Gantz 11

Velká škoda, že si Kei nevybírá své kamarády o něco lépe... Izumiho neodbytná touha odhalit tajemství černé koule a vrátit se zpět do Gantzova světa totiž vyvrcholí tragédií, která svede dohromady cesty Daizaemona Kazeho, Hirota Sakuraie i Keiovy nevinné přítelkyně Tae Kodžimy.

https://www.databazeknih.cz/images_books/29_/292751/gantz-11-Y5c-292751.jpg 4.331

Gantz (11.)

ガンツ 11 (Gancu 11) (2003)

Literatura světová, Komiksy, Sci-fi
Vydáno:, Crew

Lenka.Vílka

Vau!!!!!
Čistej masakr! Umře hodně lidí, ale nechci psát dál, byl by to spoiler. Díl spíš na koukání, ale dobrý. Asi se rozepíšu až u dalšího dílu. Kdo četl, chápe. A bonus? To byl megastěr :D

Hadati
04.08.2017

V této knize jsem si při vyvražďování nevinných obyvatel města říkal, zda jediným cílem Hiroja Oku nejsou jen šokující scény. Snad se dožijeme toho, že nám Oku někdy vysvětlí, proč Gantz dělá to, co dělá. Ale velké naděje si nedělám, ledaže by to vysvětlil tak, že je prostě jen šílený.

Lenna75
08.01.2017

V tomhle díle se nám nabízí hned několika stránkový masakr, spousta mrtvých i krve. A mezi nimi nevinná Tae Kodžima, zázrakem je stále živá. Kdo má tohle na svědomí a kde je Kei?

martinstefko
06.05.2016

Mám trochu pocit, že se - alespoň pro mě - série "Gantz" zasekla na místě, a poslední dva díly rozhodně patří k tomu nejhoršímu, co v sérii prozatím vyšlo. Není to tak špatné, abych to hodnotil skutečně negativně, protože jsou zde momenty, které jsou pořád naprosto skvělé, ale celkově příběh až moc tápe na místě a neposouvá se v podstatě nikam.

aslavey
21.04.2016

Jaj, pánové, to je ale masakrální masakr. Gantz potřebuje víc bojovníků. Tak to vezme pěkně zvostra. Masakr!!!

manga (Japonsko)

Hiroya Oku