Pravidla dohazovačů

Pravidla dohazovačů https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/397195/bmid_pravidla-dohazovacu-MDt-397195.jpg 4 542 112

Dohazovači s.r.o. série

Pravidlo dohazovačů č. 1: Nikdy se nezamiluj do svojí klientky. Poté, co mu zranění ukončilo nadějnou kariéru v NFL, se Ian Hunter vrátil zpátky na vysokou. Chce se dostat zpátky do hry, tentokrát na poli lásky a svádění. Coby spolumajitel úspěšné a tajné seznamovací agentury Dohazovači s.r.o. využívá své bohaté zkušenosti se ženami, aby pomohl nešťastně zamilovaným klientkám. Až když si ho najme Blake Olsonová, Ian zjišťuje, že ještě nikdy neměl beznadějnější klientku. Blake nosí neforemné sportovní oblečení a příšerně staromódní boty. Bude zázrak, jestli se jí podaří získat vysněného kluka. S profesionálním dohazovačem po boku se však rozhodne chopit se své šance. Ian ví, že jeho pravidla a rady jí určitě pomůžou. Když se ale Blake s jeho pomocí promění z obyčejné holky na sexy kočku, hrozí, že Ian poruší své nejdůležitější pravidlo – nikdy si nic nezačínat s klientkou…... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

The Matchmaker's Playbook , 2016

Xena011
27.03.2019 5 z 5

Super kniha - miluji a doporučuji!§ :) Některé pasáže velmi zábavné a výborně zpracované, že se nedá nesmát. Krásná oddechovka.

EvaSupovic
27.03.2019 5 z 5

Knížka se mi líbila a těším se na další díly série. Je to taková oddechovka...

lusitta05
27.03.2019 3 z 5

Mám rada takéto príbehy, ale toto bolo rozťahané, a po dočítaní totálne zabudnuteľné. Tretiu hviezdu dávam za super hlášky a dúfam že Lex bude lepší. Inak v češtine sa aspoň mne takýto štýl kníh oveľa lepšie číta.

Evka3814
26.03.2019 5 z 5

Vtipné a předvídatelné, ale čtivé. Příjemná oddychovka,každopádně se moc těším na Lexe,ten mě fakt bavil:)

bosorka382
26.03.2019 2 z 5

Asi som uz stara,ale takyto styl a typ pribehu mi uz neprinasa potesenie,strasne sa to taha a nic sa nedeje,tak pre vekovu kategoriu 18-20

junine
26.03.2019 3 z 5

Tak číst se to dalo. Jen to hrozný klišé....sundej z podivný ošklivý holky její oversize mikinu a je z ní hned nejvíc sexy kočka....kdyby to tak šlo i ve skutečnosti :-)).

anishta
25.03.2019 5 z 5

Tak jo, u téhle knihy nemá cenu si značit vtipné scény a hlášky. místy jsem si prostě označila číslo stránky. Ian je studnice vtipných poznámek a nových keců, které prostě baví. Tohle mě fakt bavilo a už se nemůžu dočkat Lexova příběhu.

Kristyna.20
24.03.2019 2 z 5

Ach jo, další kniha na kterou jsem se těšila a vůbec mě nebavila :(
Jak mám ráda, když je v knihách střídání obou pohledů, tak tady bych ocenila, kdyby byla možnost nakouknout i k Blake. Iana bylo na celou knihu až moc a Blake zoufale málo - nemohla jsem jí přijít na chuť. Docela mi vadil i ten přehnaný důraz na nesmyslná pravidla a celkově ta jejich "tajná" seznamka. Čekala jsem více...

Ivuska.09
24.03.2019 3 z 5

Asi mám teď nějaké "romantické období", protože tento typ knih z Baronetu mám moc ráda. A nezklamaly mě ani Pravidla dohazovačů. Bylo to milé, vtipné (opravdu jsem několikrát hlasitě vyprskla smíchy) a svěží. Romantiky a erotiky tak akorát a ačkoli je zde tak trochu klišé v tom, že velmi brzy odhadnete, jak to vlastně celé skončí, tak se mi příběh líbil a těším se na pokračování.

JanaDor
24.03.2019 4 z 5

Celkově to bylo čtivé, místy úsměvné, sympatické a hezky romantické. Prostě milá pohádka pro velké holky, která neurazí a mě prostě bavila. Ráda si přečtu i další díl, který se chystá na červen.

domina
22.03.2019 5 z 5

Kniha se mi líbila, ale byla moc dlouhá. Líbí se mi, že je o klukovi a mě jako všechny ostatní o holce.

sofie92
21.03.2019 3 z 5

Kniha byla na mě dlouhá. Libilo se mi, že se příběh netocil jen kolem 2 lidi, ale byli tam i Lex a Gabi.
Ale co mě vadilo ty pravidla která mě osobně přišla nesmyslná a prostě kraviny ( vždy odepiš na 3 zprávu nikdy ne na první atd.)
Za mě já se mnohem víc těším na druhy díl na Lexe a Gabi.

zfilmováno erotika romance

Rachel Van Dyken