Na mě si nepřijdeš

Na mě si nepřijdeš https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/262989/bmid_smrtici-na-me-si-neprijdes-OVY-262989.jpg 4 128 29

Eva Dallasová série

Eva Dallasová vyšetřuje vraždu muže – trenéra ve fitcentru. Svedl mnoho žen, ale obratem je opustil. Některé vypověděly, že původně o sex s ním vůbec nestály, a tak Eva pojme podezření, že jim přimíchal něco do nápojů. Motiv k pomstě má tedy řada zneužitých žen, zhrzených milenek i žárlivých partnerů.

Literatura světová Detektivky, krimi Pro ženy
Vydáno: , Alpress

Festive in Death , 2014

alabra
02.07.2018 3 z 5

První kniha od této autorky, přečíst se to dalo, ale nenadchlo. Jako detektivka slabé. Kniha pro ukrácení volného času, od které moc neočekáváte.

Seiers
26.04.2018 3 z 5

Kniha je neuvěřitelně užvaněná, nejhorší však je absence jakéhokoli napětí. Neustále se řeší nesmysly nesouvisející s dějem a nad některými dialogy člověk nechápavě kroutí hlavou. Perel jako: "Proč mi koukáš na zadek?" - "Protože ho máš." je kniha doslova plná. Zatím nejhorší "Eva" co jsem četl.

Litocha
02.03.2018 3 z 5

Z Eviných příběhů patří pro mě tenhle k těm slabším. Neformální setkání s Evinými přáteli se mi líbilo, vadilo mi ale, že skoro až do konce stál příběh na vodě. Podezřelých sice byly mraky, ale Eva se víceméně na základě intuice nebo antipatie rozhodla jít po jednom konkrétním, aniž by pro to měla nějaký přesvědčivý důkaz. Tempo bylo chvílemi rozvláčnější, zase jsem ale ocenila, že se nekonalo velké akční finále. Nemusí pokaždé Eva a případně i Roarke prolévat krev.

sabca
03.05.2017 3 z 5

Pro mě zatím jedna z nejhorších knížek o Evě. Děj byl rozvláčný a nezáživný. Měla jsem problém knihu dočíst.

aralka
15.02.2016 5 z 5

Jedna z novějších Dallasovek, opět vydařená... líbila se mi vánoční atmosféra v knize, přípravy a samotný vánoční večírek, shánění dárků pěkně doplňovaly urputné pátrání Evy Dallasové po vrahovi sebestředného trenéra ve fitcentru...ještě mě zaujala v knize jedna perlička, že autorka si představuje budoucnost soudnictví tak, že pachateli se nabídne dohoda např. za zabití 20 let a pokud "obžalovaný" přijme, vše se obejde bez procesu... to mě fakt zaujalo :-)

Danuše7
01.01.2016

V tomto dilu je více o osobním životě Evy Dalasové, přesto nechybí "vražedná" zápletka s překvapivým pachatelem.

Evus
20.12.2015 5 z 5

Teď před Vánoci hezky tematicky ladící kniha. Zápletka tentokrát trochu ustoupila Evinu osobnímu životu, nicméně především vánoční ples byl popsán skvěle a kniha se mi líbila. Asi si taky nechám na záda vytetovat jmelí :-P

Zdenda20
17.12.2015 3 z 5

Tato kniha mi přišla dost roztahaná. Podle mého názoru střední část knihy téměř nic neříká. Předchozí knihy ,co jsem četl , tak mi připadaly akčnější. Doporučuji všem co mají rádi detektivky z roku 2060.

mariva
09.11.2015 5 z 5

Zatím poslední díl s Evou Dallasovou mě příjemně potěšil. Tentokrát docela pohodová detektivka, žádní masoví vrahové a drastické vraždy. Možná to bylo tím, že se děj odehrává ve vánočním období a proto se knihou nesla pohodová atmosféra. Přitom to nic neubralo na napínavém ději, takže opět plný počet hvězdiček.

J. D. Robb (p)
americká, 1950
2000  86%Smrtící nahota
1997  89%Nebe mé lásky
2000  87%Past na dobrodruha
1997  86%Zrozená z ohně
2011  82%Kouzlo okamžiku

Kniha Na mě si nepřijdeš je v