Pravidla dohazovačů

Pravidla dohazovačů https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/397195/bmid_pravidla-dohazovacu-MDt-397195.jpg 4 542 112

Dohazovači s.r.o. série

Pravidlo dohazovačů č. 1: Nikdy se nezamiluj do svojí klientky. Poté, co mu zranění ukončilo nadějnou kariéru v NFL, se Ian Hunter vrátil zpátky na vysokou. Chce se dostat zpátky do hry, tentokrát na poli lásky a svádění. Coby spolumajitel úspěšné a tajné seznamovací agentury Dohazovači s.r.o. využívá své bohaté zkušenosti se ženami, aby pomohl nešťastně zamilovaným klientkám. Až když si ho najme Blake Olsonová, Ian zjišťuje, že ještě nikdy neměl beznadějnější klientku. Blake nosí neforemné sportovní oblečení a příšerně staromódní boty. Bude zázrak, jestli se jí podaří získat vysněného kluka. S profesionálním dohazovačem po boku se však rozhodne chopit se své šance. Ian ví, že jeho pravidla a rady jí určitě pomůžou. Když se ale Blake s jeho pomocí promění z obyčejné holky na sexy kočku, hrozí, že Ian poruší své nejdůležitější pravidlo – nikdy si nic nezačínat s klientkou…... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

The Matchmaker's Playbook , 2016

Renka931
13.12.2020 2 z 5

Nic moc kniha. Musím říct, že jsem se jí v podstatě prokousavala, většinou mám takovéhle knihy za jeden den přečtené a tahle mi trvala 4 dny :/.. Přijde mi docela nezáživný příběh. Nelíbil se mi charakter Iana. A ten epilog? Nemám ráda Lexe.... Ach jo, asi je i tento komentář docela nezáživný.

Ann98
10.07.2020 5 z 5

Hunter mi byl ze začátku velmi nesympatický, ale byla jsem nadšená, že se děj celé knížky odehrává z mužského úhlu pohledu. Naopak Blake jsem si zamilovala. Je pravda, že samotný děj je celkem předvídatelný, už od začátku směřuje k jasnému konci. Nicméně jsem ráda, že jsem u této knihy mohla vypnout a nepřemýšlet. Příjemným zpestřením byly hádky mezi Gabi a Lexem. Jako kniha k vodě naprosto ideální volba.

hlavajda93
17.06.2020 4 z 5

Klasika, namachrovanej děvkař a nezkušená šedá myška, ze které se stane sexy kočka, do které se zamiluje...celkem předvídatelný děj. Na začátku mi Ian moc nesedl a fakt se choval jak debil, ale postupně se zlepšoval a příběh docela vtipně ubíhal. Taková oddychovka.

Terez9119
17.06.2020 4 z 5

Překvapivě mě to bavilo. Bylo to svižné, vtipné, z pohledu hlavního hrdiny to bylo atraktivnější, než by bylo z jejího. Nejprve jsem si říkala, že je jen namachrovanej deb**, ale postupně se to lepšilo. Blake byla taky fajn. Zápletka už tu byla stokrát (pomáhám ti získat koho chceš, i když tě chci jen pro sebe) a nepřinesla vůbec nic nového, ale i tak mě to bavilo. Třeba Návrh je na tom podobně, ale mě chytil mnohem víc. Druhý díl si určitě přečtu.

tatjana1737
10.06.2020 3 z 5

Příběh jako takový není ničím novým - zlobivý hoch a dívka, která si nakonec získá jeho srdce. Líbil se mi i nápad s dohazovačskou firmou, byť prostředí VŠ v Seattlu na mne působí jako líheň blbek na sex a zoufalek, co potřebují pomoci s tím, aby si narazily toho pravého, nic mezitím se v knize nemihne. Sakra, kde já to studovala?! V těch knihách, co já čtu, to kámen dělá s cihlou (a oba si to moc užívají), kdežto já jen ležela ve skriptech! Sakra, sice mám několik červených diplomů, ale získávám pocit, že mi něco uteklo... :-)
Kniha byla napsaná vtipně a svižně, několik hlášek mne vyloženě rozesmálo, ale víc než 2,5 * nemohu dát. Ani ne tak za ten lehce neuvěřitelný scénář, kdy se Ian zamiloval asi po dvou dnech do osoby, kterou nejprve považoval za odpudivou, ale spíše za to jeho neustálé váhání. Asi to mělo působit dramaticky a napínat čtenáře, ale mě to už po třetím couvnutí zpátky poté, co by i slepý poznal, že ti dva mají být spolu, začalo nudit. Kdyby autorka ubrala určitý počet stránek, víc si vyhrála s myšlenkou firmy (a přidala nějaké eskapády klientek) nebo nějak vyhrotila konflikt, který vedl k obligátnímu odcizení ústřední dvojice, než si nakonec padli do náruče, možná by to bylo lepší. Takhle už jsem se zhruba od poloviny začala nudit. Ani "špičkování" mezi Lexem a Gabi na mne nemělo ten efekt, na můj vkus obsahovalo příliš mnoho kopání do varlat a šlapání jehlovými podpatky po něčím těle či, v tom lepším případě, jen egu. I pojetí hlavního hrdiny bylo lehce šablonovité: samec, který to o sobě ví, navrch boháč a žádný pitomeček, který běžně cizím holkám nahatý olizuje uši a je u toho děsně sexy... škoda, že jsem teď v posledních dvou letech přečetla podobných knih docela dost, protože pro mne tu - kromě té dohazovačské myšlenky - nic moc nového nebylo. Věřím ale, že kdo nečetl třeba Elle Kennedy, a bude mu tak chybět srovnání, ten knihu ohodnotí podstatě vyšším počtem hvězdiček, protože pro něj bude mít ještě wow-efekt.

