Zahrada bohů

Poslední část volné trilogie o pobytu rodiny Durrellů na řeckém ostrově Korfu ve 30. letech; navazuje na knihy "O mé rodině a jiné zvířeně a "Ptáci, zvířata a moji příbuzní".

Pozn.: ISBN v knize neuvedeno.

https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/12281/zahrada-bohu-QbA-12281.jpg 4.781

Dětství na Korfu 3.

Literatura světová, Humor
Vydáno, BB art

The Garden of the Gods, 1978

Kniha Zahrada bohů

bigal
včera

Nejslabší z celé trilogie. Jsem ale fanda a pod pět hvězd prostě u Geralda jít nemůžu.

Martin_Eli

Vynikající a velmi vtipná kniha, spousta historek je lehce přikrášlených, ale celkově je to pohodová řecká jízda, jedna z nejlepších Durellových knih!

knihoun

Knížka zábavná, neztrácí dech, ale ten překlad (mám z 1996) je prostě strašnej!

Nifredil
06.10.2019

Roky jsme netušila, že knížky pana Durella o Korfu mají i třetí díl. Před chvílí dočteno a jsem zase nadšená. Úžasné historky, vkusný humor, skvělá atmosféra, zvířátka, rodina...prostě paráda. Můžu jen doporučit všem milovníkům zvířat, ale vlastně všem, kdo hledají inteligentní a milý homor, který zaženě splín. Tohle je to pravé čtení na prázdniny, pro volný čas, vlastně kdykoli.

ewalien
20.07.2019

Úžasné vyprávění, na kterém mě mrzelo jediné... bylo to příliš krátké. Durrellova dobrodružství bych mohla číst donekonečna... Skvělá kniha, hotová léčba duše, po dni plném stresu. Když chce člověk aspoň na chvíli utéct daleko od trablů běžného dne v práci, stačí sáhnout po jedné z jeho knih.

Chesterton
12.09.2018

Po dlouhých asi dvanácti letech jsme se stavili s mužem na siestu u našich úžasných přátel na řeckém ostrově Korfu. Jsou stále stejní. Jako kdybychom se viděli naposledy minulý týden. Pohostili nás vůní moře, veselými historkami, zápalem pro každou havěť a žoužel a mnoha maminčinými dobrotami. Občas se stavil někdo z báječných přátel slečny Margot, Mandloňového kvítku. Nebo prošel kolem někdo z řeckých sousedů. Trochu jsme pomohli Gerrymu vyhrabat všech jedenáct štěňat. Škoda, že nám ani jedno nechtěli vzít do letadla:( Když jsme pak tři dny jezdili po ostrově, dívali jsme se na vše zcela novýma očima!! Často jsem se pak na plážích při čtení smála nahlas.
Díky Gerry za tolik nadšení a srdečné atmosféry.

Ostruzina
17.07.2018

Já už si snad ani neumím představit léto bez této knihy!

karavela
10.05.2017

Gerald Durrell je moje srdcovka a nemohu jinak,než dát pět hvězdiček.

Maškaráda
Maškaráda