Dvojitý kříž

Dvojitý kříž https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/470354/bmid_dvojity-kriz-YZy-470354.jpg 5 3833 3833

Robert Hunter série

Čekej na smrt a modli se, ať je rychlá. Popravený vrah ožívá a pokračuje ve svém zrůdném díle. Nebo se jeho odkazu chopil šílený napodobitel? A proč? To musí zjistit ostřílený samotář, detektiv Robert Hunter s pomocí svého partnera, nadšeného nováčka Carlose Garcii. Pod luxusem a září neonů města Los Angeles kvasí zločin, temnější než noc… Detektivu Hunterovi se vrací stará noční můra – bestiální vrah znovu útočí. Tentokrát to má ale háček: pachatel, který mučí své oběti s řemeslnou zručností, byl před léty dopaden a popraven. Napodobuje ho někdo? Vrací se nestvůra z onoho světa, aby pokračovala ve svém krvavém řemesle? Nebo snad za hrůzné činy pykal nevinný? Žádná z těch možností není právě lákavá – a je na Hunterovi, aby případ vyřešil; ale možná přitom hodně ztratí. Hlavní obětí se má totiž ve čtivém a napínavém thrilleru Chrise Cartera stát právě on.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: , BB art

The Crucifix Killer , 2009

davas
06.02.2015 5 z 5

výborné čtení,autora jsem neznal,určitě si přečtu další jeho knihy

MýšaM
23.01.2015 5 z 5

Ufff! Super! Napínavé od začátku do konce. Nemohla jsem se "odtrhnout". Doporučuji.

ERIK 2
08.12.2014 5 z 5

(SPOILER) Výborná detektívka,něco bych málo zkrátil ale i tak výborné doporučuji,z knihy plyne ponaučení důvěřuj ale prověřuj,ne každá osoba se kterou sdílíme lože je ta pravá,nikdy nevíme co dotyčná osoba se kterou právě sedíme nebo mluvíme skrývá za hrůzy ve svém vnitřku.To je první kniha od tohohle spisovatele a jdu na další díly s inspektorem Hunterem Robertem a Carlosem Garciou.

Dagmara36
03.12.2014

Nic jiného, než že je to skvělé čtení.

Pavlusa007
28.11.2014 4 z 5

Moc pěkná detektivka, přišla mi na dnešní poměry docela neotřelá. Jen bych se přimlouvala, aby knihu o policajtech překladal spíš muž nebo někdo zkušenější (?), předpokládám, že si chlapi mezi sebou normálně neříkají "Jejda!".

HλNKA
19.11.2014 5 z 5

Stačilo mi prvních 30 stran na to, aby mi bylo špatně, takže už od začátku jsem byla absolutně spokojená. K tomu musím ocenit krátké kapitoly, které přidaly na čtivosti a napínavosti, no a ten závěr.. Maximální překvapení. Nemám, co vytknout. Naprostá paráda!

renefer
27.09.2014 3 z 5

Tak tuhle knihu ocení především milovníci detektivek. Čekala jsem něco trochu fantazy "popravený vrah ožívá",ale jde o čistý thriller, určitě se nudit nebudete.

lenuskav
20.08.2014 5 z 5

a ještě 2 hvězdičky navrch :)

guru
05.07.2014 5 z 5

Špičkové čítanie. Veľmi dobre a čítavo napísané. Napätie výborne dávkované. Každá kapitola ho poskytne práve toľko, že vás udrží vo vare a donúti vás pustiť sa do ďalšej.

kannibal28
10.06.2014 5 z 5

kniha nemá chybu má spad napatie aj prekvapenie proste užasná četba davam najvatší počet a doporučujem každemu

Lucka385
26.05.2014 5 z 5

Naprosto skvělá kniha, která mě dostala od úplně prvního odstavce až do toho posledního. Tohle se mi nestalo už opravdu hodně dlouho. Velice napínavý příběh, skvěle napsáno, perfektní zápletka, úžasné nečekané rozuzlení. O to více jsem z toho nadšená, protože po knize jsem šáhla jen čirou náhodou. Rozhodně si nenechám ujít další tituly tohoto autora. Knihu rozhodně doporučuji fanouškům dobrých thrillerů a s naprosto klidným svědomím a 100% přesvědčením dávám plný počet hvězdiček, protože tato kniha si to rozhodně zaslouží.

rtesarova88
15.05.2014 5 z 5

Napinava od začátku do konce.

harald
29.04.2014 5 z 5

Tuto knihu jsem dostal k Vánocům od svého dvanácitletého syna, který ví, že čtu především Stephena Kinga. No, začal jsem ji číst spíše proto, abych synovi nezkazil radost z dárku, ale vida, najednou jsem nemohl od knížky odejít! Přestože je děj kritickými slovy Kinga "hrnut buldozerem", čtenář neklouže nezúčastněně po povrchu, ale je nemilosrdně vtažen do velmi brutální šachové partie. Je to román velmi akční, ale zároveň především psychologický, v čemž autor dokonale zúročuje svou předchozí praxi. Krásně se to čte, ale jednoho mrazí z představy, že lidé, jako hlavní záporný hrdina, mezi námi jsou. Jen naštěstí většinou nejsou tak geniální...

Astarothh
20.03.2014 5 z 5

Pět hvězdiček dávám velice vyjímečně. Přečteno jedním dechem. Vrylo se mi hoodně pod kůži, konec naprosto nečekaný a skvělý. I přes brutalitu zločinů, zážitek, který od knihy očekávám!

4xab
19.01.2014 5 z 5

Teeeeeda...... jednim dechem. Mrazi me však myšlenka, že autor ty věci zna, že se s něčím podobným setkal.

dusan122
18.01.2014 5 z 5

Kniha plná napětí.Možná až moc brutálního násilí,ale asi to k tomuto autorovi bude patřit.

pswat
28.12.2013 5 z 5

Není co dodat, Chris Carter je king tohoto žánru

petka-2007
10.12.2013 5 z 5

Tak to byla panečku jízda... :-) Moje první kniha od tohoto spisovatele a jsem maximálně spokojená! Kniha zaujme již na prvních stránkách, má parádní spád, nedovolí Vám se nudit. Rozhodně k přečtení doporučuji

paloma
28.11.2013 5 z 5

Zatím mám stále raději knihy od J.Rollinse. Ale musím uznat, že mě obě knihy okamžitě vtáhly do děje a četly se skvěle, děj měl spád a napětí. Určitě si přečtu i další knížky tohoto spisovatele.

bookcase
25.10.2013 5 z 5

Knihy C. Cartera mi byly doporučovány ze všech stran. A opravdu, jakmile jsem se začetla, nedalo se odtrhnout. Těším se na další.