Gantz 11

Gantz 11 https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/292751/bmid_gantz-11-Y5c-292751.jpg 4 54 7

Gantz série

Velká škoda, že si Kei nevybírá své kamarády o něco lépe... Izumiho neodbytná touha odhalit tajemství černé koule a vrátit se zpět do Gantzova světa totiž vyvrcholí tragédií, která svede dohromady cesty Daizaemona Kazeho, Hirota Sakuraie i Keiovy nevinné přítelkyně Tae Kodžimy.

Literatura světová Komiksy Sci-fi
Vydáno: , Crew

ガンツ 11 (Gancu 11) , 2003

Atlantis
27.01.2023 4 z 5

Uf, tak jo, on ten Gantz ještě dokáže překvapit a docela dobře fungovat. Masakr na Šindžuku byl brutální. Hlavně asi proto, že působil tak věrohodně. Tohle by se bohužel opravdu mohlo jednoduše udát. Bavil jsem se, ale pořád trvám na tom, že je tahle manga série natahovaná jako guma od trenek. Každý třetí panel by mohl chybět.

Negan
18.04.2021 5 z 5

Jedenáctý svazek ze série Gantz považuji za výtečný. Celý svazek se nebojí brutality a zabíjení. Svazek se čte však velmi rychle, jelikož je zde samá akce. Oceňuji Okuovu schopnost zobrazit násilí, které je vážně odpudivé. Obálka tentokrát není tak dobrá.
Celkové hodnocení: 9,5/10

trudoš
19.08.2020 5 z 5

Tak tohle jsem vskutku nečekal.
Hiroya Oku zase jednou dokazuje, že co se zábran týče, žádné nemá. Umírají staří, mladí, děti, zvířata. Absurdní brutalita zobrazeného masakru je přitom doslova uhrančivá; a to říkám jako člověk, jemuž je násilí odporné. Přesto nemohu jinak, než chválit. Po předchozím nudném a seznamovacím dílu, konečně něco, co zas převrátilo veškeré mé názory, které jsem si o komiksu stihl udělat. A to je důvod, proč mám tuhle sérii tak rád. Nikdy nejde daleko pro nějaké to porušení zaběhnutých pravidel, a přestože se toho stane v tomto díle minimum, ohromilo mě to takovým způsobem, jako už dlouho nic. Asi jako když sledujete pád letadla v přímém přenosu – nechcete se dívat, protože víte, jak moc špatné to pro všechny bude, přesto však nemůžete odvrátit zrak.
Ještě že manga je pod rozlišovacími schopnostmi Ligy znepokojených spoluobčanů obávajících se o naše morální zdraví. Jinak by už celý Gantz dávno hnil někde v neoznačených státních skladech, stažený z prodeje.

Lenka.Vílka
29.03.2018 5 z 5

Vau!!!!!
Čistej masakr! Umře hodně lidí, ale nechci psát dál, byl by to spoiler. Díl spíš na koukání, ale dobrý. Asi se rozepíšu až u dalšího dílu. Kdo četl, chápe. A bonus? To byl megastěr :D

Hadati
04.08.2017 3 z 5

V této knize jsem si při vyvražďování nevinných obyvatel města říkal, zda jediným cílem Hiroja Oku nejsou jen šokující scény. Snad se dožijeme toho, že nám Oku někdy vysvětlí, proč Gantz dělá to, co dělá. Ale velké naděje si nedělám, ledaže by to vysvětlil tak, že je prostě jen šílený.

martinstefko
06.05.2016 3 z 5

Mám trochu pocit, že se - alespoň pro mě - série "Gantz" zasekla na místě, a poslední dva díly rozhodně patří k tomu nejhoršímu, co v sérii prozatím vyšlo. Není to tak špatné, abych to hodnotil skutečně negativně, protože jsou zde momenty, které jsou pořád naprosto skvělé, ale celkově příběh až moc tápe na místě a neposouvá se v podstatě nikam.

aslavey
21.04.2016 5 z 5

Jaj, pánové, to je ale masakrální masakr. Gantz potřebuje víc bojovníků. Tak to vezme pěkně zvostra. Masakr!!!

manga

Hiroja Oku