plouží, prostředí se mění, podivné nové postavy se objevují, ale akce je pramálo. Někdy je to tak naivní, že jsem knihu chtěl i odložit.
Nakonec jsem to dočetl a dokonce i bez prášku.