Útěk

Útěk https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/141471/bmid_drakie-utek-j81-141471.jpg 4 642 83

Drakie série

Jacinda vyzradila tajemství svého drakijského kmene, aby zachránila chlapce, kterého miluje. Převtělila se kvůli němu před lidmi, a tak porušila jedno z nejpřísněji dodržovaných pravidel. Teď se ale musí ke kmeni vrátit, s vědomím, že Willa možná už nikdy neuvidí. Will má zastřenou paměť a jeho vzpomínky na onu osudnou noc a slib, který Jacindě dal, jsou zřejmě ty tam. Za své prohřešky a za to, že z drakijského města utekla, ale hlavně proto, že se zamilovala do lovce draků, Jacinda přichází o výsadní postavení i o nejlepší kamarádku Azurku. Cítí se strašně osamělá a začíná pochybovat o tom, jestli přece jen nedělá chybu, když se vzpírá kmenovým pravidlům, a jestli by se jim neměla nakonec podrobit. Přesto se upíná k naději, že na ni Will úplně nezapomněl, najde ji a zase budou spolu. Může se její přání splnit a bude schopná případně s Willem odejít a všeho se vzdát? -- zdroj: www.legie.info --... celý text

Romány Fantasy Dívčí romány
Vydáno: , CooBoo

Vanish , 2011

kyticka152
06.08.2017 3 z 5

Myslela jsem si, že kniha půjde do kytek. Ale nemyslím si, že to bylo tak hrozné. Štval mě milostný trojúhelník. Pak jsem se oprostila od toho a užívala si příběh. Ráda si přečtu další díl!

deedulka
30.07.2017 4 z 5

Druhý díl mne příjemně překvapil. Už v něm nebylo tolik povzdechů a vnitřních bojů. Cassian mi byl najednou sympatičtější a taktéž Tamru jsem si celkem oblíbila. Jacinda je pořád fajn, ale v kmeni to nemá vůbec lehké. Rychle jsem knihu přečetla a otevřený konec v nejnapínavějším bodě mne popohnal rovnou na další díl.

Eslem
23.07.2017 1 z 5

Ufňukaná sobecká slepice s bipolární poruchou, a přitom se o ni všichni kluci perou... ??? Holky, v tohle fakt nedoufejte :-D Nejmíň půlka (první i druhé) knihy je psaná s pomocí CTRL+C a jestli si autorka myslí, že leukémii vyřeší transfuzí krve, tak teda hodně štěstí při diagnóze.
Přitom námět zas tak špatný nebyl - škoda, že to skončilo jako vykradačka Stmívání v trochu jiných kulisách.

Terka15
16.07.2017 4 z 5

Po přečtení prvního dílu jsem autorce už nedávala moc šancí na zlepšení, ale spletla jsem se!! Druhý díl je úplně něco jiné, nesrovnatelného!! Kniha měla spád a dostala se mi pod kůži hned v prvních kapitolách, autorka zbytečně nezaplňovala stránky vycpávkami, proto děj krásně běžel dozvídala jsem se spojitost za spojitostí. Mile překvapena dávám 4 hvězdy, jednu si šetřím na další díl a ubírám kvůli malým nesrovnalostem a kvůli vývoji postavy Willa. #teamCassian

Evule114
22.05.2017 5 z 5

Proč druhý díl musel zrovna skončit takhle? Zkrátka se od Drakie nejde odtrhnout :-) Ještě, že mám všechny díly doma :-) nejvíce jsem zvědavá, jak to bude s Tamrou, jestli nakonec nebude s Casianem :-) doufám, že se jí nic nestane...

Lokina
08.02.2017 4 z 5

Velice příjemná oddychovka jako první díl. Příběh je jednoduchý a srozumitelný. Jen mě trochu vadilo, jak Jacinda citově pořád přebíhala od Cassiena k Willovi. Jinak konec dobře navnadil na třetí díl.

