Pravidla dohazovačů

Pravidla dohazovačů https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/397195/bmid_pravidla-dohazovacu-MDt-397195.jpg 4 542 112

Dohazovači s.r.o. série

Pravidlo dohazovačů č. 1: Nikdy se nezamiluj do svojí klientky. Poté, co mu zranění ukončilo nadějnou kariéru v NFL, se Ian Hunter vrátil zpátky na vysokou. Chce se dostat zpátky do hry, tentokrát na poli lásky a svádění. Coby spolumajitel úspěšné a tajné seznamovací agentury Dohazovači s.r.o. využívá své bohaté zkušenosti se ženami, aby pomohl nešťastně zamilovaným klientkám. Až když si ho najme Blake Olsonová, Ian zjišťuje, že ještě nikdy neměl beznadějnější klientku. Blake nosí neforemné sportovní oblečení a příšerně staromódní boty. Bude zázrak, jestli se jí podaří získat vysněného kluka. S profesionálním dohazovačem po boku se však rozhodne chopit se své šance. Ian ví, že jeho pravidla a rady jí určitě pomůžou. Když se ale Blake s jeho pomocí promění z obyčejné holky na sexy kočku, hrozí, že Ian poruší své nejdůležitější pravidlo – nikdy si nic nezačínat s klientkou…... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

The Matchmaker's Playbook , 2016

Ivet1990
08.12.2019 5 z 5

Děj byl zajímavý a bavilo mě ho číst. Bylo to oddychové čtení na víkend. Baví mě číst knihy z pohledu kluka.

Petra-1
09.11.2019 5 z 5

Skvělá odpočinková kniha. Pět hvězd dávám za zajímavé zpracování, kde vypráví příběh kluk a nebere si servítky. Já jsem se opravdu bavila.

Martina1988
07.11.2019 5 z 5

Príjemná oddychovka,taká čerešnička by som povedala :) čítalo sa to ľahko a rýchlo, vtipné dialógy, návody pre ženy, ako na to ma celkom bavili a potešili :)

nani_nka
27.10.2019 3 z 5

Veľmi som sa tešila, keď sa v romantických knihách rozbehol trend písania príbehu z oboch strán, nielen z pohľadu hlavnej hrdinky,ale i hlavného hrdinu. Toto je asi moja prvá romantická knižka kedy nám dej približuje len hlavný hrdina Ian, spolumajiteľ dohadzovačskej firmy. A musím povedať, že mi veľmi chýbal pohľad Blake, dievčaťa, ktoré si Iana najalo, aby jej pomohol očariť jej dlhoročného kamaráta, no ktorej sa podarilo očariť práve jeho. Ako romantická oddychovka je táto kniha super, no určite kebyže sa dočítam o pocitoch a názoroch Blake, vedela by som si ju viac obľúbiť.

mimisko
14.10.2019 2 z 5

Takový průměr. Nemastne, neslane. Spíše mne zajímali vedlejší postavy. Knížku jsem četla jen proto, že na Passionflixu jsem viděla film. Ten se mi líbil asi víc než kniha.

jitka7
04.10.2019 3 z 5

Někdy mám ráda knihy, které jsou jednoduché a u kterých se odreaguju. A zrovna mi sedla, takže budu hodnotit kladně. Téma je dobré a hlavní hrdinové jsou na pohodu. Jo, asi je to jednoduché čtení a předvídatelné, ale zase jako buďme upřímní, to je většina knih. Pokud je tam hlavní hrdina a hlavní hrdinka a jde o romantický příběh, ať je průběh jakýkoliv, tak asi vždycky na konci budou spolu.

Petkulajda
24.09.2019 5 z 5

Jako oddechovka naprosto perfektní :-)

PetraT12
24.09.2019

Kniha byla výborná. Smála jsem se pomalu neustále. =)

luzajickova
20.09.2019 5 z 5

Knížka mě bavila♥
I když ze začátku byl nezvyk že to vyprávěl kluk a ne holka jako je to obvykle..
Ale to se mi na tom líbilo bylo to jiné než ostatní knihy Iana sem naprosto zbožňovala♥
Dohazovači S.R.O. byl velice dobrý nápad takovou knihu sem ještě NIKDY nečetla..
Lex jak se furt hádal s Gabi mě taky bavilo.. :D
Oddechova a zabavna kniha můžu DOPORUČIT!♥
..... RACHEL VAN DYKEN je opravdu skvělá spisovatelka její styl psaní mě zaujal a četl se opravdu rychle a příjemně kéž by těch knih bylo více přeložených ....

Petra38
18.09.2019 4 z 5

Pohodova knizka plna vtipu,vasne a nechybela tam opravdova pratelstvi...:-D co vic si prat? Nebylo to zadny tezky tema s krutym osudem takze spokojenost,nebylo to nikterat tezky na emoce a tak si u toho odpocinete:-) uz jsem se zacetla do druheho dilu...tam ten zacatek ma rychlejsi spád :-P

Liduka
24.08.2019 3 z 5

Kniha by se mi líbila víc, kdyby Ian nebyl arogantní a nafoukanej pitomec s mozkem v kalhotách. Druhý díl si ale přečtu, protože mě zajímá jak to bude s Gabi a Lexem :-)

tynka65
21.08.2019

Tak arogantniho a namyšleného hlavního hrdinu jsem snad ještě nečetla! O to horší bylo, že celý příběh vypráví právě on. Bohužel nedocteno

JitulHa
07.08.2019 4 z 5

Tohle bylo vážně dobré! Námět s dohazovači byl zase něco trochu jiného, než je v daném žánru běžné. Navíc Ian byl opravdu sympaťák a ty jeho poznámky ohledně samotné Blake a jeho celkový nadhled na situaci, mě skutečně dostávaly. Knihu jsem proto měla zadnedlouho přečtenou a vřele doporučuji.

veronika8816
05.08.2019 1 z 5

Knížka je asi dobrá pro pubertální mládež. Pro mě to již bylo příliš jednoduché, předvídatelné a tudíž nudné.

Nuttelka
01.08.2019 5 z 5

Tak to bylo velmi příjemně osvěžující :-) Ian s Blake mě moc bavili a jsem zvědavá, za jak dlouho si padnou do náručí nebo spíše do postele Lex s Gabi :-)))

veveronka
25.07.2019 4 z 5

Prvni dil je vyborny a moc se mi libil.Druhy dil ale za me zklamani

Anett13
18.07.2019 3 z 5

Líbil se mi nápad s Dohazovači, mezi hlavními postavami to jiskřilo, knížka se četla rychle a dobře, ale ten příběh nebyl ničím zvláštní. Ale jako oddechovka vyhovuje.

keiko33
13.07.2019 5 z 5

Autorkine knihy mam rada, tato ma tiez bavila. To, ze to bolo pisane z Ianovho pohladu, bola prijemna zmena a napad s Dohadzovacmi s. r. o. bol zaujimavy. Aj ked na moj vkus bol Ian velmi ukecany. Niekedy som mala chut mu prelepit usta.

Schalli
30.06.2019 5 z 5

Hezká kniha.

Etule
29.06.2019 4 z 5

Moc se mi líbil ten nápad s dohazovačskou firmou. :D To mě na tom opravdu moc bavilo. A nejen to samozřejmě. Odpočinková kniha, která nenudí a rozhodně má sympatické hlavní i vedlejší postavy. Ačkoliv mi chvilkama připadala špičkování mezi Lexem a Gabi až moc na sílu. Ale přesto jsem na jejich příběh dost zvědavá. Lex byl totiž k sežrání. ;)

zfilmováno erotika romance

Rachel Van Dyken