Zahrada bohů

Poslední část volné trilogie o pobytu rodiny Durrellů na řeckém ostrově Korfu ve 30. letech; navazuje na knihy "O mé rodině a jiné zvířeně a "Ptáci, zvířata a moji příbuzní".

Pozn.: ISBN v knize neuvedeno.

https://www.databazeknih.cz/images_books/12_/12281/zahrada-bohu-QbA-12281.jpg 4.775

Dětství na Korfu (3.)

Literatura světová, Humor
Vydáno:, BB art

The Garden of the Gods (1978)

Kniha Zahrada bohů

Chesterton
12.09.2018

Po dlouhých asi dvanácti letech jsme se stavili s mužem na siestu u našich úžasných přátel na řeckém ostrově Korfu. Jsou stále stejní. Jako kdybychom se viděli naposledy minulý týden. Pohostili nás vůní moře, veselými historkami, zápalem pro každou havěť a žoužel a mnoha maminčinými dobrotami. Občas se stavil někdo z báječných přátel slečny Margot, Mandloňového kvítku. Nebo prošel kolem někdo z řeckých sousedů. Trochu jsme pomohli Gerrymu vyhrabat všech jedenáct štěňat. Škoda, že nám ani jedno nechtěli vzít do letadla:( Když jsme pak tři dny jezdili po ostrově, dívali jsme se na vše zcela novýma očima!! Často jsem se pak na plážích při čtení smála nahlas.
Díky Gerry za tolik nadšení a srdečné atmosféry.

Ostruzina
17.07.2018

Já už si snad ani neumím představit léto bez této knihy!

karavela
10.05.2017

Gerald Durrell je moje srdcovka a nemohu jinak,než dát pět hvězdiček.

Teraka
07.05.2013

Stejně jako ostatní knihy o Durrelově dětství na Korfu je tato knížka úžasná a vhodná i k předčítáním dětem, hemží se zvířátky, o kterých člověk už slyšel nebo taky nikdy neslyšel a vyloženě vzbuzuje touhu rozjet se na Korfu a otáčet tam kameny, jestli pod nimi někdo nebydlí :-)

Val
25.02.2012

Úžasná knížka..... je to tak milé a vtipné, že vás to vyloženě pohladí na duši .