Pravidla dohazovačů

Pravidla dohazovačů https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/397195/bmid_pravidla-dohazovacu-MDt-397195.jpg 4 542 112

Dohazovači s.r.o. série

Pravidlo dohazovačů č. 1: Nikdy se nezamiluj do svojí klientky. Poté, co mu zranění ukončilo nadějnou kariéru v NFL, se Ian Hunter vrátil zpátky na vysokou. Chce se dostat zpátky do hry, tentokrát na poli lásky a svádění. Coby spolumajitel úspěšné a tajné seznamovací agentury Dohazovači s.r.o. využívá své bohaté zkušenosti se ženami, aby pomohl nešťastně zamilovaným klientkám. Až když si ho najme Blake Olsonová, Ian zjišťuje, že ještě nikdy neměl beznadějnější klientku. Blake nosí neforemné sportovní oblečení a příšerně staromódní boty. Bude zázrak, jestli se jí podaří získat vysněného kluka. S profesionálním dohazovačem po boku se však rozhodne chopit se své šance. Ian ví, že jeho pravidla a rady jí určitě pomůžou. Když se ale Blake s jeho pomocí promění z obyčejné holky na sexy kočku, hrozí, že Ian poruší své nejdůležitější pravidlo – nikdy si nic nezačínat s klientkou…... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

The Matchmaker's Playbook , 2016

JanickaP
23.04.2019 5 z 5

Zabavne pocteni :) uz se tesim na Lexe to bude teprve sranda. Ale tehke styl me bavi, porad se tam neco deje, je to svizne a zaroven romanticke.

havrmoni
23.04.2019 3 z 5

Taková relaxační romanťárna. Celkem dobře se to četlo, je to svižné a úsměvné. Ne vyloženě vtipné, ale tak jsem se u toho usmívala a leckdy i pokyvovala hlavou jakože taktak to je fajn apod. I když je fakt, že v průběhu čtení mě začala zajímat ta druhá dvojice a tak trochu si myslím, že by mohli mít zajímavější příběh.

Ree
22.04.2019 5 z 5

Nebylo to nic, co by mě položilo na lopatky, ale bylo to vtipné, mělo to sympatické hlavní i vedlejší postavy a hlavně to bylo něco, co jsem teď potřebovala. Takže za mě pět hvězd.

LilianaFalcon
21.04.2019 4 z 5

Podle hodnocení jsem to čekala horší.
Vzhledem k tomu, že je to psané z úhlu pohledu namyšleného vysokoškoláka, který je atraktivní, bohatý a ještě bývalý profesionální sportovec, tak to bylo hodně vtipné. Takovým tím ultra arogantním stylem, kdy jedna hláška střídá druhou.
Jenže tady od začátku víte, že je to klaďas a ne jen arogantní vůl.
Celkově jsem si to užila, i když závěr jsem čekala torchu zapeklitější, takhle jsem si připadala doslova ochuzená. A přišlo mi, že si to autorka chtěla jen zjednodušit.

AniDi
20.04.2019 3 z 5

Téma mě nalákalo na přečtení. Žádná sláva to ale nebyla. V čem můžu příběh vyzdvihnout je "nereálnost" postav i chování, tím pádem jsem se u ní nasmála. Pro mě spíš komedie než romantika. Ale nevadilo by mi přečíst za pár let znovu.

Adris
15.04.2019 odpad!

