O mé rodině a jiné zvířeně

O mé rodině a jiné zvířeně https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/38489/o-me-rodine-a-jine-zvirene-38489.jpg 4 791 136

Dětství na Korfu série

Vzpomínkové vyprávění na pětiletý pobyt na řeckém ostrově Korfu je laskavé a moudré a patří k tomu nejlepšímu, co autor napsal.

Literatura světová Biografie a memoáry Příroda, zvířata
Vydáno: , BB art

My Family and Other Animals , 1956

CaptNemo
01.08.2014 5 z 5

Jsou knížky, které se čtou pořád dokola. V 10, 20, 30 a stále mě to baví. Na Korfu jsem byl, na Durrella tam vzpomínají jen v tom nejlepším a taky tam z něj mají pěkný byznys. Ale kdo by to těm milým Korfanům zazlíval. Už teď se těším na příště.

K.M.
28.04.2014 5 z 5

Letos jedu na dovolenou právě na korfu a plánuji navštívit alespoň některá zmíněná místa jejich knižní popis se mi moc líbil sice je to přeci jen pár let ale i tak doufám.

lena_itf
19.04.2014 5 z 5

Tuhle knihu miluju :-)

dalia1769
04.02.2014 4 z 5

Příjemné čtení, i když mi nepřipadalo až tak legrační, jak jsem podle ohlasů ostatních čekala. Spíše takové laskavé vzpomínky, místy humorné, místy dojemné...

timelady
16.11.2013 4 z 5

Neuvěřitelně milá a vtipná kniha. Pokud se chcete od srdce zasmát, jsou Durrellovy knihy tou správnou volbou.

ivana02
22.09.2013 5 z 5

Asi nejoblíbenější knížka od tohoto autora. Jakmile si ji přečtete, vrhnete se na další :)

mikika
18.06.2013 5 z 5

jedna z mých nejoblíbenějších humoristických knížek o bláznivé rodince na Korfu, mám ji tak ráda, že jsem si jí omylem koupila několikrát...

Skjaninka
08.06.2013 4 z 5

Milá kniha, z ktorej srší autorova láska k prírode a zvieratám. Jeho nenútené rozprávanie z ostrova Korfu, podané s vľúdnym humorom, vám zaručene zdvihne náladu.

vhumanik
01.03.2013 5 z 5

Vynikající velmi lehký britský humor. Skvělá oddechovka...

farinka
10.01.2013 5 z 5

Opravdu skvělá knížka na dovolenou,i na špatnou náladu.

dusty
09.08.2012 5 z 5

Kdo nedal maximum hvězdiček, je blázen. Není mnoho alespoň stejně vtipných knížek.

dusty
11.07.2012 5 z 5

Rozhodně patří mazi mé nejoblíbenější a podle mého skromného názoru je to jedna z nejlepších humoristických knih, jaká kdy byla vydaná.

Zlatinka
16.09.2011 5 z 5

když mám starosti, otevřu na založené stránce a jdu s tím malým klukem pitvat želvu.

audrey
20.07.2011 5 z 5

Sahám po ní, jakmile přijde léto,...

javirgo
30.11.-0001 5 z 5

Řecký ostrov Korfu jsem si zamilovala při loňské dovolené a přečíst si tuto knihu bylo pro mě výzvou.
Je to pouhé vyprávění, ale příjemné, milé a úsměvné. Z každé stránky na člověka vyzařuje autorova láska k přírodě a ke všemu živému, včetně těch nejmenších tvorečků.

Jíťa
30.11.-0001 5 z 5

Velmi vtipná záležitost, pár příběhů bylo také namluveno na audio Martinem Dejdarem naprosto senzačním způsobem.