Dvojitý kříž

Dvojitý kříž https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/470354/bmid_dvojity-kriz-YZy-470354.jpg 5 3834 3834

Robert Hunter série

Čekej na smrt a modli se, ať je rychlá. Popravený vrah ožívá a pokračuje ve svém zrůdném díle. Nebo se jeho odkazu chopil šílený napodobitel? A proč? To musí zjistit ostřílený samotář, detektiv Robert Hunter s pomocí svého partnera, nadšeného nováčka Carlose Garcii. Pod luxusem a září neonů města Los Angeles kvasí zločin, temnější než noc… Detektivu Hunterovi se vrací stará noční můra – bestiální vrah znovu útočí. Tentokrát to má ale háček: pachatel, který mučí své oběti s řemeslnou zručností, byl před léty dopaden a popraven. Napodobuje ho někdo? Vrací se nestvůra z onoho světa, aby pokračovala ve svém krvavém řemesle? Nebo snad za hrůzné činy pykal nevinný? Žádná z těch možností není právě lákavá – a je na Hunterovi, aby případ vyřešil; ale možná přitom hodně ztratí. Hlavní obětí se má totiž ve čtivém a napínavém thrilleru Chrise Cartera stát právě on.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: , BB art

The Crucifix Killer , 2009

qydko
27.02.2016 5 z 5

Tohle je moje krevní skupina. Má to spád, nenudila jsem se ani chviličku, závěr trošičku předvídatelný, ale to se stává. Přečetla jsem těch 342 stránek na jeden zátah jen s pauzou na jídlo :)

Gabkažabka
16.02.2016 5 z 5

THE FIVE STARS
PRVNÍ za to, že je to autorova prvotina, co se hodně povedla.
DRUHÁ za, rychlý děj a krátké kapitoly, které nutí číst dál a dál. Nakonec zjistíš, že z jedné bylo pět.
TŘETÍ za skvělý popis oněch událostí, které byly klíčové. Teď mi došlo, že všechny byly klíčové - žádná zbytečná omáčka okolo.
ČTVRTÁ za obálku.
A konečně PÁTÁ za to, že jsem měla ty tendence číst i v práci, což se mi dlouho nastalo :-D

šipek
12.02.2016 5 z 5

Mé první setkání s tímto spisovatelem a určitě ne poslední. Kniha se pomalu nedá odložit jak je děj strhující a čtenář je zvědavý co bude dále. Chvilkami je kniha dost hrůzostrašná. Milovníkům detektivek vřele doporučuji. Já osobně budu pokračovat v čtení této série.

Icequeen
08.02.2016 3 z 5

Hlavný hrdina mi pripomína Ivana z Mrázika (aj pekný je aj múdry). Je to krásny génius, všetko videl, všetkému rozumie a všetky ženské by mu skákali do postele ako pominuté. Tak prečo je taký pripečený a nedochádzajú mu veci, ktoré sú jasné na prvý pohľad? Mala som pocit, že spisovateľ miestami považuje čitateľa za idiota a vysvetľuje záležitosti, ktoré sú všeobecne známe alebo ľahko pochopiteľné. Musím ešte podotknúť, že záver nebol až taký prekvapivý. Jejda!, možno by teraz zvolali všetky postavy, ale podobné výrazy sú skôr chybou prekladu.

asterixka
19.01.2016 4 z 5

Nad očekávání dobré, až výborné, chytrá detektivka s překvapivým koncem. Ráda si přečtu další díly série.

Nikol117
16.01.2016 5 z 5

Nemám slov, úžasně napsaná, poutavá kniha, docela zvrácená.

ThomasRuhe
16.01.2016 4 z 5

Moje první kniha od Cartera. Měl jsem velká očekávání, už podle vysokého hodnocení.To se splnilo. Byl to napínavý,temný a drsný případ s pořádnou zápletkou.
Až budu mít příležitost, dám si od Cartera nášup.Dávám 4/5.

jaste
06.01.2016 4 z 5

Ctvrta kniha od autora prectena v rade. Hvezdicku ubiram jen za to, ze odhaleni vraha bylo celkem snadne. Jinak ctive, akcni, dobre

radka73
25.12.2015 5 z 5

Kniha, která se sama četla. Napětí čišelo z každé stránky.
Detailní praktiky zabijáka z nichž naskakovala husí kůže. Skvělý autor.

LWALKER
19.12.2015 5 z 5

Perfektní dílo!!! Smekám klobouček:)

evarec
11.12.2015 5 z 5

Skvělá knížka. Napínavý příběh, nemohla jsem se vždy dočkat, až se dostanu ke čtení.

Lu89
04.12.2015 5 z 5

Již druhá knížka od tohoto autora během týdne. Jestli to takhle půjde dál, nebudu mít velmi brzy co číst :D

cherry_kiss
04.12.2015 5 z 5

Dlouho už mě žádná detektivka nechytla tak, jako tato. Knížka se suprově četla. Napínavá až do poslední stránky, vždy jsem měla problém knihu odložit. Už se těším na další díly a autor putuje do oblíbených :) Fakt super a mohu jen doporučit....

Maff
01.12.2015 4 z 5

Čtyři a půl, půl hvězdičky si nechávám jako rezervu. Další kniha o hledání vícenásobného vraha, avšak tato s právem označení top. Gradující napětí a překvapivé rozuzlení, už to by stačilo jako důvod k přečtení. Ale v knize se toho dá najít i víc. Hlavní hrdina působí přirozeně a krůček po krůčku se blíží k cíli, o brutalitě vražd se dozvídáte spíše z popisu chování lidí na místě činu, než z místy až morbidních popisů v dílech jiných autorů. Nemá cenu nosit vodu do rybníka, jděte se vykoupat, vlastně jděte číst.

Brus
27.11.2015

Vyborny!!!! Jsem milovnik detektivek. A tohle, to je sila. Autor je bud magor nebo ....magor. pac tohle zdravy clovek nevymysli. Mysleno v dobrem. U vsech dilu jsem prestavala dychat a dokonce i jist. A to je co rict. Uz aby vysel dalsi dil.

venaden
19.11.2015 5 z 5

Četla jsem to již podruhé a opět jedním dechem.

Šánka
12.11.2015 5 z 5

Vynikající, drsné, skvěle napsané ! Pro mě jedna z nejlepších detektivek, co jsem letos četla a jsem ráda, že jsem spisovatele díky DK objevila. Pro nadšence tohoto žánru - dokonalé !

Kamil2
08.11.2015 5 z 5

Více než nadprůměrný thriller. Odložit jsem ho dokázal až s poslední dočtenou stranou. :-)

Lilith1
07.11.2015 4 z 5

Moc příjemně se mi četla, asi i proto, že mi párem ústředních hrdinů připomněla staré dobré akčňáky z mých mladých let. Pátou hvězdičku nedávám jen z důvodu, že jsem vraha odhalila ještě před koncem, což mě trošku okradlo o překvapení na konci. Každopádně teď na mě čeká na nočním stolku Sochař smrti a už se těším až se do něj před spaním pustím :)

petrzel
14.10.2015 5 z 5

Tak takhle rychle jsem ještě knihu nikdy nepřečetla. Byla to perfektní detektivka. Mělo to vše co to má mít a hlavně to nemělo ani jedno místo kde by se člověk nudil.