Batman: Náměsíčnice

Batman: Náměsíčnice https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/387915/bmid_batman-namesicnice-lDy-387915.jpg 4 88 26

Ikony DC série

Druhý díl úspěšné série o mládí superhrdinů! Bruce Wayne v příběhu od autorky fantasy trilogie Legenda. V Gothamu umírají lidé. Město terorizují Náměsíčníci a významné obyvatele loví bezpečnostní systémy, které se obrátily proti nim. Dalším na seznamu je Bruce Wayne, dědic technologického impéria, jenž je ale po potyčce s policií uvězněn v neblaze proslulém vězení. Tam potká Madeleine, která toho ví o Náměsíčnících až příliš. Je dívka jedinou nadějí na záchranu, nebo se stane zhoubou celého Gothamu?... celý text

Literatura světová Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , CooBoo

Batman: Nightwalker , 2018

Janiss_89
10.02.2019 5 z 5

Tak toto byla pecka. Wonder Woman byla dobrá, ale toto byla naprostá senzace. Doufám, že i ostatní mladí superhrdinové si udrží takovou vysokou laťku.

1259
07.02.2019 5 z 5

Pokračování knižní akčních hrdinů DC bylo opravdu super. Hodně se těším na další díl. Opravdu se mi tohle zalíbilo.

LilianaFalcon
06.02.2019 4 z 5

Marie Lu tenhle druh knížek psát umí, je dobře, že se Batmana ujala právě ona. Hlavní hrdinové byli takoví, jaké je známe z filmů, a i zápletka byla přesně ta šedivá, na jakou jsme zvyklí.

ju-ro
27.01.2019 3 z 5

Mladý, osemnásťročný Bruce Wayne, tesne pred maturitou spoznáva záhadnú Madeleine a rieši prípady vrážd bohatých a vplyvných ľudí v Gothame. Postupným vyšetrovaním sa Bruce dozvedá, že sám je v ohrození života. Zaujímavý pohľad do počiatkov éry temného rytiera, kde Bruce získaval svoje detektívne schopnosti a odhodlanie v boji so zločinom. V podstate je to taký príbeh o Batmanovi bez Batmana, ale rozhodne nechýba napätie, akcia a tiež typická "zakázaná láska", ktorá vyvoláva v hlave hlavného hrdinu množstvo otázok. Postava Madeleine je dobre napísaná, je veľmi inteligentná, vo vhodnom kontraste s Bruceom a miestami pripomína uvažovaním a postrehom samotného Batmana. V príbehu sa mi páči vykreslenie priateľstva medzi Bruce-om a Harvey Dentom a tiež mentorstvo Lucius-a Fox-a, ktorý postupne predstavuje hračky vyrobené vo Wayne Tech. Za seba knihu odporúčam a myslím, že fanúšikovia Batmanovských detektívnych príbehov si prídu na svoje.

Damonka12
15.01.2019 4 z 5

Kniha mě velmi bavila a hezky se četla. Bruce byl vážně skvělý akorát se mi malinko nelíbil konec. Mohli ho vymyslet lépe.

Airin
21.10.2018 5 z 5

Pokud jste milovník příběhů o superhrdinech, či marvelholic apod., tak Vám doporučuji si Náměsíčnici přečíst. Nebudete litovat! Kniha byla naprosto úžasná a skvěle se četla, měla jsem ji za sebou během jednoho dne a už plánuji, že si ji opět přečtu! :)) Batman je prostě skvělý. Více v sekci Recenze od Bookhuntera :)

DC Comics Batman

Marie Lu