Scandalous: Šokující láska

Scandalous: Šokující láska https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/443853/bmid_scandalous-sokujici-laska-bZ2-443853.jpeg 4 820 135

Hříšníci série

Říkají mu Mute z určitého důvodu. Je tvrdý, chladný, vypočítavý a promluví jen zřídka. Když už to udělá, tak se vyjadřuje s pohrdáním. Když už to udělá, tak nepromluví na mě. Když už to udělá, tak mi v břiše létá hejno motýlků. Je mu třiatřicet. Mně je osmnáct. Je to otec samoživitel a obchodní partner mého otce. Já jsem pro něj i pro jeho dceru jen dítě. On je pro mě citově nedostupný. Ale já k němu cítím to, co bych neměla. Trent Rexroth mi jednou zlomí srdce. To je nad slunce jasné. Přesto si od něj nedokážu udržet odstup. Skandál je to poslední, co moje rodina potřebuje. Ale přesně ten způsobíme…... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: ekniha , Baronet

Scandalous , 2017

Kiuska
14.11.2020 1 z 5

Tak jsem dala šanci dalšímu dílu této série. Druhý díl byl o malilinko lepší než první (i když pořád jako wtf), ale tady jsme se ocitli zas na začátku. Musím ale říct, že konec to trochu zachránil, byl dramatický a poměrně zajímavý. Jenže těch zbylých 80 %... Z některých scén a situací, které tam nastaly, jsem chtěla mlátit hlavou o zeď. Hlavní postava Edie byla většinu času v pohodě, pozorujeme u ní dějovou linku, která má smysl, má svých starostí dost a neví, jak z nich ven, takže fajn. Ohledně Trenta jí ale fakt nechápu. Jakmile se objeví, je z něj úplně hotová a přijde mi, že zapomene na veškeré zásady a mluví jako jiná osoba. ????‍♀️ Co se jeho týče, tak opravdu bych nechtěla být jeho dcera. Mít za tátu děvkaře, který si neváží žen a hulí trávu (vše hrozně podobné Viciousovi v prvním díle - prostě magor a blbec a já vůbec nepobírala, co to čtu nebo jsem spíš ani nechtěla). Někdy se mi z chování postav chtělo úplně řvát. To jak tady Trent přemýšlí o ženách je prostě děs. Některé jeho choutky bych ještě pochopila, ale něco je tam dost přes čáru, ženský jsou pro něj kus masa, i když s Edie to cítí jinak, ale stejně. Já mám erotiku v knihách ráda na odreagování, ale co je moc, to je příliš.
Každopádně si nejsem jistá jestli sérii dočtu, i když ráda vědí dotahuji do konce.

Omlouvám se všem, kteří mají sérii rádi, vím, že má jinak dost úspěch. Jsem asi holt jiná.

Petrasuvicka
04.11.2020

Chtěla jsem něco na odlehčení. Pravdou ale je, že to bylo natolik neduchaplné, že ani na odlehčení se to nedalo přelouskat. Nepotřebnou omáčku jsem přeskakovala. Raději to ani nebudu hodnotit.

Ryorka
29.10.2020 5 z 5

Tohle je první knížka z tohodle žánru, která ode mě vyfasuje plnej počet. Mám ráda hodně emocí a tohle byla přímo horská dráha. Mělo to i tajemný detektivní podtón jako bonus. Bylo to dobře napsaný, zábavný, divoký, napínavý. Akorát nechápu v čem to jako podle komentářů mělo být úchylný nebo zvrácený? Kvůli věkovému rozdílu ? Kvůli odvázanějšímu sexu ? Proč ?

Kristy.Seb
27.10.2020 4 z 5

Občas je nutné v životě udělat věci, které nejsou úplně v pořádku.

Další díl, další problémy, další láska. Tenhle díl byl zase lepší než předchozí. A vždycky se z naprostého kreténa vyklube sexy zamilovaný chlap a ještě k tomu bohatý. ????

ivetapl
25.10.2020 5 z 5

Četla jsem hodnocení na knihu a několikrát se opakovalo slovo Zvrácené... Mě to nepřišlo. Bylo to skvělé, čtivé, a spíš než zvrácené bych řekla chvilkami smutné - chování Edie kvůli jejímu otci. A že je tam věkový rozdíl? Láska si nevybírá. Byl to další skvělý příběh

keiko33
17.10.2020 5 z 5

Aj ked mam radsej pribehy ako bol pribeh Viciousa a Milly, pribeh Edie a Trenta som si uzila najviac. Hoci boli uplne odlisni, nielen vekovo, ale aj konickami a zivotnym ztylom, mali jednu vec spolocnu. A to, ze boli uplne oddani ludom, ktorych milovali a boli ochotni pre nich urobit cokolvek. Vekovy rozdiel ma vobec nepohorsoval, Edie si prezila za svoj kratky zivot tolko, co niekto neprezije za cely. Bola obetava a zodpovedna. Chudak Trent nemal proti tejto prilivovej vlne sancu. Co jedine nechapem, preco autorka nenapisala len knihy o styroch hotholes, skratila pribeh Jamieho, na ukor Banea, ktory k nim vobec nepatri.

Ditules
08.10.2020 3 z 5

Čtivé, trošku zvrácené... Oddechové.

