Gantz 12

Návrat do Gantzova světa nebyl nikdy tak hořký. Nejenže musí Kei čelit proradnému příteli, ale ještě ke všemu potřebuje získat dostatek bodů na to, aby mu Gantz vůbec dovolil přežít. Naštěstí má po boku nové spojence – staříka Suzukiho, který ani přes svůj věk rozhodně nepatří do starého železa, a talentovanou zpěvačku a modelku Reiku, ozbrojenou nejen půvabem, ale i důvtipem a nabitou bouchačkou...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/30_/300094/gantz-12-MvY-300094.jpg 4.228

Gantz (12.)

ガンツ 12 (Gancu 12) (2004)

Komiksy, Thrillery, Sci-fi
Vydáno:, Crew

yaoiyuri

V téhle sérii už jsem viděla hodně podivností, ale za ty dinosaury plný počet! :D

Lenka.Vílka

Trochu psycho díl víc než ostatní. Protože ty lidi neví, proč tam jsou. Že se někdo chtěl vrátit do Gantzu, tak je zabil. A teď se tváří, že o ničem neví. Kei opět bez kombinézi s vidinou boje. Už mě nebavilo koukat se na obálky polonahých žínek, které nemají s dějem nic společného (kromě toho, že to má tak autor rád), ale teď je tam konečně nová členka, tak jsem na ní zvědavá. Kdo bude jenom žrádlo a kdo bude k něčemu?
Mám chuť na trochu shrnutí, protože děj je ve své první třetině. Stále mě to baví. Stále jsem příjemně šokovaná. Děj má stále hlavu a patu, přestože občas nechápu, ale potom mě autor zase překecá, že takhle to myslel a chtěl od začátku. A doufám v návrat Keie jako namyšlenýho zm**a, protože nebejt cocky mu nesluší. A mě jenom zbývá doufání, že hlavní chcípák skape krutou a drsnou smrtí...

Hadati
04.08.2017

Noví nepřátelé, nový tým... a teď už to opravdu vypadá na to, že by se mohl vytvořit skutečně spolupracující tým - tedy až na nějakého toho individualistu, co kope jen za sebe, a na další skupinky lidí, co slouží jen jako statisti na porážku.

Lenna75
16.02.2017

Možná je to místy trochu stereotypní, ale přesto mne tato manga nepřestává bavit.

martinstefko
28.06.2016

Začínám mít pocit, že se pořádně celá mytologie nevysvětlí a s třicátým sedmým dílem prostě příběh skočí a bude hotovo. Doufám, že se mýlím, protože mě tahle série pořád baví, i když už mi přijde, že to je jen natahování toho, aniž by bylo čtenáři cokoli naznačeno nebo vysvětleno. Tohle je něco, co se mi moc nelíbí a já bych raději něco vysvětlujícího, nějaké náznaky toho, jestli to celé má smysl, nebo ne. I tak se dál budu těšit na další díl, ale nemyslím si, že by mě "Gantz" ještě dovedl nadchnout tolik jako jeho první díly. Více: http://www.comics-blog.cz/2016/06/1202-gantz-12-70.html

manga (Japonsko)

Hiroya Oku