Scandalous: Šokující láska

Scandalous: Šokující láska https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/443853/bmid_scandalous-sokujici-laska-bZ2-443853.jpeg 4 820 135

Hříšníci série

Říkají mu Mute z určitého důvodu. Je tvrdý, chladný, vypočítavý a promluví jen zřídka. Když už to udělá, tak se vyjadřuje s pohrdáním. Když už to udělá, tak nepromluví na mě. Když už to udělá, tak mi v břiše létá hejno motýlků. Je mu třiatřicet. Mně je osmnáct. Je to otec samoživitel a obchodní partner mého otce. Já jsem pro něj i pro jeho dceru jen dítě. On je pro mě citově nedostupný. Ale já k němu cítím to, co bych neměla. Trent Rexroth mi jednou zlomí srdce. To je nad slunce jasné. Přesto si od něj nedokážu udržet odstup. Skandál je to poslední, co moje rodina potřebuje. Ale přesně ten způsobíme…... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: ekniha , Baronet

Scandalous , 2017

Evitsa
01.06.2020 5 z 5

Tak tohle bylo něco,sice předvídatelné,ale krááááááásné!!!
U této knihy jsem nemohla dnes dělat ,ale V Ů B E C vůbec nic!!!!
Jsem rádá,že jsem to zhltla během dne,ale zase už to mám přečtené a to mě štve.....chjooo

Každopádně Evčo,nezoufej tahle série má ještě jeden díl "Bane" tak doufam,že to Baronet nezazdí a přeloží i poslední díl!!!!
Nicméně,že to byl Baronet,tak tam bylo docela dost překlepů v překladu! :-/

A u čeho jsem se fakt zasmála??? " Vicious řekl:Další,co natáhnul bačkory." :-)))))))

Za mě každopádně ***** a doporučuji přečíst co nejdříve :-))))

LilianaFalcon
01.06.2020 4 z 5

Tenhle díl je sice dojemný, ale nelíbil se mi tolik jako ty předchozí.

werastk
31.05.2020 5 z 5

Som uchvátená - celá séria bola SUPER :-)

FairyD.
31.05.2020 5 z 5

Noo páni to bol teda príbeh. Pri mnohých príbehoch čitateľ neočakáva veľa, pretože ostane sklamaný. Ale čo sa týka tejto série očakávate veľa a dostanete ešte viac. Jeden príbeh lepší ako ten predchádzajúci. Plný napätia, drámy, zvratov a hlavne emócii. Rozhodne príbeh ktorý si dokáže udržať čitateľa do konca a ešte dlhú dobu po prečítaní.

JanaSustr
30.05.2020 5 z 5

Závěrečný díl byl prostě super jako všechny předešlý. Doufám že budou další a další knihy. Moc mě to baví.

lusitta05
30.05.2020 3 z 5

Vo mne príbeh zanechal trochu pachuť, ani neviem čoho. Neustále zdôrazňovanie vekového rozdielu ma rozčuľovalo. Mám rada drsných krásnych chlapov, ale tu som to akosi nechápala. Prvá polovica knihy ma fakt rozčuľovala, ale chcela som vedieť ako to dopadne. Ale vôbec žiadne wau sa nekoná.

ElikaS
30.05.2020 4 z 5

Mám ráda příběhy, ze kterých vyzařuje vášeň a hlavní hrdinové se ze začátku nemůžou vystát. Předchozí díly jsem si moc užila a na Trenta jsem se moc těšila. Bohužel musím říct, že jsem byla trochu zklamaná. První polovina příběhu mě tak nějak vytáčela a nemohla jsem si začíst. Z nějakého důvodu mě nechytla zápletka se ovládáním Edddie a její plánovanou zradou. Ve druhé půlce knížky už to bylo o poznání lepší, ale tak nějak jsem čekala víc.

