Hledání podmanivé krásy

Hledání podmanivé krásy https://www.databazeknih.cz/img/books/30_/305885/bmid_hledani-podmanive-krasy-Nzk-305885.jpg 4 413 73

Hledání série

Gen MacKenziová má před sebou nejšťastnější den svého života, svou svatbu. Anebo se o tom alespoň snaží přesvědčit. Jak se vlastně stalo, že z jejího dokonalého snoubence, úspěšného lékaře a jejího šéfa, stal manipulativní sobec? Když Gen čeká v kostele na okamžik, než bude muset projít uličkou k oltáři, poslechne náhlý impuls a místo do manželství skočí z kostelního okna – přímo do náruče Wolfa, svého nejlepšího přítele. Od doby, co se zasnoubila, se s Wolfem odcizili, ale jejich společný útěk je sblíží rychleji, než by si pomysleli. Brzy si uvědomí, že jejich vztah přerůstá v něco víc. A potom už nebude cesty zpět… Gen i Wolfe si svého kamarádství cení nade vše a díky minulým traumatům vědí, že ztráta přítele by byla nenahraditelná. Jak ale odolat přitažlivosti, která je k sobě táhne velmi neplatonickým způsobem?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

Searching for Beautiful , 2015

LuciKo
07.04.2019 5 z 5

Pět hvězdiček - od začátku až do konce. Těžko se mi od knihy odtrhávalo, autorka čtenáře na tento díl skvěle navnadila v předchozích dílech a o to víc jsme si to teď mohli užít. Ach Wolfe. A Gen, bylo úžasné sledovat její proměnu a poznat konečně její opravdovou osobnost, kterou jsme v minulých dílech neměli tu šanci poznat. Doporučila bych na dovolenou, ale ať nemáte problém jako já věnovat se i krásám okolí a ne jen knize. :))

Lucie341
04.04.2019 2 z 5

První čtvrtina zajímavá, zbytek méně. Některé věci neuvěřitelné nebo nedotažené.

jitka7
03.04.2019 4 z 5

Gen i Wolf jsou úžasní. Pěkné a pohodové čtení. Skvělý humor. Mile mě překvapilo popis psychického teroru. To se tak často v takovýchto knihách nedočteme. Takže pro mě super. U těchto knih samozřejmě všichni víme, jak dopadnou. Přesto to mělo pěkný děj a hezky se to četlo.

katitek
26.03.2019 5 z 5

oddechovka, fajn čtení. Wolfe je sympaťák , skoro bych ho i chtěla doma :) Je fajn, že hlavní hrdinka není vyloženě chudinka.

barbuskaa
28.01.2019 5 z 5

Docela fajn oddychove čtení :)

misak94
29.12.2018 5 z 5

Rozhodně skvělý díl. Skvělý humor, úžasné scény. Propracovaný příběh, skvěle zpracované kousky minulosti, kde postupně získáváme náhled do duše hlavního hrdiny. Gen jsem si zamilovala a díl byl celkově moc povedený.

lucie7823
07.11.2018 3 z 5

Klasická oddechovka, kde je hned jasné jak kniha skončí a jak se bude vyvíjet. Ale i tak se to příjemně četlo. Na cestu autobusem nebo jen tak k moři ideál.

mariva
08.06.2018 4 z 5

Příjemná oddychová četba, ale protože závěr je každému jasný ještě dřív, než začne číst, chvílemi mi některé pasáže připadaly zbytečně dlouhé.

veveronka
10.03.2018 5 z 5

Super,jako vždy přečtené jedním dechem

brendiska
16.02.2018 5 z 5

Už od posledního dílu Manželství s miliardářem jsem čekala na knížku v níž bude příběh Wolfa a věděla sem že v sérii Hledání budu mít úspěch. Bylo to přesně to co sem chtěla a do puntíku to splnilo očekávání.
Za mě nejlepší kniha ze série Hledání.
Ikdyž už mě trochu nudily knihy "na jedno brdo" a nechtěla sem číst dálší díl hned, tak tohle čtení mě navnadilo na poslední díl. Podle malých náznaků nové postavy to s posledním chlapem bude pekelná jízda :)

jani.ruzicko
16.02.2018 5 z 5

Tak tohle byla vážně nádhera! Wolfeho jsem si oblíbila už jako 20ti letého v předchozí sérii a na jeho příběh jsem se moc těšila. Ať je to jak chce, pro mě nejlepší díl. Velké emoce, ukáply mi asi tak hektolitry slz =), vášěň, pokora, porozumnění, láska, statečnost a rozhodně vtip, moc jsem se bavila, to vše a ještě více tam naleznete. I přes nehezká témata znasilnění, manipulace, vyhrožování a násilí, dávám rozhodně 5*. Stojí to za to! =)

TerezaMondeková
04.01.2018 5 z 5

Na knihu jsem narazila úplnou náhodou a jsem za to opravdu ráda. Kniha je skvělá. Je to zase něco nového, originálního. Ještě jsem nečetla knihu, kde by nevěsta proskočila oknem! Moc se mi líbilo, jaký vztah spolu Wolf a Gen měli. Od začátku bylo jasné, jak to mezi nimi dopadne, ale než se k tomu dopracovali, tak jsem se dost pobavila.

Mi-šu-le
24.12.2017 5 z 5

Za mě výborný! Oddechové, nenásilné čtení, zlepší náladu a v období Vánoc ideální na večerní relax. Některé části dialogů mezi Wolfem a Gen mě dokonce rozesmály nahlas.
Navíc se strašně těším na další díl s Arylin a Stonem, to jejich popichování žeru už teď :D

cmelda26
21.12.2017 2 z 5

prostě červená knihovna

Mergirus
11.09.2017 5 z 5

Kniha vypravuje moc hezký a nenáročný příběh. Naštěstí moc nenavazuje na druhý díl, který jsem zatím nesehnala.

prcek19
20.08.2017 5 z 5

Musím říct, že tohle byl nejlepší díl z celé série. Měla jsem ji rychle přečtenou a skvěle jsem se u ní bavila.

anelaz
16.08.2017 5 z 5

Zatím nejlepší díl ze série, i když bylo jasné jak to dopadne, příběh Wolfa a Gen se mi líbil

Šánka
05.07.2017 4 z 5

Pěkně napsaná romantická knížka na pohodu.
Je od začátku jasné, jak příběh skončí, ale já jsem se s Gen a Wolfem parádně bavila stejně, jako u předešlých dílů série. Navíc v závěru se rýsuje náznak nového příběhu další dvojice, a tuším, že bude opět stát za to :-).

luciefeix
29.05.2017 3 z 5

chvilkama naivní ale čtivé

lenka9778
15.05.2017 5 z 5

Opět dokonalá kniha. Autorka se stala mojí srdcovkou.......Pravdou ale je, že během a po jejím přečtení jsem začala dost vážně zvažovat, jak přispět k lepší situaci týraných dětí a žen a hodlám se do tohoto nekonečného boje zapojit, jelikož oni si to zaslouží. Zlomená žena nemá sílu za sebe bojovat, bojí se a toho tyran zneužívá. Proto si myslí, že tu sílu potřebuje čerpat z pomoci jiných žen. Naopak takového tyrana bych nejraději pověsila za kole do průvanu.........a i to je málo