Hrdina

Hrdina https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/296110/bmid_hrdina-iV6-296110.jpg 4 853 141

Samostatný příběh od autorky oblíbené série Dublin Street. Pro Alexu Hollandovou byl vždycky hrdinou její otec… dokud nezjistila, že ona a její matka nebyly jedinou rodinou, kterou měl. Zrazená a nejistá se snaží aspoň uspět ve své profesi, ale když má v popisu práce schůzku s Cainem Carrawayem, povolí jí nervy. Tenhle nádherný, úspěšný muž je s její minulostí až příliš spojený. Jak se tedy vlastně stalo, že kývla na jeho nabídku stát se jeho asistentkou? Přestože Caine není právě vzorný šéf, navzdory minulým i čerstvým sporům je to k sobě začíná táhnout.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

Hero , 2015

cornetka
07.08.2019 4 z 5

Odpočinkové čtení podobné “Odstinům” s trochou akce a happy endem na konci.

salča
25.07.2019 4 z 5

Hezké romantické čtení.
Začátek byl skvělý,v polovině knihy se mi zdálo, že děj trochu upadá a nic se velice neděje,ale ke konci přišlo opět napětí a akce.

BlankaHill
15.07.2019 5 z 5

Úžasné. Miluju tento typ příběhů, nesnasime se, děláme si naschvaly, ale přitažlivost nakonec vyhrává.

malazluta
14.06.2019 4 z 5

Tato autorka snad ani neumí napsat špatnou knihu... další povedený příběh.

Shanib
15.05.2019 4 z 5

Když jsem knížku vzala do ruky, tak jsem si nebyla jistá, jestli jsem ji už četla nebo ne a došlo mi to asi na třicáté stránce. Ale bavilo mě to, tak jsem si řekla, proč se do toho nepustit i podruhé.
Jsem ráda, že jsem tak udělala, protože se mi líbila snad ještě víc. Jediná věc, která mi tam asi vadila, byla ta, jak na Alexu letěli úplně všichni chlapi a jak si byla jistá, že když zakroutí zadkem, tak jí padnou k nohám.
Caine s ubývajícím dějem zas tolik nevyměknul a zůstal charismatický až do samotného konce.
Hodně mě bavil Henry a brala bych knížku, která by nám ukázala příběh jeho a Nadie.

ovecka535
06.04.2019

Velmi čtivá, odpočinková kniha. Prečteno jedním dechem.

Mišule_11
22.03.2019 5 z 5

To jsem potřebovala! :) Čtivý a napínavý příběh již od samotného začátku až do konce. Příběhu nic nechybělo, místy jsem se i pobavila a místy jsem byla i z průběhu smutná..! Zkrátka všechno, jak má být včetně i občasného plamene vášně mezi hlavními hrdiny! :) A s touto autorkou jsem prozatím jen a jen spokojená! :)

happy19
15.03.2019 5 z 5

Moc pěkné počtení,všeho akorát;-)!Krásný obal:-*..má první přečtená kniha od autorky,natěšena na sérii Dublin Street;-)))

Adele0511
18.01.2019 2 z 5

Za mě teda bohužel zklamání. Knihy od této autorky mám hodně ráda, ale tahle knížka...:-( Začátek nebyl špatný ale asi cca po 30 stránkách jsem už jen rychle listovala a pak přečetla až konec, který měl zase spád. Za mě teda nuda

Pedruska01
05.01.2019 5 z 5

Kniha se hodně dobře a rychle četla. Měla myšlenku či směr, se kterou jsem se bohužel nesčetněkrát setkala, ale důležité vždy je pak využít pořádně ten nápad, což bylo výborně podchycené a zpracované. Nic levného. Za což jsem ráda a cením si toho.
Hlavní hrdinka byla naprosto báječná a nenechala si nic líbit. Dokázala si dupnout anebo naopak ustoupit. Byla příjemná a dost vtipná především ve spojení druhého hlavního hrdiny - Caina. Ten chlap se mi líbil. Byla to taková již stereotypní klasika - krásnej, bohatej, namakanej a úspěšnej podnikatel, který se jen tak neváže a v posteli je bůh, ale díky nápaditému a bohatému příběhu měl své mouchy a můry, tudíž jde veškerá dokonalost trochu stranou. Trochu mě mátl, když se z ničeho nic naštval a začal nesmyslně jednat - to jsem pak měla tendenci zjistit, co mu zase šibe. A to bylo často. :D Dost mě bavilo to jejich společné kočkování. To jeho věčné komandování a vyšilování, to její vrácení úderu a hraní na nervy. Smála jsem se nahlas, povedená dvojice.
Dost jsem si oblíbila i dalšího chlapa z postav, který nedostal tolik prostoru, a to Henryho. To flirtování s Lexie a provokování Caina - ten bídák si to užíval a já s ním. :) Výborná byla i Effie.
Moje první setkání s autorkou a za mě spokojenost, doporučuji, těším se na další z jejich děl. Nebylo to nic těžkého, i když úplně jednoduché vzhledem vývoji a zápletce v ději to nebylo, ale určitě to mohu označit jako pohodové a oddychové čtení. :)