Mišutamyš
30.05.2020 5 z 5

Páni! Po přečtení Viciouse, jsem věděla, že jen tak něco se mu nevyrovná. Nasadil zkrátka laťku hodně vysoko. Jenže Scandalous s příběhem Trenta a Edie naprosto vyrovnal. Ti dva mi absolutně sedli, úplně pominu všechno to nepravděpodobné, je to knížka (!!!) a já si ji okamžitě zamilovala.
Tak jako Vicious a Emilie jsou jednoznačně oheň, Trent a Edie jsou jasný oceán.

AKO
30.05.2020 5 z 5

Kniha měla zajímavý děj, který byl plný napětí, sexu i překvapení.

Damienronnie
30.05.2020 5 z 5

Najlepšia zo série , nevedela som ju odložiť z ruky

mimisko
29.05.2020 3 z 5

Já až tak moc vysoko hodnotit nebudu. Celá série mne baví ale tady bylo spoustu ale. Nějak jsem nepochopila proč je Trent takový divný hovado. Vyrůstal v milující rodině, měl rodiče a že byl chudý a míšenec no a? To se nějak autorce nepovedlo. Já mu to prostě nežrala a kazilo mi to dojem. Edie mi celý príbeh nejak rušila, měla obří srdce a trpělivost ale autorka chtěla mít hrdinku teenegerku a navíc chytrou co ve škole mela čtyřky, krasnou ale ne až zas tak krásnou protože dle popisu byla jako deska bez nějaké vyraznejsi postavy, zato skoro pornohvezda, nezávislá ale pak vlastně závislá na penězích, které potrebovala pro vy víte koho, téměř ženu, která bude dělat mámu i když vypadá na starší ségru. Já vím já vím autorka chtěla prostě náctiletý zázrak tak si ho vytvořila. Za mne byl Vicious nej.

jani.ruzicko
29.05.2020 5 z 5

Na Trenta jsem se těšila ze všech nejvíc a rozhodně mě nezklamal. =)
Bad boy s tak velkým srdcem ❤ jen si se svými city nevěděl moc rady a nedokázal to úplně prodat. Nakonec ale hepík, takže spokojenost =)

Docela bych uvítala třeba další díl o Baneovi a taky o Luně, jak se se vším poprala a tak...

LenRan
29.05.2020 5 z 5

Myslela jsem, že Viciouse nic nepřekoná, ale stalo se. Celá série je úžasná, ale tento díl byl o něco málo lepší než ostatní. Dokonale poskládané, bojovnice Edie a temný Trent, tak rozdílní , tak komplikovaní a společně nedokonalí, zamilovala jsem si je.
Neodpustím si ale poznámku k obálce. Pořád jsem měla pocit, že jsem toho modela někde už viděla, nevím jestli je to on, ale vypadá jako ten na obalu Barvy půlnoci. Ať je to jak je to, víc by se mi tam prostě líbil nějaký míšenec, když je to knížka o něm. Nic to ale nemění na obsahu, ten je prostě dokonalý:) btw...dočkáme se vydání dílu o Baneovi?

Evka3814
28.05.2020 5 z 5

No co k tomu dodat???!!! Miluju tyhle zkažené,teď už chlapíky;))) Trent, hajzlík jako jeho parta,ale opět je vidět že i on dokáže být sladkej když přijde na věc:) Myslím že věkovej rozdíl je každého věc a Edie a Trent se s tím poprali s přehledem dle očekávání. Edie jsem si oblíbila uz jen proto že byla silná a nevzdala se svého bratra. No a Luna je prostě miláček. Opět čtivej kousek a asi se rozbrečím ze je konec:(
Obálka....slovo wouuuw to nemůže dost vystihnout;)

NikolaSkop
28.05.2020 5 z 5

Pokračování Hříšníků - tentokrát příběh Trenta mě moc bavil. Je to napínavý a zajímavý příběh. Který umí překvapit a pobavit. Musela jsem si knížku stáhnout hned ten den co vyšla a samozřejmě jsem nešla spát dokud sem jí nedočetla! :D Až takhle moc jsem se do HotHoles zamilovala. Nemůžu ale uvěřit že je to konec série. :( Kluci mi budou chybět! Ja jednoznačně DOPORUČUJI!!!