Útěk

Útěk https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/141471/bmid_drakie-utek-j81-141471.jpg 4 642 83

Drakie série

Jacinda vyzradila tajemství svého drakijského kmene, aby zachránila chlapce, kterého miluje. Převtělila se kvůli němu před lidmi, a tak porušila jedno z nejpřísněji dodržovaných pravidel. Teď se ale musí ke kmeni vrátit, s vědomím, že Willa možná už nikdy neuvidí. Will má zastřenou paměť a jeho vzpomínky na onu osudnou noc a slib, který Jacindě dal, jsou zřejmě ty tam. Za své prohřešky a za to, že z drakijského města utekla, ale hlavně proto, že se zamilovala do lovce draků, Jacinda přichází o výsadní postavení i o nejlepší kamarádku Azurku. Cítí se strašně osamělá a začíná pochybovat o tom, jestli přece jen nedělá chybu, když se vzpírá kmenovým pravidlům, a jestli by se jim neměla nakonec podrobit. Přesto se upíná k naději, že na ni Will úplně nezapomněl, najde ji a zase budou spolu. Může se její přání splnit a bude schopná případně s Willem odejít a všeho se vzdát? -- zdroj: www.legie.info --... celý text

Romány Fantasy Dívčí romány
Vydáno: , CooBoo

Vanish , 2011

Lika
15.02.2014

Tamra nejlepší :333
Celkově se mi ta kniha moooc líbila

frukeška
29.01.2014 5 z 5

Kniha se mi zdála o stupeň lepší, jako první díl. Zvlášť kvůli všemu, co se v něm stalo. Rozhodně se těším, jak trilogie dopadne :3

Selena2000
04.01.2014 4 z 5

Moc hezká knížka. Možná i lepší než první díl :) Musí bejt pro Jacindu hrozný, pouštět si k tělu Cassiana, když miluje Willa. Přála jsem jí Willa, pak si říkám chudák Will, vrátí se od něho ke kmenu. Uzavře nedobrovolný svazek s Cassian, a chce Willa. Teď jí přeju Cassianovi, ale zase chce Willa. Myslela jsem, že lovec a drakie by spolu mohli být a fandila jsem jim, ale chudák Cassian. Jsem zvědavá, jak celá trilogie skončí.

katerinad
05.12.2013 5 z 5

v prvním dílu mi něco chybělo a už vím co, nemám ráda Willa, víc se mi líbí Cassian

Dandulka
01.12.2013 5 z 5

Tak se nám nakonec sešla docela slušná partička na záchranu chudinky Miriam. Z Tamry se stala mlhotvorka a Jacinda se vdala za Cassiena a co chudák Will? Uvidíme.

Kate.S
16.11.2013 4 z 5

Druhý díl je stejně čtivý jako ten první a také stejně dobrý. Svazek mezi Jacindou a Cassianem byl pro mě nečekaný a i když vím, že nakonec bude s Willem, patřím k těm, kteří fandí Cassianovi. Nic to ale nemění na tom, že je pro mě Will stále stejně sympatickou postavou. Jacinda mě v tomto díle párkrát rozčilovala a musím říct, že z nich dvou mám raději Tamru. Ale i po druhém díle si pořád nedokážu podobu drakie představit.

barborelka
12.11.2013 5 z 5

Malinko slabší než předchozí díl.....
Ale za neotřepaný námět a nádhernou obálku musím dát 5* velká poklona grafikovi, už dlouho jsem neviděla tak pěně vyvedenou obálku.
Miriam byla pipka, štvala mě teda neskutečně, jak špízlovala a záviděla, ble....
Přeměna Tamry byla super- barva vlasů a očí bomba :-)
Vlastně v 1.díle je Jacinda už drakií a proměna není popsána, tak by mě zajímalo jestli vždy probíhá tak jak u Tamry....
Těším se na 3.díl :-)

HiNataLi
18.10.2013

Druhý díl byl o něco slabší než první, a náhlá změna z prvního dílu, co se Jacindiny sestry týče mi přišla opravdu přehnaná... Nechci zacházet do detailů, pro ty, kteří knihu ještě nečetli, ale řekněme že je opravdu VELKÁ náhoda, že ZROVNA sestra hlavní hrdinky, která trpí komplexem méněcennosti a která byla rodem drakiů odepsaná jakožto nepoužitelná, projde takovou změnou a ještě v TAKOVÉM rozsahu. .. Jacinda sama mi navíc přijde že chvílemi neví co chce, když běhá "ze strany na stranu". No nic, snad mě třetí díl oslní víc.

snilek.holka
06.10.2013 4 z 5

Další skvělí díl. Tahle série mě baví snad čím dál víc

Kayla
16.08.2013 4 z 5

V tomhle díle bych nejraději Jacindu pořádně profackovala. Chovala se jako nějaká fiflena. Jinak v tomhle díle je víc akce za což jsem ráda. Ale i tak mi tenhle díl přišel o trošku slabší než jednička.

