Do posledného dychu

Do posledného dychu
https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/423183/bmid_do-posledniho-dechu-mPR-423183.png 5 2870 2870

Šaty nasiaknuté krvou, viečka násilne zatvorené. Tak vyzerá mŕtve dievča v kontajneri. Detektív séfinšpektor Erika Fosterová je síce na mieste nálezu ako prvá, prípad však nespadá do jej kompetencie. No ani tento fakt ju nedokáže zastaviť. Erika sa okamžite vrhá do práce a veľmi rýchlo odhaľuje súvislosti s inou, štyri mesiace starou, nevyriešenou vraždou. Obe obete sa našli v rovnakom prostredí a zomreli tým istým spôsobom. Navyše si obe dohovorili schôdzku cez internet... Keď za podobných okolností zmizne ďalšie dievča, musia Erika Fosterová, Mossová aj Peterson konať čo najrýchlejšie. Koľko času im zostáva, kým sadistický vraj zabije aj toto dievča? Kto sa skrýva za falošnými profilmi na facebooku a láka naivné mladé ženy na schôdzku? A ako Erika chytí vraha, ktorý vlastne existuje len virtuálne?... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Romány
Vydáno: ekniha , Cosmopolis

Last Breath , 2017

amanda99
09.06.2018 4 z 5

Jeden díl jsem přeskočila,ale Robert opět nezklamal,už mám předchozí díl zamluvený a těším se.Doporučuji.

Nikkaa
08.06.2018 5 z 5

Momentálně poslední kniha mého spisovatele,děkuji za to že sem ji našla,snad brzy napíše další a další knihy, přeci jenom některé věci zůstávají nadále otevřeny...

popeluška
08.06.2018 5 z 5

Úžasná detektivka, opravdu skvělá.Jako předešlé tři knihy od autora.Kniha se četla jedním dechem skoro jsem ji nemohla ani odložit.Jsem zvědavá na další knihu a moc se na ni těším :-)

Lethania
07.06.2018 4 z 5

Těšila jsem se na další díl, který mě opět nezklamal. Pan Bryndza se neustále zlepšuje. Doporučuji.

evakom
06.06.2018 5 z 5

Další počteníčko...téměř bez dechu.

Sisine
06.06.2018 5 z 5

jako vždy parádní čtení, autor nezklamal...

SteoSG
05.06.2018 5 z 5

Vyrazne citatelnejsia ako predchadzajuci diel. Aj napriek tomu, ze vrah je znamy od zaciatku, neubera to na napinavosti knihy. Uchyl riadne uchylny a poriadne pripraveny na kazdu svoju akciu. Menej Erikynych osobnych traum. Orientovanie postav ... :) je to omnoho lepsie, dokonca aj trochu tvrdsieho XXX. Pan Bryndza asi cita recenzie aj tuna. :D

Šárka5875
05.06.2018 5 z 5

Ve své čtvrté knize Do posledního dechu autor poukazuje na obrovské nebezpečí, týkající se sociálních sítí. Vážně si myslíte, že víte, kdo je na druhé straně internetové diskuze? Po přečtení této knihy si už nikdy jistí nebudete. Stačí několik kliků a z nebezpečného slizkého chlapa se stane charismatický hezounek, který vás uhrane nejen hlubokým pohledem z profilové fotografie, ale také vhodně zvolenými větami. Po pár konverzacích vás dostane, kam potřebuje. Na internetu jde totiž úplně všechno. Proto pozor na to, co kde sdílíte a komu se svěřujete. Nevíte, jestli na druhé straně nesedí nějaká pochybná osoba.

Já osobně jsem z knihy nadšená a všem milovníkům thrillerů a detektivek ji doporučuji. Autor mě baví, píše čtivě a já rozhodně chci číst další příběhy s Erikou v hlavní roli. Rovněž mě hodně oslovil námět příběhu. Člověk si kolikrát opravdu ani neuvědomuje, co všechno ze svého soukromí na internetu sdílí.

Kniha obsahuje také několik dost krutých pasáží. Nemůžu však říct, že by měl autor potřebu na nás chrlit detaily mučení v každé kapitole, spíš v nás probudí představy, a naše fantazie se potom rozjede na plné obrátky i při malé zmínce o krutostech, kterých se vrah dopouštěl na obětech.

felia
04.06.2018 2 z 5

S Bryndzou mám problém. Jeho knihy jsou rozhodně napínavé, ale současně mi připadají i hloupé. Při četbě se nemohu dočkat, až to skončí. Možná je to tím, že je mi nesympatická hlavní hrdinka

Hannik
03.06.2018 5 z 5

Skvělá knížka. První a druhý díl se mi líbil, ale třetí a čtvrtý je vážně super. Autor se vážně zlepšuje. Snad to nezakřiknu.

Fíček01
02.06.2018 5 z 5

Opět skvělé napínavé čtení, nemohla jsem knihu odložit. Těším se na další díly!

ctenarkaEva
01.06.2018 3 z 5

Kniha je čtivá, ale ve srovnání s předchozími díly se mi zdá malinko slabší. Brzké prozrazení vraha, drsnější popisy vražd... Víc nebudu prozrazovat, budu se těšit na další knihu a jsem zvědavá, o čem bude.

PetraBery
30.05.2018 4 z 5

Erika Fosterová v další knize řeší případ zavražděných mladých žen, které vrah pohodil do kontejneru. V knize je dobře popsané nebezpečí sociálních sítí, což je rozhodně aktuální téma dnešní doby. Ačkoliv vraha nám autor představí již v průběhu příběhu, není to na škodu. Tento díl je stejně čtivý a napínavý jako předchozí.

Janniska
30.05.2018 5 z 5

Další skvělý příběh z Robertova pera o Erice Fosterové...super!

pepa4081
26.05.2018 4 z 5

Pan Bryndza mne opět nezklamal. Výborná detektivka podle mého gusta. A zdá se mi, že i počet homosexuálů už je reálný.
Velmi uspokojivé.

4xbabča
26.05.2018 5 z 5

Opět super kniha! Četla jsem všechny knihy a autor opět nezklamal. Příběh se krásně čte a udržuje napětí až do konce. Těším se na další případy s inspektorkou Erikou. Nelze jinak, než dát plný počet hvězdiček.

Vikos
25.05.2018 5 z 5

Já prostě miluju knížky od Roberta Bryndzy!

adaba
23.05.2018 5 z 5

Suprová četba. Četla jsem všechny knihy tohoto autora a všechny byly perfektní, čtivé a napínavé, i když v tého byl vrah odhalen už dříve, ničemu to nevadilo a na napětí neubralo. Eriku jsem si oblíbila a těším se na další pokračování :)

Jana8774
22.05.2018 5 z 5

Perfektní! I když je jasné kdo za vším stojí tak všem jen a jen můžu doporučit.

Markéta137
22.05.2018 5 z 5

Za mě zatím nejlepší díl série. Robert mě opravdu chytnul, jak psaním, tak stylem, jakým se prezentuje.