India Place

India Place https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/269097/bmid_india-place-3fB-269097.jpg 4 864 140

Dublin Street série

Některé činy se neodpouštějí. Především v lásce ne... Hannah viděla Marca naposledy před pěti roky. Byl jediný muž, kterého milovala, a jediný, s kterým strávila noc. Po té jediné vášnivé noci Marco beze slova zmizel a opustil Skotsko i Hannah. Ta musela snášet následky jejich sblížení sama, neschopná navázat nový vztah. Náhoda dvojici opět spojí dohromady a Marco ze všech sil bojuje o šanci na vysvětlení svého konání po osudné noci. Je odhodlaný udělat všechno pro to, aby svoji lásku opět získal, a tak pronásleduje Hannah na každém kroku a prosí o odpuštění. Když se Marcovi zdá, že je jejich společná budoucnost konečně na dosah ruky, nečekané odhalení vynese na světlo světa Hannahinu bolest, kterou před ním starostlivě tajila. Trpké vzpomínky můžou dvojici rozdělit dřív, než vůbec využijí šanci na nový začátek.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

Fall from India Place , 2014

FreshPatty
22.03.2016 4 z 5

Další pěkný příběh od autorky, ale. Ale je tu prostě ale. Nebylo to pro mne tak dokonalé jako ostatní díly. Hannah a Marco nebyli pro mne až tak sympatičtí, abych si je kompletně zamilovala. V knize byly krásné pasáže, to nepopírám, ale celkově děj neurazil, ani nenadchnul. Chtěla jsem jít zlatou střední cestou a dát tři hvězdičky. Ale ze dvou důvodů přidávám čtvrtou. Prvním důvodem je Cole, který byl pro mne v knize postavou číslo jedna. Druhým důvodem je Jarrod, u kterého jsem včera v noci, když jsem knihu dočítala, uronila opravdu hodně slz, což se mi už dlouho nestalo. Pokud máte rádi autorku i tuto sérii, beztak si tento díl přečtete. A třeba budete více nadšení než jsem já sama. ;)

ElenRiannon
20.03.2016 2 z 5

Vůbec mě to nebavilo. Hannah jsem měla docela ráda v předchozích dílech, ale teď mě nijak moc nezajímala. Marco ve mě taky nic nevyvolal a jejich příběh byl méně pravděpodobný, než v předchozích dílech. Úplně nejlepší by bylo, kdyby autorka skončila druhým dílem, protože sledovat všechny postavy a jejich dokonalé polovičky a děti.....prostě mi to přijde nějak málo pravděpodobné. Všichni jsou krásní, mladí a dokonalí, to mi trochu vadilo.

červ.hruška
28.02.2016 2 z 5

Dočetla jsem jen proto, že mám autorku ráda. Čtvrtý díl je neslabší...nastavovaná kaše. Přijde mi, že to autorka odflákla. Myslím, že raději měla série třetím dílem skončit.

Mišutamyš
25.02.2016 3 z 5

Ze série zatím nejslabší, trochu mě zklamala.

malazluta
25.02.2016 4 z 5

Na příběh Hannah jsem se moc těšila, ale přiznávám, že byl ve skutečnosti jiný, než jsem čekala. Líbit se mi začal až při druhém přečtení knihy. Každopádně tuto sérii miluju:-) a už se těším na díl o Coltovi.

trynitrix
24.02.2016 5 z 5

Čtenářská výzva 2016: 14. Kniha přečtená za jediný den

Jak jsem začla nešlo se od příběhu odtrhnout napínavé od začátku až do konce i když máte tušení jak to vše dopadne ale i tak vás to neodradí pokračovat. Takže Hannin příběh se mi líbil a teď zas čekat na další o Colovi ;-)

eliskaword
20.02.2016 5 z 5

Z téhle série se mi tahle kniha líbila nejméně... Už na začátku se dalo odhadnout, jaký bude mít děj...

LuckaH2
15.02.2016 4 z 5

Knihy teto autorky jsou pro me romanticke oddychovky, ale myslim si, ze nekomu kdo se zmita ve vztahovych problemech klidne mohou ukazat moznost, jak jednat. Libi se mi, ze se do knih prolinaji postavy z minulych dilu a stavaji se z hlavnich postav vedlejsimi ale dobre umistenymi. Za me fajn cteni, ktere doporucuju v ramci tohoho zanru;-)

Katka313
14.02.2016 5 z 5

Tahle autorka mě dostává každou knihou. Sice tahle mi přišla nejsmutnější a hodně jsem si u ní pobrečela. Opravdu to Hannah vůbec ani trochu neusnadnila, spíš naopak. Hodně emotivní knížka a vůbec jsem se nedivila jak zareagovala, když se to dozvěděla, ještě že to Marco nezabalil jako poprvé.
Mimochodem pátý díl v česku by měl vyjít v druhé polovině 2016 a ještě k tomu samostatný román Hrdina, na který jsem taky hodně zvědavá.

