Pravidla dohazovačů

Pravidla dohazovačů https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/397195/bmid_pravidla-dohazovacu-MDt-397195.jpg 4 542 112

Dohazovači s.r.o. série

Pravidlo dohazovačů č. 1: Nikdy se nezamiluj do svojí klientky. Poté, co mu zranění ukončilo nadějnou kariéru v NFL, se Ian Hunter vrátil zpátky na vysokou. Chce se dostat zpátky do hry, tentokrát na poli lásky a svádění. Coby spolumajitel úspěšné a tajné seznamovací agentury Dohazovači s.r.o. využívá své bohaté zkušenosti se ženami, aby pomohl nešťastně zamilovaným klientkám. Až když si ho najme Blake Olsonová, Ian zjišťuje, že ještě nikdy neměl beznadějnější klientku. Blake nosí neforemné sportovní oblečení a příšerně staromódní boty. Bude zázrak, jestli se jí podaří získat vysněného kluka. S profesionálním dohazovačem po boku se však rozhodne chopit se své šance. Ian ví, že jeho pravidla a rady jí určitě pomůžou. Když se ale Blake s jeho pomocí promění z obyčejné holky na sexy kočku, hrozí, že Ian poruší své nejdůležitější pravidlo – nikdy si nic nezačínat s klientkou…... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

The Matchmaker's Playbook , 2016

Evitsa
21.06.2019 4 z 5

Kniha byla rozhodně zábavná a vtipně pojatá a když si k tomu pustíte pak i ten film ,který je přesná kopie knihy a to doslova tak věřím,že se vám kniha bude líbit ještě o to víc!:-)

Jen ta obálka vypadá jak z 80tek,fakt by ta kniha snesla něco žhavějšího!!!

Už se těším na 2.díl!!!

medvídě
16.06.2019 5 z 5

Příběh z pohledu Iana, u kterého jsem se často velmi bavila - hlavně u jeho myšlenkových pochodů. Úsměvné bylo i pošťuchování Gaby s Lexem, u kterých doufám, že bude více prostoru v pokračování knihy.

(Možný spoiler)
Každý se zde něco naučil:
Ian, že je někdy třeba porušit pravidla a výsledek stojí za to
Blake, že vysněný kluk může být pitomec a ten pravý je na "úplně jiné straně hřiště"
a Lex by si měl zkontrolovat svůj program na úspěšnost vztahů.

Rozhodně to byly fajn trávená odpoledne ve společnosti těchto postav a velmi brzy se budu muset pustit do pokračování.
Snad se pustí i do překladu dalších autorčiných knih. :)

wotana
15.06.2019 4 z 5

Super oddechovka. Líbilo se mi, že je konečně nějaká romanťárna napsaná čistě z pohledu chlapa.

Maruš.D
10.06.2019 4 z 5

Kniha byla super! Sexy postava Iana a hodné Blake Vás nenudí. Příběh mne ze začátku moc nenadchl, ale postupem čtení jsem se do knihy dostala a už se nemůžu dočkat na další díl, ve kterém se seznámíme s osudem dalších zajímavých postav z prvního dílu. Dokonce se na ně snad těším ještě víc :-D

Darktherka
10.06.2019 3 z 5

Oddechovka co neurazí. Celkem jsem se při čtení bavila.

alnahu
08.06.2019 2 z 5

Tato kniha mě nebavila,byla jsem ráda ,že jsem dočetla.Příběh Iana Huntera,který ukončil fotbalovou kariéru a stane se spolumajitelem agentury Dohazovači s.r.o. ve které ženám nabízí seznámení s tím pravým.

malazluta
06.06.2019 3 z 5

Když pominu, že se mi opravdu nelíbí obálka knihy, tak jsem se při čtení bavila.

Denisa31
05.06.2019 3 z 5

Zajímavé číst knihu čistě z mužského pohledu. Za mě takové oddychové čtení.

alzbeta4340
05.06.2019 3 z 5

Celkem dobré k pobavení, ale druhá dvojice byla daleko zajímavější. Takže doufám, že druhý díl bude ještě lepší.

janno69
05.06.2019 4 z 5

Pěkná, vtipná oddechovka....

marketa5804
03.06.2019

kniha byla hezky psaná vypravěná z mužského pohledu moc se my líbila. Už se těším na další díl abych zjistila jak to bude dál pokračovat a zda jim firma zůstane.

Saryinka
02.06.2019 4 z 5

Docela milá jednohubka, která nezklame ani neurazí. :)
Oba hlavní hrdinové byli sympatičtí. Děj a konec je docela předvídatelný, ale i tak mi to nevadilo. Jsem zvědavá na druhý díl:)

prcek19
22.05.2019 4 z 5

Jak jinak to mohlo dopadnout, když máte takové pravidlo..i přesto, že člověk tuší, jakým směrem se bude příběh ubírat, tak mě to stejně bavilo..už se nemůžu dočkat dalšího dílu

werastk
14.05.2019 4 z 5

Kniha sa mi veľmi páčila. Je postavená na vtipných dialógoch a veľkého sebavedomia Iana. Myslím si ale, že druhá časť bude ešte lepšia. Veľmi ma bavili sarkastické komentáre medzi vedľajšími postavami... :-) Budem sa tešiť

Knihomolka97
12.05.2019 3 z 5

Vůbec nevím jak tuhle knihu hodnotit. Začátek (no skoro 90 stran) mě šíleně nebavil. Několikrát jsem knihu odložila, nechtělo se mi dál číst. Bylo to zdlouhavé, nic se nedělo a Ian mě štval. Jo vážně je to arogantní blbeček.
Pak se ale najednou děj pěkně rozjel. Byly tam velmi vtipné pasáže a Ian mě bavil svými myšlenkami. Konečně už byl i trochu nejistý.
Proti Blake nemám žádné výhrady, od začátku na mě působila sympaticky a líbilo se mi, že Ianovi hned nepodlehla.
Těším se na další díl. Gabi a Lex hmm, to bude velice zajímavé..aspoň doufám. :-)

Katka7922
08.05.2019 5 z 5

Já byla nadšená. Kniha je vtipná, veselá a zábavná. Těším se na další díl.

Majuš333
05.05.2019 5 z 5

Tak toto bolo skvelé...bavila som sa od začiatku až do konca. Nemám čo vytknúť. Dokonca mi nevadilo ani to Ianovo ego :) Dúfam, že sa dočkáme od autorky ešte aj ďalších kníh, teda okrem Lexa a Gabi, pretože tento štýl mi neskutočne vyhovuje :)

astra3
02.05.2019 2 z 5

To se moc nepovedlo. Hlavní hrdina je arogantní blb.

kristyna8062
30.04.2019 2 z 5

Knížce jsem se vyhýbala kvůli ne moc dobrým recenzím, ale nakonec jsem se odhodlala a přečetla jsem ji. Abych byla upřímná více mě zaujaly rozhovory mezi Gabi a Lexem než samotný příběh hlavních postav. Knížku bych si znovu asi nepřečetla. Ale rozhodně se těším na druhý díl, protože jak už jsem napsala ty dvě postavy byly více zajímavější než samotné hlavní postavy.

Tweety0207
29.04.2019 4 z 5

Bolo to veľmi "čtive" , zábavné. V podstate ma to velmi bavilo. Styl pisania mi sadol aj to že to bolo z pohladu hlavneho hrdiny. A ani neviem preco davam jednu hviezdu dole ale proste nieco tam bolo co ma nutilo dat ju dole. A dost sa tesim na lexe a gabs.

zfilmováno erotika romance

Rachel Van Dyken