LolaBlaugrrana
25.01.2017 2 z 5

Tento díl byl takový nemastný neslaný. Hlavně mi začínala hrozně vadit hlavní hrdinka, všechny její úvahy se týkaly pořád toho stejného dokola- Will, máma, sestra, všichni jsou ke mně hrozně zlí. Je to drakie, která chrlí oheň, ale totálně neschopná a nesamostatná.

markulka
01.12.2016 4 z 5

Děj knihy byl, dle mého názoru, celkem slabý... Ale i přesto se kniha četla vážně skvěle. Stránky ubíhaly jedna za druhou a než jsem se nadechla, byl konec...nebo mi to tak aspoň přišlo :D Jak už jsem psala k prvnímu dílu - hlavní hrdinka naprosto neví co chce. Na jedné stránce chce Cassiana, na té druhé zase Willa, pak zase Cassiana, pak zase Willa...prostě už to pak začalo být otravné :D Takže taková nenáročná, přesto dost poutavá kniha. Těším se na další díl!

Napůlanděl
08.10.2016 4 z 5

Po tomhle díle mám rozporuplné pocity...Děj byl pěkný, ale zároveň jako kdyby z něj koukalo něco co se mi ve třetím díle nebude líbít...Nevím...Jinak se kniha čte snadno, rychle...jako ddechovka s lepším fantasy světem...

Apoška
24.07.2016 5 z 5

Prostě super, akorát mě mrzí že to má takové těžké v tom kmeni... :-)

Roselunda 1928
15.07.2016 4 z 5

Oproti prvnímu dílu, který nijak zvlášť nevyčníval, tohle bylo zajímavější, zaujala mě hlavně atmosféra v kmeni, když se Jacinda (to je divné jméno...) vrátila. Útěk má ty čtyři hvězdičky čisté.

Fortuna
09.07.2016 4 z 5

No... jak to říct. Prostě jednička byla asi lepší, nevím, mám smíšené pocity. Byla jsem ráda za Tamru, ale jak už tu někde pode mnou je psáno - ty milostný trojúhelníky... Achjo...
Je to asi rok, co jsem tento díl četla, tak doufám, že to nemám pomotané, ale líbil se mi konec. Je otevřený, těším se na pokračování.

lulu28501
23.06.2016 5 z 5

Právě sem ji dočetla,přečetla sem ji za jeden celý den.
V prvním díle sem měla raději Willa ale v tomto díle Cassiana,popravdě mi bylo i cassiana líto.
Doporučuji a těším až budu číst další díl

any333
15.06.2016 5 z 5

Tamra se v tomto díle pěkně vybarvila(nebo spíš zbledla). Předtím jsem ji měla za tu, která Jacindě nic nepřeje, a karty se obrátily. Teď měla co závidět její sestra. Ale pokusila jsem se vžít do Jacindiny role a myslím, že bych žárlila taky. Jsem zvědavá, jak se to celé vyvine. Takže se vrhám na další díl.

Newtriah
06.06.2016 4 z 5

Kniha jsem přečetla jedním dechem stejně jako první díl. Obvzlášť kvůli napínavém ději. Ale ten milostný trojúhelník už mi začal lézt na nervy. Willa mám opravdu ráda, ale Cassian mi prostě přijde, že tam je navíc. Do toho se tam motá Corbin a bůhvíkdo ještě.. Celkově bych řekla, že tyhle trojúhelníky jsou už ohrané a nevím jestli vůbec někoho ještě baví o nich číst.

MájaM.
22.05.2016 5 z 5

Další skvělý díl:) Teď už jen začít číst další:)

warca
02.05.2016 3 z 5

Docela mě zklamalo zjištění, že se vlastně nic nedělo v celém tomhle díle...

TheMelorry
13.11.2015 4 z 5

Druhý díl byl stejně dobrý jako ten první... akorát ten otevřený konec... budu muset rychle sehnat další díl. :)

Sabka123
10.11.2015 5 z 5

Tak jako první mě i tato kniha velmi překvapila. Byla velmi napínavá a už se nemůžu dočkat, jak to všechno nakonec dopadne.

Samira
26.10.2015 5 z 5

Čekala jsem úplně jiný vývoj a jsem mile překvapena. Musím moc pochválit, jak se autorce podařilo během děje detailně, nenásilně a hodně uvěřitelně popsat ostatní postavy, tedy hlavně Cassiena. Nadchnul mě závěr knihy a jsem hodně zvědavá, jak to celé dopadne!

draci láska dobrodružství

Sophie Jordan