LucyNej
14.02.2016 5 z 5

Výborné čtení... hlavní hrdinka mi byla povahově dost blízko, i když v některých situacích bych ji asi zabila :D

hexe
25.01.2016 5 z 5

Pohodove cteni, styl psani se mi libi mam rada tuto autorku, ctu kazdou z jejich knih ale tentokrat mi autorka vyrazila dech. Je malo knih u kterych bych sve emoce prilis prozivala...u tehle jsem si pekne pobrecela. Dekuju za tuhle knihu zatim nejlepsi od teto autorky, presto ze vsechny mam moc rada. Doporucuji!

LivN
20.01.2016 3 z 5

Kniha se mi moc líbíla ,ale myslím si, že to byl nejslabší díl z celé serie. Čekám na pátý díl a zjistila jsem, že na slovensku výjde v únoru a u nás vůbec. Je to velká škoda!

Valerie21
20.01.2016 4 z 5

Zatím jediná z celé série která úplně nenadchla-dočetla jsem a pustila z hlavy.Ale určitě se těším na další díl.

PetraBery
17.01.2016 3 z 5

Za mě zatím nejslabší ze série... Ne nějak o hodně, ale předchozí díly se mi určitě líbily víc. Příběh Hannah a Marca byl jako na houpačce, nahoru dolů. Co se stalo Hannah se dalo tušit asi od půlky knihy. Celkově hodnotím kladně a určitě si nenechám ujít další díl - Colea.

LibraryGirl
14.01.2016 5 z 5

Tak to bylo fakt super. I když první třetina knihy měla pomalejší rozjezd, tak zbylé dvě byla jízda na horské dráze.
„Od chvíle, kdy jsme se poznali, jsme se bezpočtukrát snažili vzlétnout, ale spadli jsme tolikrát, že bychom to ani nespočitali.“
Takhle nějak bych definovala tento příběh. Je tam hodně lásky, spousta bolesti, kapka naděje a kopa přátelství - střídá se to, nahoru a dolu. Z celé série je to nejbolestnější a nejsmutnější příběh, ale druhá šance za to stojí, ale dopracovat se k ní, zabere opravdu hodně sil.
Hannah mi prostě přirostla k srdci, byla to moc hezky napsaná postava a obdivuji ji za to, co všechno zvládla. V těch předchozích knihách mi trošku připadala jako zlatá holčička, ale pak velmi tvrdě narazila. A najednou se musela vypořádat se spousty starostí a problémů. Jen jsem nechápala, ten její způsob, nemusela si tím vším projít sama, měla kolem sebe milující rodinu, stačilo se jen svěřit. Marco byl fajn, k Hannah se fakt hodil, i když nepatří mezi mé favority této série ;-) Ale Jarrod?? To jako fakt?? Jen doufám, že vydají taky příběh o Coleovi. To je opravdu skvělá postava:-D :-D ;-)

Šánka
12.01.2016 4 z 5

I když se mi další díl série moc líbil, toho smutku už tam bylo nějak moc. Ona by úplně stačila ta nálož, kterou dostala sedmnáctiletá Hannah. Ale jako celek opět pěkné, a to, že se tam objevily všechny dvojice z předchozích dílů i se svýma dětičkama, mně udělalo radost a příběh jsem si užila. Taky se těším na Coleho a doufám, že se do děje vrátí i autorčin humor.

evasamankova
06.01.2016 3 z 5

Další příjemně čtivý příběh S. Young, která pro mě zůstává jednou ze tří autorek, jejichž erotické knihy mě ještě stále baví. Tento příběh byl v podstatě podobný těm předchozím, a přece v mnohém úplně jiný. Více smutný, méně vtipný a někdy zbytečně natahovaný. Navíc se nemůžu zbavit pocitu, že se autorka trochu opakuje. A recykluje předchozí příběhy. Ale zůstávám i dál jejím fanouškem - další díl si přečtu :)

stopni
05.01.2016 5 z 5

Velice pěkně napsaný romantický příběh o tom, že nevyřešená minulost nás může zbrzdit v dalších životních krocích a rozhodnutí.... :-) Vřele doporučuji, India Place není o nic horší, než starší díly této série..... :-)

mysacka
03.01.2016 5 z 5

Opět jeden z poutavým příběhů skvělé party přátel. U dílu jsem si spíše pobrečela, ale příběh měl opět své kouzlo. Než výjde v polovině roku 5. díl, určitě si oživím všechny díly, protože se mi tato série moc líbí a postavy jsem si moc oblíbila. Dočetla jsem se , že série má 6 dílů, tak jsem zvědavá o kom bude ten další, napadá mě pouze Declan :-) Každopádně knihy od této autorky jsou výborné

Nuttelka
03.01.2016 5 z 5

Knihu jsem dala na jeden zátah a super :-) Samantha opět nezklamala. Děj se zápletkou se povedl, i když tedy úsměvné to samozřejmě nebylo. Jak jsem začala číst a postupně jsem se dozvídala k čemu došlo, hned mi bylo jasné, že né všechno je tak, jak se zdá a stalo se toho mhohem více. Marcovi jsem samozřejmě fandila, měl velkou trpělivost a ta se mu vyplatila. Hannah bych tedy občas okřikla, že to přehání, ale zase není se jí čemu divit :-) Takže jen tak dál a těším se na další příběh :-)