Ptáci, zvířata a moji příbuzní

Svoje vzpomínky na pět roků strávených s rodinou na ostrově Korfu ztvárnil britský zoolog a ochránce přírody G. Durrell v nesmrtelné knize O mé rodině a jiné zvířeně a co se do ní nevešlo, předkládá v jejím magickém, poučném a ještě navíc humorném volném pokračování. Až budete číst historku o želvě, dávejte pozor, ať oslepeni smíchem nezašlápnete svou vlastní. 6. vydání v českém jazyce....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/11459/ptaci-zvirata-a-moji.jpg 4.7231

Dětství na Korfu 2.

Literatura světová, Humor, Příroda, zvířata
Vydáno, BB art

Birds, Beast and Relatives, 1969

Kniha Ptáci, zvířata a moji příbuzní

bigal
dnes

Jsem fanda a pod pět hvězd prostě u Geralda jít nemůžu.

Jarka_rybář
15. listopadu

Hezká knížka, Durell je vtipný.

pepa4081
01. listopadu

Komu se líbila kniha O mé rodině a jiné zvířeně, tomu se bude líbit i toto „pokračování“. Kniha plná pohody a lehkého humoru. Zavzpomínal jsem si, jak jsem jako kluk také domů přinesl kdejakou havěť. A Korfu je zde popsáno tak, že bych se tam hned rozjel.
Velmi uspokojivé.

Vydrýsek

Opět jsem se s G. Durrellem procházela po rozpáleném ostrově a pátrala po rozmanitých tvorech, potápěla se v průzračném moři, pochutnávala si na místních specialitách a smála se ztřeštěným kouskům jednotlivých členů rodiny D. :-)

PeterBahn

Platí plně to, co o knize O mé rodině a jiné zvířeně. I když čteno v dospělosti, tak dětsky snové čtení.

JancaMia
29.11.2019

krasne ale za me je srdcovka stejne "vdavame matku" :)

Merlinit
07.11.2019

Zajímavé, idylické, laskavé a milé vzpomínání na dětská léta strávená na půvabném ostrově. Pobaví nejen Gerryho rodina, ale i celá plejáda přátel defilující před zraky čtenáře v pestrobarevném průvodu.

hana4834
02.10.2019

Nemůžu si pomoct ale seriál je lepší

Zvěrolékař a jeho přátelé
Zvěrolékař a jeho přátelé