Pankhart

Ďalší napínavý príbeh od autorky, o ktorej všetci hovoria ako o novej Agáte Christie. Prečo si matka Eriky Falckovej odložila starú nacistickú medailu? Aby to Erika zistila, vyhľadá penzionovaného učiteľa dejepisu, no starec sa správa čudne a vyhýba sa odpovedi. O dva dni nato ho zavraždia. Erika začne čítať matkine denníky a dozvie sa, že počas druhej svetovej vojny sa jej matka pohybovala v rovnakej spoločnosti ako zavraždený. Kto je schopný zabíjať, aby pravda nevyšla najavo? Aké tajomstvá ukrýva Erikina rodina?...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/14_/143605/pankhart-tO8-143605.jpg 4.4368

Erika Falcková & Patrik Hedström (5.)

Tyskungen (2007)

Literatura světová, Detektivky
Vydáno:, Slovart (SK)

Kniha Pankhart

Klára90

Děj této knihy se mi velmi líbil, bylo to napínavé až do poslední chvíle, trochu předvídatelné až ke konci, velmi čtivé.

kahuda01

Končím asi v polovině knihy, na rodinné problémy Eriky a Patrika jsem zvyklý, moderní gender téma bych ještě zkousnul, ale protinacistická proimigrantská masírka už je trochu moc, já se chci u čtení bavit, poznat něco nového, ale nemám rád pocit, že jsem vychováván. Sorry jako.

NADEI

Skvěle napsaná knížka, zatím nejlepší co jsem od CL četla. Prolnutost vyšetřování vraždy s dávno zapomenutými deníky z války je velmi čtivá a postupně odkrývá jeden smutný osud, který tragicky vypluje na povrch po 60 letech. Super čtení.

Dobby888

Opět velmi čtivý díl, který odkrývá dosud nevysvětlené otázky. Super napsané

Miluska2810

Patrila medzi prve moje knihy od tejto autorky. Okamzite som sa do nej zamilovala. Jej dejove prelinanie minulost a pritomnost ma velmi bavi. Vsetky knihy ma ok ale mam pocit, z tych poslednych, ze je to uz trosku horsie a akoby nasilu vytvarala dej a zapletky.

irva

Líbí se mi řada Erika a Patrika a těším se až ji dočtu do konce. Tento díl byl čtivý, ale na mě už tam bylo příliš rodinných záležitostí a málo té detektivky.

Edlik

Opět super. Hlavni zápletku jsem odhadl před koncem, ale i tak se mi kniha moc líbila.

pepa4081

Knihu jsem prostě nedokázal přečíst na jeden zátah, jako minulé díly. Podkapitoly z války mne moc nebavily a také osobních trablů Eriky a její rodiny je až, až. Rozuzlení mne nakonec překvapilo. Hodnotím jako průměr a trochu se děsím dalších těhotenství v příští knize, kterou jdu zrovna číst.
Uspokojivé.