Honzíkova cesta

Honzíkova cesta https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/295945/honzikova-cesta-D1v-295945.jpg 4 1832 329

Veselý a laskavý příběh malého Honzíka, který se vypravil k babičce a dědečkovi na vesnici a zažívá tam každodenní malá dobrodružství. Kniha s nezaměnitelnými ilustracemi Heleny Zmatlíkové, která oslovuje už celé generace malých čtenářů.

MartyMcFly
21.08.2011 odpad!

Jako malý jsem se přikláněl na stranu Letadélka Káněte v pomyslném boji těchto dvou knih a na Honzíkově cestě jsem nenáviděl skoro vše. Tato nenávist mi vydržela dodnes.

WEIL
16.08.2011 4 z 5

K této knize jsem se dostal později, než jsem měl. Ale dobrý.

Pájuš
17.03.2011 5 z 5

Jako malá jsem tuhle knížku milovala :-)

Slečna L.
21.02.2011 5 z 5

Má nejmilejší dětská knížka plná štěstí a vzpomínek na moje prarodiče :)

tee
10.02.2011 3 z 5

Sakra, tuhle knížku jsem si hledala jako první ve starý znojemský knihovně, to bylo bájo!

Infantility
15.01.2011 5 z 5

Nostalgie, první knížka, velká písmenka, dětství .... Takové knížky by měly být v každém desetiletí.

zuzanka
30.12.2010 3 z 5

Tato kniha mi dala odpověď na palčivou otázku:"Jaký je rozdíl mezi družstevním a normálním vajíčkem?" Inu, i to se někdy počítá.

charlosina
30.11.-0001 4 z 5

Moje první kniha, kterou jsem přečetla. A tu skleněnou kuličku jsem taky chtěla (babičku s dědečkem jsem už takové měla). // Nové vydání nedoporučuji.

paulhunter
30.11.-0001 3 z 5

Jedna z prvních knih, kterou jsem četl.. ale to bude určitě u více čtenářů :) Hodnocení asi nejde brát v těchto případech vůbec vážně (nelze srovnávat v poměru s ostatními knihami), proto dávám střední cestu.