ElikaS
29.05.2020 4 z 5

Nejedná se o žádný hluboký příběh s bůhví jakým dějem, ale byla to zábava a skvěle jsem se pobavila.

jinbr
05.05.2020 4 z 5

No, byla to chvílemi i taková legrace. Jednoznačná zpráva o tom, že druhému se to vždycky dobře radí, ale sám si pak tak docela jistý není, nemluvě o tom, že chování toho druhého čteme jinak, než když bychom to mohli vidět zvenčí. Ale jinak pěkná oddychovka

martina1312
05.05.2020 2 z 5

Kniha je celkem vtipna, hezky psana, presto jsem se nutila ji cist, a v pulce jsem to vzdala.
Mozna se k ni vratim casem a s pravou naladou a zmenim nazor.

Myška43
17.04.2020 5 z 5

Za mě super kniha. Chytla mě hned po přečtení první věty, příběh je zajímavý, vtipný, Ian je super týpek, brala bych ho hned. Už se těším na druhý díl, protože podle epilogu to bude bomba.

petusska01
14.04.2020 5 z 5

Mne sa toto velmi pacilo, ozaj. Uz som ju dokonca citala 2x :) vsetci hrdinovia sa mi pacili, dej bol fajn aj zapletka, bolo to rozpracovane a vsetkeho tam bolo akurat :) odporucam!!

warca
10.04.2020 5 z 5

Za mě docela pecka!
Poslední třetina knihy byla už slabší, ale jinak jsem si užívala živé, vtipné rozhovory postav.
Děj byl velmi jednoduchý, ale čtivé dialogy ho dobře zpestřily.
Ze začátku jsem Blake moc nemusela, protože jsem si ji dost dobře nedokázala představit. Po její "proměně" už se zdála být uvěřitelnější.
Ian byl celkem sympatický egoistický týpek, kterého autorka vykreslila tak moc arogantně, že to bylo místy až přes čáru. Trochu přitažené za vlasy.
Já jsem s knihou spokojená. Splnila svůj účel, já se pobavila, odreagovala a hlavně jsem se dokázala začíst.

Toledo
23.03.2020 2 z 5

Knihu hodnotím jako slabší...přišlo mi to dost táhlé a upřímně mě to moc nebavilo, dojela jsem do konce jen z toho důvodu, že knihy nerada odkládám nedočtené. Do dalšího dílu se určitě pouštět nebudu.

Bet
10.03.2020 4 z 5

Bylo to příjemné počtení a vtipné.

petulkapeta
26.02.2020 5 z 5

Tak tohle mě bavilo....vtipné to bylo a i romantika nechyběla

Mišule_11
09.02.2020 5 z 5

Přesně to co jsem očekávala, tak jsem po přečtení dostala! :)
Příběh Iana byl čtivý, lehce romantický a nad jeho nápady a názory jsem se i zasmála. Blake se k němu hodila a od začátku mi byla sympatická. A jejich příručku svádění bych ráda vyzkoušela včetně jejich služeb :D

lucifess
27.01.2020 4 z 5

Žádná hluboká literatura to není, ale příjemné čtení to JE. Oddychovka. Pod některá Ianova pravidla nebo pozorování bych se podepsala. Jediné, co mi trošku vadilo je přehnané sebevědomí a arogance hlavního hrdiny, to už někdy bylo opravdu příliš. Něco bylo zase až příliš přitažené za vlasy, což ve finále způsobilo, že jsem se čtením fakt bavila.

Chvilkasnění
16.01.2020 4 z 5

Návykové a oddychové dohromady. Dejte mi další. ♥

mikika
02.01.2020 5 z 5

hodně vtipná romantika, Jennifer Probstová a její ženská verze (Hledání věčného...) se může inspirovat..

adela2230
26.12.2019 5 z 5

Zajímavá kniha, je to o lásce, ale je to skvělá odpočinková kniha.

eva0409
13.12.2019 5 z 5

Knížka se krásně četla.Taková oddychovka.

zfilmováno erotika romance

Rachel Van Dyken