Do posledného dychu

Do posledného dychu
https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/423183/bmid_do-posledniho-dechu-mPR-423183.png 5 2870 2870

Šaty nasiaknuté krvou, viečka násilne zatvorené. Tak vyzerá mŕtve dievča v kontajneri. Detektív séfinšpektor Erika Fosterová je síce na mieste nálezu ako prvá, prípad však nespadá do jej kompetencie. No ani tento fakt ju nedokáže zastaviť. Erika sa okamžite vrhá do práce a veľmi rýchlo odhaľuje súvislosti s inou, štyri mesiace starou, nevyriešenou vraždou. Obe obete sa našli v rovnakom prostredí a zomreli tým istým spôsobom. Navyše si obe dohovorili schôdzku cez internet... Keď za podobných okolností zmizne ďalšie dievča, musia Erika Fosterová, Mossová aj Peterson konať čo najrýchlejšie. Koľko času im zostáva, kým sadistický vraj zabije aj toto dievča? Kto sa skrýva za falošnými profilmi na facebooku a láka naivné mladé ženy na schôdzku? A ako Erika chytí vraha, ktorý vlastne existuje len virtuálne?... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Romány
Vydáno: ekniha , Cosmopolis

Last Breath , 2017

Awča
22.05.2018 5 z 5

Tak jsem se na ni těšila, že jsem si knihu koupila v předprodeji jako e-book. Samozřejmě to byla jen část, kterou jsem velmi rychle "zhltla", a pak jsem celý jeden dlouhý den musela čekat na uvolnění zbylých kapitol knihy. Kniha se mi líbila, autora mám již načteného, doufám, že bude série pokračovat.

roman9276
21.05.2018 5 z 5

Skvělý, skvělý, skvělý. Myslím si, že tohle je Roberta Bryndzy nejpovedenější dílo. Do posledního dechu mělo pěknej rozjezd. Eriku jsem si oblíbil hned už v Dívce v ledu a jako konec?! Naprostá pecka, výbornej napínák.

veronika9143
19.05.2018 5 z 5

Autor se stále drží svého stylu a to se mi líbí. Jeho odhalování vraha na začátku knihy mi vůbec nevadí, naopak, alespoň stihneme vraha pořádně poznat. Tentokrát se téma točí okolo facebooku a nebezpečí cokoli zveřejňovat, jak moc je lehké si všechno zjistit. Ocenila jsem i autorův humor, kde děkuje čtenářům a také mu můžeme napsat na facebook, twitter, atd... Což potvrzuje fakt, že všichni jsou si vědomi, ale nikdo tomu nevěnuje pozornost!

Šánka
18.05.2018 5 z 5

Tedy, jak to ten autor dělá, vraha známe téměř od počátku (což já moc nemám ráda, radši překvapení na závěr), i tak to byla bezva napínavá detektivka, která se opět dala přečíst velmi rychle. Erika už mi začíná být i sympatická, trošku už vyměkla, ale její soukromý život se malinko pohnul, takže dobré to bylo :-).
Podle mě má série vzestupnou tendenci, dech jsem sice při ní neztrácela, ale přečetla jsem velmi čtivou odpočinkovou detektivku, a to si myslím je největší bonus Bryndzových knih.

haski
18.05.2018 5 z 5

Četla jsem jedním dechem. Je tam to správné napětí, trochu ze soukromí vyšetřovatelů, navázáno z minulých knih. Líbí se mi i popis vyšetřování a musím říct, že Pan Bryndza je každou knížkou lepší a lepší. Doufám, že se nepokazí a nechá žít i Eriku a dovolí jí i trochu soukromého života.

Šmahelouš
16.05.2018 5 z 5

Super knížka i děj který se odehrává v této době. Už se těším na další pokračování příběhu.

JitkaHambi
16.05.2018 5 z 5

R.Bryndza opět nezklamal.A tato kniha se mi líbila ze všech jeho knih nejvíce.Úžasně se četla, byla velice napinava.Uz se těším na další :-)

princesse
14.05.2018 5 z 5

Opět skvělé čtení! Nemůžu se dočkat dalšího dílu a doufám, že bude brzy. Zatím se nestalo, že by mě čtení nudilo. I když nemohu přestat, tak na druhou stranu se snažím nečíst moc rychle, abych neměla dočteno. Super.

dalia1769
13.05.2018 5 z 5

Opět tradičně výborná detektivka, napínavá, čtivá, postavy prochází dalším zajímavým vývojem. Nemám co vytknout.

romanka26
13.05.2018 5 z 5

Četla jsem hned po Dívce v ledu a musím přiznat, že ta se mi líbila trochu více. Ale tato kniha je taky perfektní a brzké odhalení vraha vůbec neubralo na napětí :)

Lukana82
12.05.2018 5 z 5

To zas byly nervy, diky jeho knihám budu mit žaludeční vředy :-D
Skvěle napsané jako vždy.

danalis
12.05.2018 4 z 5

Do posledního dechu má dobrou zápletku, jen ten konec je moc zrychleně useknutý, pěkné odpočinkové čtení s trochou napětí

koki.veru
11.05.2018 5 z 5

Opět velice vydařený další díl s Erikou :)

rodak
11.05.2018 5 z 5

Opět výborné,ani jeden díl mne nezklamal.Má to vše co od dobré detektivky očekávám.Jednu nevýhodou přece jen-rychle se to čte a brzy je konec

Lindulinek
11.05.2018 5 z 5

Opět skvělá detektivka tohoto autora. Do posledního dechu přečtena jedním dechem. Doporučuji.

Bertička
10.05.2018 5 z 5

Chci další!!!

HMirka55
06.05.2018 3 z 5

I pro mne spíš průměr, to, že známe pachatele ubírá napětí - nemám to ráda. A vývoj postav nulový.

jaroslav63
05.05.2018 3 z 5

Pro mne je celá série spíše jen mírně nadprůměrná, a tento díl považuji za slabší. Erika už je svou neschopností normálně komunikovat jak oficiálně v rámci policie, tak s ve vztazích jinými lidmi, velmi otravná. Jako by byla jediná na světě, kdo někoho ztratil.

zuzurana
05.05.2018 5 z 5

Precteno rychlo. Zaujimave cteni. Dalsi supr kniha od Bryndzy. Jedine, co mi vadilo, je brzke odhaleni vraha

Erawan
03.05.2018 5 z 5

Moje první knížka od tohoto autora, tak nemůžu srovnávat. Z toho brzkého prozrazení vraha mám smíšené pocity - trochu mne to zklamalo, ale na druhou stranu mi připadá, že se tím děj stal nějak napínavější a čtivější... Na začátku mne málem otrávilo líčení poměrů u londýnské policie, ale vydržela jsem a nelituju...