Posli
28.07.2013 4 z 5

Druhý díl se mi líbil víc než ten první. Byl akčnější a celkově mě zaujal více. Jacindu mám stále chuť praštit, ale v tomhle díle se aspoň více projeví Tamra, kterou mám mnohem radši. Říkala jsem si, že by se to mohlo ještě obrátit v prospěch Cassiana, ale bohužel. Nechme to, jak to je. Styl psaní se nezměnil, takže jsem to měla celkem rychle přečtené. Myslím, že jsem tomu dala asi dva dny. Konec byl otevřený, a tak jsem nečekala a sáhla hned po dalším dílu.

Teressa
15.07.2013

Skvělá kniha, lepší než první díl. Doporučuji!!!!

Anne Leyyd
29.06.2013 4 z 5

Po díle 1. jsem se nemohla dočkat tohoto. Doufala jsem, že si udrží nastavenou laťku a musím říct, že se autorce podařilo ji ještě zvýšit. Opět jsem měla pocit, že další vývoj děje odhadnu A ZASE jsem se sekla :-) Což mi ovšem vůbec nevadilo, spíš naopak.

V celé knize byla spousta zvratů, nových problémů, vztahy se nám pěkně zkomplikovaly. Z Tamry jsem měla hroznou radost, opravdu jsem jí to přála a taky mě potěšilo, že se posléze přestala chovat ohledně Cassiana podlézavě a začala být hrdá a drzá, to beru jako velké +

Na Willa jsem čekala stejně úpěnlivě jako Jacinda a hned jak se objevil, tak mi bylo líp :-) Je to fajn kluk, už jsem se bála, že se na tom konci nafoukne a bude muset splasknout až ve 3. díle, ale naštěstí to zvládl ještě ve 2. :-)

Cassian si mě taky získal, protože jsem nečekala, že by se z něho vyklubal čestný kluk s dobrým srdcem. Čekala jsem, že to bude další padouch a ono ne, což bylo bezva.

Na 3. díl se strašně těším, jsem zvědavá, jak se to celé vyřeší a pevně doufám, že dobře :-) Snad to bude taky tak skvěle zakončená série jako Drahokamy :-)

ala.mihalikova
22.06.2013 5 z 5

Bylo to uzasny - napinavy, romanticky a sem tam i smutny. Dej ma spad, cte se to samo a libi se mi, kam pribeh smeruje. Tesim se na dasi dil.

JajaAP
26.05.2013 4 z 5

I druhý díl mě nadchnul. Jen mi občas připadlo, že Jacinda sama nemá moc jasno v tom jestli chce Willa nebo Cassiana. Ale bylo to zábavné a napinave od začátku do konce.

terkyne
24.05.2013 5 z 5

Tento díl jsem ještě nečetla,ale jsem napjatá!V komentářích sem si přečetla,že Jacinda a Cassian,a líbání oni dvaa?Dělá se mi nevolno,ona patří k Willovi a kdyby mi někdo byl schopen prozradit,jak to v tomto díle dopadlo,byla bych moc ráda,Will a Jacinda to je pár a doufám že Cassian tam je jen menší pozadni postava a ten sňatek... snad ty dva.... ne!!!!!

petiska
15.04.2013 4 z 5

Už při přečtení prvního dílu jsem si Jacindu a Willa hrozně oblíbila. V tomto díle šlo asi nejvíce o Jacindinu sestru Tamru, která se také proměnila v drákii. Musím se ale přiznat, že jsem to čekala. Nevím proč. Prostě takové tušení. Udivil mě svazek Cassiana a Jacindy. To jsem nečekala! Nečekala jsem ani to, že jí chtěli uřezat křídla. To bych asi nepřežila - a také jsem si říkala, jak by to asi pak pokračovalo, kdyby to skončilo tím nejmilejším, co na této knize je? Navíc, i ten jejich polibek byl zvláštní. Jako by k němu něco cítila a přitom myslela na Willa, což mě zarazilo ve čtení a musela jsem se s tím srovnávat se šálkem čaje! ;D
Ohromně se těším na 3 díl! Nemůžu se těchto knih nabažit. Ze začátku jsem ani moc neměla důvod tomu dávat šanci. Po té, co jsem přečetla celou již vydanou sérii Vampýrské akademie, jsem nečekala, že by mě něco mohlo zaujmout stejně tak hluboko, jako toto. Je to úžasný příběh a každá kapitola je skvěle zpracovaná. Jazyk je primitivní a krátké věty tomu dodávají ráz. Myslím, že autorka už to nijak jinak vylepšit nemohla. Dávám 4 hvězdičky.

Bet
28.03.2013 4 z 5

Cassian je můj hrdina ;) velmi jsem si ho oblíbila. Děj této knihy mě upoutal, teším se na další díl.

barca14
17.03.2013 5 z 5

Hezký díl, a celkem sem si i oblíbila Cassiana, těším se na třetí díl;D

petricka12
07.03.2013

chci se zeptat,jestli neví nekdo,jestli je nekde na webu k dispozici 2. dil (ulozto,online ci jakkoliv jinak)?

draci láska dobrodružství

Sophie Jordan