Majka1979
05.10.2020 5 z 5

Opäť spokojnosť s tým, čo som čítala, táto séria je jednoducho skvelá. Ani Trent nesklamal. No a samozrejme posledných 100 strán to bola jazda, že som nevedela pustiť knihu z ruky

astra3
04.10.2020 4 z 5

Asi je lepší žít v normální rodině bez peněz, než v "rodince" boháče.
Trochu děsivá romantika.

pocketka
01.10.2020 4 z 5

Tak musím říct, že tohle bylo překvapení. Obyčejně takové knihy nečtu, ale tato se četla velmi dobře, mělo to dokonce i příběh a méně sexu, než jsem očekávala, ale napětí a chemii mezi hlavními postavami cítíte. Autorka píše lehce, je pravděpodobné, že jakmile budu potřebovat proložit nějaké složitější čtivo něčím, nad čím není nutno přemýšlet, sáhnu po další knize ze série. Za mne tedy palec hore.

pipa36
13.09.2020 4 z 5

Tak tohle bylo.... úchylný. A jsem úchylná já, když mi to přesto připadlo "zábavný"? Úchylný totiž bylo úplně všechno – od hlavního hrdiny (arogantní sociopat, prostě ho*ado k pohledání), přes věkový rozdíl hlavních postav až po "praktickou stránku" jejich vztahu. Ale přesto to bylo v něčem lepší, než předchozí dva díly.
Edie, osmnáctiletá blonďatá surfařka a dcera nového společníka FHH, se potýká se spoustou problémů, většinou proto, že odmítá cokoliv, co by pocházelo od jejího otce. Aby toho nebylo málo, přitahuje ji poslední nezadaný FHH – Trent, svobodný třiatřicetiletý otec malé čtyřleté holčičky, která nemluví. Trent je sice celkem obstojný sociopat (v mnoha věcech si nezadá ani se svým psychopatickým kamarádem z prvního dílu - Viciousem), ale jako "správný starší chlap" odolává – ale asi je jasné, jak dlouho jeho odolnost vydrží…
Samotnou mě překvapilo, že jsem tuto knihu přes její zjevnou úchylnost snad úplně ve všem shledala "zábavnou" a "lepší" než předchozí díly. Rozhodně to nebylo čtivější nebo vtipnější, ale tak nějak reálnější, uvěřitelnější (i přes obvyklý přeslazený závěr jejích úchylných hrdinů :-)). A naprosto chápu, proč má tato autorka dva tábory čtenářů - ty, kteří její knihy hodnotí jako výborné a ty, kteří vůbec nechápou, co ji vedlo k tomu, aby něco takového vůbec napsala - natož vydala.

Nel-ly
04.09.2020 2 z 5

Z nějakého důvodu čtu dál... už za to hvězda, protože ta čtivost je nepopiratelná (ale tak to u podobných knih bývá). Je to taková náhražka hloupého béčkového filmu. Nemám televizi, tak si přečtu knihu, která vymývání mozku zastoupí.
Každopádně mini tiché dítě byla nejlepší postava, až na to, že na svůj věk byla trochu mimo... mohli ji postaršit a asi bych i věřila.
Nějak to dopadlo. Znovu to číst nebudu. Ale nenudila jsem se, ani si to však nezapamatuju.

luccys194
24.08.2020 5 z 5

Co si budeme. L. J. Shen to prostě umí. Sérii Hříšníků miluju, hltám ji doslova od prvního dílu. Myslela jsem si, že příběh Deana nic nepřekoná, ale opak je pravdou. Skvělej příběh Trenta a Edie a hlavní zápletka vážně překvapivá (to jsem fakt nečekala!). Za mě nejlepší díl. Uvidíme, co ukáže Bane.

Karola050716
21.08.2020 3 z 5

Těšila jsem se na tenhle díl a jsem zklamaná, přišlo mi to příliš hrubé a vulgární, až se mi z toho někam vytratily ty city.

veveronka
18.08.2020 2 z 5

Kniha není špatná,jen mě moc neoslovila kvůli množství sexu,ale to je můj problém

etell
13.08.2020

Tak pre mňa najlepšia z celej série. Po Deanovi som myslela, že už sa do ďalšej ani nepustím, ale napokon som rada, že som ju prečítala. Doslova som ju hltala. Bavila ma i keď ten záver (rozuzlenie prečo po Trentovi išiel Edien otec) mohol byť napínavejší. Sadli mi postavy a o tom to je. Odporúčam. Som zvedavá aj na to, ako nám autorka vykreslí Banea. V tejto časti sa mi celkom zapáčil, mladšia verzia hlavného hrdinu. Isto to bude tiež dobrá kniha :)

hana1039
08.08.2020 5 z 5

Co na to říct, všichni chlapi z této série jsou uvnitř temní a zlomení, ale v jádru duše, když se k nim dostane ta pravá, tak jsou milující manželé, otcové.. a to mě na nich baví i když jsou to,, parchanti,, :-)))

genikuxik
07.08.2020 4 z 5

O něco horši než předchozí díly, ale pořad dost dobrá...

havrmoni
06.08.2020 5 z 5

Tohle se mi líbilo. Trent byl sice nemluva,drsňák a sprosťák, ale jinak hodný milující chlap. Edie je na svoje léta vyzrálá a byla mi ze všech těch žen v sérii nejsympatičtější, i když o ní mluví jak o puberťačce. Věkový rozdíl je sice poněkud větší, ale mě bylo 19 a manželovi skoro 30 když jsme se dali dohromady,takže mě to nijak nevadilo. Oni vidí náctiletou puberťačku a já už dospělou ženu, v tom je ten rozdíl mezi Amerikou a Evropou. Hezké čtení, už se těším na další.

Kakatja
04.08.2020 5 z 5

Trent a Edie mi k sobě sedí. Věk je jen číslo. Člověk musí obdivovat jak ti čtyři HotHoles drží při sobě a kryjí si záda. Těším se na Banea a Jamieho.