Nevím, proč je kniha hodnocena takto. Já ji už asi ani nedočtu. Nesmírně mě štval arogantní blbec, který se všemi jedná jak největší king. Navíc ten koncept dohazování jsem si představovala úplně jinak, ne jako vysokoškolský projekt či co. A je z toho silně cítit, že to psala žena.

uminaa
15.04.2019 4 z 5

Musím sa priznať, že mi trošku chýbal pohľad Blake. Ale možno to bude tým, že teraz je podstatne viac kníh písaných tak, že sa pohľady prelínajú. Kniha ma zabavila, rýchlo sa čítala (v podstate sama) a musím sa priznať, že som dosť zvedavá na príbeh Lexa :)

peitho.1
10.04.2019 5 z 5

Vtipná oddechovka u které si člověk krásně odpočine. Navíc ozvláštněná tím, že je vyprávěná z pohledu mužského hrdiny. Za mě plný počet a už se těším na další díl s Alexem a Gabi.

alcerka
10.04.2019 3 z 5

Vyloženě oddechovka, u které už od začátku tušíte, jak skončí. Ale nevadilo mi to. Ženské autorky mají často problém vykreslit mužské myšlenky, tady se to myslím si dařilo, což oceňuji. Druhý díl mě ovšem mine, hysterická Gabi mi pila krev, kdykoliv se ukázala. :-D

Izabell
07.04.2019 3 z 5

Pokud v průběhu knihy toužím číst druhý díl, protože mi připadá, že by to mohlo být zajímavější a lepší, tak je asi něco špatně. Každopádně kniha není zlá, ale dlouho na ni vzpomínat nebudu a za čas asi ani nebudu vědět, že jsem ji četla.

dodatek.... o tohle nekdo vi???

marketa4469
06.04.2019 5 z 5

Moc pěkná kniha, pěkné téma. Těším se na další díl.

happy19
06.04.2019 5 z 5

Osvěžující,originální,vtipné,
odpočinkové počtení,-)
Teším se na další díl:-*

AnetV
05.04.2019 3 z 5

Za Blake a druhou polovinu knihy 3*,jinak tam bylo opravdu hodně hlavního hrdiny, mám raději střídání děje z obou pohledů. Ian byl na můj vkus hodně namachrovany, Gabi mi lezla neskutečně na nervy, ale pár dobrých momentu v knize bylo. Další díl číst nebudu

bellass1864
04.04.2019 4 z 5

Kniha nezklamala. Byla velice zajímavá a celkově úžasná.Doslova jsem ji zhltla za jeden den :D. Určitě si přečtu další díl. Vřele doporučuji.

misak94
04.04.2019 5 z 5

Skvělý námět knihy. Vtipně napsané, ani jednu stránku jsem se nenudila, velice lehce čtivé. Moc se těším na další díl, který by podle náznaků zde mohl být velice zajímavý. Už aby to bylo :)

1moniccka
01.04.2019 5 z 5

byla to dobrá knížka dobrý nápad na děj.A tuším jake bude pokračovaní že by Lex a Gabs a to bude hodně dobrý ti dva :-)

LenRan
01.04.2019 4 z 5

Mám ráda knihy z mužského pohledu. Líbilo se mi to, bavilo mě to a doporučuji to. Jedna hvězda dolů za až příliš rychlou proměnu hlavní hrdinky.

Lil30
29.03.2019 4 z 5

Příjemná oddychovka, u které jsem se zasmála, co víc si přát? Jasně, že je to klišé a připomíná mi to třeba film "Taková normální holka", ale co, bavila jsem se a to je hlavní. Ian byl opravdu vtipný a ty jeho hlášky :-D Ráda si přečtu ještě další díl o Gabi a Lexovi, opravdu se na něj těším.

Kiwicatko
29.03.2019 4 z 5

Parkrat jsem si v noci vzbudila deti, jak jsem se nad nekteryma pasazema zacala chlamat :) tohle byla rozhodne komicka knizka. Me rict nejakej chlap “kamo” jen kvuli vetsim kratasum a mikine, tak mu jednu flaknu :D
Kazdopadne jsem ale vic zvedava na Lexe...toho blbouna jsem fakt zrala vic nez Iana 0:)

janesy
28.03.2019 4 z 5

Příjemná oddychovka, skvělé hlášky a super nápad napsat příběh z pohledu Iana.

zfilmováno erotika romance

Rachel Van Dyken