Případ plzeňských mordů

Edice Hříšní lidé Království českého přináší detektivní příběhy, odehrávající se v dávno minulých dobách. Protože ve středověku neexistovala ani policie, ani metody moderní kriminalistiky, je hledání pachatelů vždy založeno především na rozumu a někdy i na náhodě. Případ plzeňských mordů je prvý z řady detektivních příběhů, odehrávajících se na počátku 16. století. Neobvyklá trojice detektivů- královský písař, mladý bakalář a bývalá povětrná dívka- řeší společně tajemné a neobvyklé zločiny. Tentokrát jde o sérii vražd a zpronevěru v královském městě Plzni....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/17_/179306/hrisni-lide-kralovstvi-ceskeho-prip-mmt-179306.JPG 4.544

Hříšní lidé Království českého

Romány, Literatura česká, Historické romány
Vydáno, W-servis

Kniha Případ plzeňských mordů

Petrstik
09.03.2019

Skvělá odpočinková historická detektivka - už se těším na "opáčko" v Letopisech.

cérka
24.09.2017

Knížky pana Vondrušky mám ráda, vždy si při nich skvěle odpočinu . No a jelikož chci přečíst vše od svého oblíbeného autora, vrhla jsem se i na pana Alenského :-). Tento příběh jsem ovšem už četla a to nedávno v Letopisech královské komory I :-), tak hurá čte se dál :-)

Dandulka
19.11.2013

Tak tady začíná příběh Rozárky a Petra, pomocníků královského písaře Jiřího Adama z Dobronína. Malá, útlá knížečka, ale moc hezky se čte! Na večer je ideální!