Dívky ve vodě

Dívky ve vodě https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/378324/bmid_divky-ve-vode-ruV-378324.jpg 4 385 122

Jednoho chladného rána najde policie v místním parku tělo Loly Evansové. K vyšetřování přizve Alex Kingovou a Chloe Laneovou, aby dopadly vraha. O několik dní později se začne pohřešovat další dívka. Zdá se, že obě děti měly společnou pohnutou historii a také byly členkami stejné terapeutické skupiny. Kdo je onou zrůdou, která jde po krku těmto zranitelným slečnám? Zatímco obě policistky začínají skládat dohromady jednotlivé stopy, Chloe si uvědomuje, že i ona sama je v nebezpečí. Odhalí totiž tajemství spojené se smrtí jejího bratra, pro jehož udržení v tajnosti je někdo připravený udělat cokoliv, tedy i zabít. Alex a Chloe jsou odhodlané najít zabijáka dřív, než bude jeho řádění stát životy dalších lidí.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Pro ženy
Vydáno: , Omega

The Girls in the Water , 2017

verca0794
08.05.2020 3 z 5

Odpočinková kniha na dovolenou, neurazí, ale ani nanadchne. Hlavní postavy sympatické, ale nezáživně se děj vlekl a místy mi přišla zdlouhavá.

jankaander
26.04.2020 5 z 5

Zame oukej, bavilo.....

janastok
23.04.2020 2 z 5

Odpočinková detektivka. Mám pocit, že jsem to již několikrát četla. Jak dosazené do šablony: silné hrdinky s temnými traumaty z mládí a divnými partnerskými vztahy, jeden úchylák řešící si svou třináctou komnatu, absence vyšetřování, pak náhlé prozření, ohrožení a trochu červené knihovny na závěr. Hrdinky mi k srdci nepřirostly, stálé nípání se v pocitech, řešení coby, kdyby, jestli a neustálé omluvy a pocity viny. Myslím, že se nebudu pídit po dalším dílu.

lucakuca
28.03.2020 3 z 5

Holky detektivky (na můj vkus) dost prokrastinovaly. Důkazy nenacházely. Když jim někdo sdělil podstatnou informaci, tak měla Alex takový ten výraz: „Jo? Jak to, že to nevím?“ A pak během dvou stránek šup šup, vím kdo to byl. Sice žádný důkaz, ale já mám tucha! Heč!

josska
20.03.2020 4 z 5

Kniha se mě líbila,čtivá,napínavá a určitě se pustím i do další knihy autorky.....

veronika8042
05.03.2020 4 z 5

Kniha přečetná celkem rychle. Líbily se mi krátké kapitoly. Sympatické postavy, rychle jsem se orientovala v postavách a vraha jsem odhalila až na konci knihy, což hodnotím velmi kladně.

Artep25
23.02.2020 3 z 5

Kniha se číst dá ,ale za mně průměr .Nijak nevyčnívá .Četla jsem více wau detektivky a thrillery.

vsechnonebonic
23.02.2020 5 z 5

Dočteno. Kniha zakoupena vcelku náhodou a nelituji. Příjemné a sympatické postavy, dobrá zápletka, krátké kapitoly. Občas bylo těžké knihu odložit. Oceňuji to, že jsem vraha odhalila až na posledních stránkách, kdy už to bylo jasné i policii :-). Určitě si ráda přečtu další díl.

Nikollinka
17.01.2020 4 z 5

První kniha ze série je fajn, ráda si přečtu i další díly..

KočkomilkaJana
06.01.2020 2 z 5

Chtěla jsem napsat něco pozitivního, jako třeba že policejní práce byla slušná, postavy se daly oblíbit rychle, zápletka měla kvalitní podklad (i když vrah stál za starou bačkoru, dokud jej nechytli), ale nic mě nenapadlo. Ne, nic co by stálo za vyzdvihnutí. I snaha být moderní s využíváním Twitteru nebo Facebooku - vše působilo jako bych četla školní práci nadprůměrného středoškoláka gymnázia.

novina
05.01.2020 5 z 5

Napínavé od začátku do konce. Krátké kapitoly se četly skvěle a nemohla jsem se od knížky odtrhnout. Konec s Chloé byl trošku předvídatelný, Lukův vrah byl zase naopak velkým překvapením. Zasloužených 5*

VeronikaAug
13.11.2019 4 z 5

Mě se knížka líbila. Bylo to napínavé a četlo se to dobře. Proč ne, doporučuju.

Janík511
08.11.2019 5 z 5

Líbila se, opravdu moc povedená kniha. Četla se dobře, měla krátké kapitoly a krimi zápletka měla hlavu a patu. Od této autorky si přečtu určitě i další díl, vzbudila ve mě zájem o její tvorbu. Pro mě rozhodně lepší čtení nežli Marsons...

Janaves
21.10.2019 3 z 5

Nebylo to nejhorší,trochu vleklé. Hlavní postavy byly sympatické. Tři hvězdičky dávám za závěr.

Ossinky
13.10.2019 4 z 5

Ze začátku mě to mic nebavilo ale pak se příběh rozjel a už jsem musela číst do konce. Sympatické hlavní postavy a nakonec z toho byl pekny propletenec. Stojí za přečtení.

Toňula
09.10.2019 4 z 5

Zpočátku jsem měla trochu problém se začíst, ačkoliv příběh byl od počátku zajímavý a k hlavním hrdinkám jsem si musela hledat cestu. Pak se ovšem vyprávění docela rozjelo a postupně gradovalo napětí až k rozuzlení na konci, které jsem trochu vytušila. Na prvotinu určitě hodně dobré, uvidíme, co pokračování.

Googies
03.10.2019 5 z 5

Sice jsem tušila, to spojení mezi Chloe a Adamem, ale i tak mě tato kniha dost bavila. Těším se na další případ. :)

Dandulka
27.09.2019 5 z 5

První kniha byla opravdu super! Tak snad autorka bude pilná a kniha druhá bude brzy na světě! Už se moc těším, pokud další příběh bude probíhat v podobném duchu, bude to moc fajn.

Vesina
13.09.2019 4 z 5

Nebyla špatná, ale taky ničím výjimečná .... přesto dobře napsaná a čtivá.

Bablu
08.09.2019 3 z 5

Taková klasická detektivka, neurazí ani nenadchne. Na dovolenou dobrá.

sérioví vrazi thrillery pro ženy

2018  77%Dívky ve vodě
2019  79%První, která zemře
2020  77%Děti ohně
2021  80%Slib mrtvým
2022  70%Hádka

Kniha Dívky ve vodě je v