Honzíkova cesta

Honzíkova cesta https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/295945/honzikova-cesta-D1v-295945.jpg 4 1836 1836

Veselý a laskavý příběh malého Honzíka, který se vypravil k babičce a dědečkovi na vesnici a zažívá tam každodenní malá dobrodružství. Kniha s nezaměnitelnými ilustracemi Heleny Zmatlíkové, která oslovuje už celé generace malých čtenářů.

moonchild
07.03.2014 5 z 5

Další oblíbená kniha mého dětství

allebra
18.02.2014 5 z 5

Oblíbená kniha mého dětství. Ráda jsem se k ní vrátila, když jsem ji četla dětem. :-)

Samira
16.02.2014 5 z 5

Opravdu úžasná knížka pro malé děti, docenila jsem jí až s vlastním dítětem. Milé nadčasové vyprávění potěší i další generace.
Doporučuji!

fantomas 2003
04.02.2014 5 z 5

Prostě dětská klasika.

Marčullkas
01.02.2014 5 z 5

Má první knížka, kterou jsem si jako dítko přečetla:) Knížku řadím mezi poklady mé knihovny :)

DanielaH
26.01.2014 5 z 5

Četla jsem o hodně starší vydání, knížka měla i tím větší kouzlo.

historikola
23.11.2013 5 z 5

Honzíkova cesta je krásná knížka. Rozhodně ji doporučuji pro děti jako první knížku.

Nevím jak vypadá ta nové verze Honzíkovy cesty. Já mám ještě doma tu komunistickou se socialistickým vajíčkem. Ano doba se změnila v 89, ale děj knížky je pořád stejný, akorát se to vše jinak jmenuje.
Popravdě, když mám špatnou náladu, tak si ji vezmu a čtu. A pak se můžu s odstupem času smát jak je to psané.
David

crazyjuan
09.10.2013 5 z 5

Moje úplně první přečtená kniha, která ani za ty roky neztrácí nic ze své krásy.

dark.ma93
04.10.2013

Maminka mi Honzíka četla tenhle dětský příběh jsem měla ráda. Věřím, že si ho musí zamilovat každý předškolák.

pasión
29.09.2013 5 z 5

Jedna z nejoblíbenějších knih mého dětství.

Lauralex
02.09.2013 5 z 5

Klasika. Vždy a pro každého, bez toho není dětství. :)

LPG
25.08.2013 5 z 5

Klasická četba mladého čtenáře. Předpokládám, že tuto knihu četla většina z nás.

Verrrunka
12.08.2013 4 z 5

Krásná vzpomínka na dětství. Kresby si vybavuji ještě dnes. :-)

Marčullkas
29.07.2013 5 z 5

vzpomínka na dětství :) Mám ji doma připravenou pro naše děti.

Lenulinka
25.07.2013 5 z 5

uz se tesim az ji budu cist nasemu Honzikovi. Ten take moc rad cestuje za babickou a dedou a jeste radsi je tam na prazdninach-takze je to jako o nem :D to se mu bude libit stejne jako me kdyz jsem byla mala

bbara155
28.06.2013 4 z 5

Když jsem byla malá, docela se mi líbila, hlavně byla hezky ilustrovaná. Nějakou dobu jsem se pak ale bála, aby mě maminka taky někam neposlala samotnou vlakem. To bych nepřežila! Pak mi příšerně lezl na nervy vzorný chlapec Viktor, který měl nesmrtelnou hlášku: "Jsem zrzavý, ale ty jsi hloupý, že se mi posmíváš." To mě tehdy připadalo neuvěřitelně pitomé, že by nějaký kluk tohle mohl vůbec vypustit z pusy. Od přečetení této knihy jsem jméno Viktor považovala za nejhnusnější ze všech :-))

_sjuu_
28.05.2013

má první povinná četba ve škole :D před všemi jsem dělala, jak mě to nebaví, ale doma jsem si ji potaji četla pod peřinou :D

zapina
11.05.2013 5 z 5

Krásná dětská kniha s krásnými obrázky :)

maryzka
11.05.2013 3 z 5

První kniha, kterou jsme četli povinně ve škole, velice se nám líbila tak, že jsme záviděli Honzikovi prázdniny na venkově. Mimochodem taky jsem absolvovala cestu k babičce na venkov- sice autobusem, ale něco podobného jsem v autobuse zažila taky.

DariDerek
22.04.2013 5 z 5

Četla jsem ji, když jsem byla malá, minulý víkend jsem hlídala od kamarádky malého, začetli jsme se a zjistila jsem, že já čtu a malý spí :-) Paráda :)