uminaa
31.12.2018 5 z 5

Jednoducho som od tejto autorky zatiaľ žiadnu zlú (alebo horšiu) knihu nečítala :)

inom
31.12.2018 5 z 5

Tuto knihu jsem poprvé četla před dvěma lety. No nepamatuji si, že bych si ji takhle užila. Upřímně, ani jsem si nepamatovala o čem byl její děj. Nevím, jestli to bylo proto, že jsem knihu tehdy četla slovensky nebo jsem jen na ni nebyla připravena, ale rozhodla jsem se jí dát druhou šanci. A tuto šanci nelituji, protože kniha byla úplně boží. Musím se přiznat, že u mě je Hrdina nejlepší autorčina kniha a asi mi nezbývá nic jiného jen dát 5 hvězdiček a doporučovat knihu ostatním. :)

Lofda
30.12.2018 4 z 5

Autorku mám ráda, pro mě píše čtivě. Ale i když kniha utíkala a dobře se četla, byl to příběh pro mě z úplně jiného světa, všichni krásní a bohatí.. Není to jen milostný příběh, je to i o tom, jak se někdy vztahy dokáží zamotat. Celkově hodnotím jako lepší v tomto žánru, byl tam vtip i zvraty, ale vracet už se k ní nejspíš nebudu.

Lejdus
20.09.2018 4 z 5

Kniha byla super! I když jsem si knihu půjčovala kvůli autorce, která píše erotické romány, přesto mi tento element v příběhu tak neimponoval. Velmi se mi líbila linie příběhu, jeho děj, napětí a že jsem nevěděla, jak se to tedy bude dál vyvíjet. Trochu mi to připomnělo podobné téma jako 50 odstínů šedi. Chtěla bych si od autorky přečíst i jiné knihy, už se těším :)

devildeny
28.08.2018 3 z 5

Tu třetí hvězdu dávám za poslední čtvrtinu knihy, kdy konečně přišla alespoň nějaká akce. Bohužel už mě unavují témata šéf-sekretářka, takže toto prostředí mě v knize moc nezaujalo. Ostatní autorčiny knihy mě bavily podstatně více.

Leninkka
05.08.2018 3 z 5

Čtivá kniha. V půlce jsem se začala trošku nudit a myslela že knihu odložím. Ale pak se to opět rozjelo a já ji dočetla na jeden zátah. Musím říct, že mě kniha nakonec mile překvapila.

misak94
31.07.2018 5 z 5

Zajímavá kniha, rozhodně poutavý příběh, chvílemi jsem měla slzy v očích. Jak moc je vidět, jak nás naše rodiny ovlivňují. Spokojenost

domina
01.06.2018 3 z 5

Kniha se četla dobře, místy to bylo moc zdlouhavé a Caine nebyl úplně ideálně propracovaná postava, furt se vraceli k jednomu a tomu samému problémů, který v podstatě problémem ani nebyl .. ale jo, dobré..

Enthu
10.05.2018 4 z 5

Musím říct, že na této knize mě především bavil vztah mezi hlavními hrdiny. Někdy jsem i měla chuť je profackovat, aby se konečně vzpamatovali, ale postupně času jsem si na to zvykla, ba dokonce jsem si to i oblíbila. A některé pasáže mi i způsobily úsměv na rtech.

ves.lucie
08.05.2018 5 z 5

Tak tento Hrdina .. Caine .. me v dobrem slova smyslu "sejril" celou knihu a opravdu jsem mela pocit, ze by si zaslouzil jednu vzpamatovavaci na kazde druhe strance. Ale to by nesmelo byt Lexie, ktera si sla tvrde za svym a nenechala se zastrasit. Paradne mu odsekavala a davala mu to holka pekne "sezrat" .... drama v zaveru mi lehce postavilo do late mou nervovou soustavu, nebot jsem si rikala co jeste prijde .... a prisel :-) Prisel "heppik" a ja vam s klidem knihu doporucim a sama se odporoucim k dalsi :-) Diky ti ma Hrdinko, ze diky tobe ctu :-)