Pátá cesta k pádu

Pátá cesta k pádu https://www.databazeknih.cz/img/books/27_/270719/bmid_pata-cesta-k-padu-cLx-270719.jpg 4 407 68

Deset malých nadechnutí série

< 4. díl

Hubatá Reese MacKayová, holka s fialovými vlasy, je mistr světa ve špatném rozhodování. Když ztroskotá její krátké, nevydařené manželství, rozhodne se všechno změnit. Přestěhuje se do Miami – a docela se jí daří, dokud se nedopustí příšerného úletu se sexy blond vyhazovačem jménem Ben. Naštěstí to vypadá, že na ten průšvih bude moct zapomenout… Jenže naděje umře ve chvíli, kdy Ben, teď už dostudovaný právník, nastoupí do nové práce a hned první den se ocitne tváří v tvář kolegyni Reese, nevlastní dceři svého šéfa. Kdyby měl Ben trochu rozumu, vyhnul by se jí obloukem – ovšem Ben se problémům nevyhýbá, zvlášť když jsou tak sexy… Z cyklu Ten Tiny Breaths (4)... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: ekniha , Baronet

Five Ways to Fall , 2014

jani.ruzicko
03.10.2017 5 z 5

Vtipálek Ben mě oslovil hned v prvním díle a stal se tak mým oblíbencem... ani jsem nečekala, že je nějaký díl přímo o něm, takže když jsem tento příběh začala číst, byla jsem naprosto nadšená... a to nadšení mi vydrželo až do konce... =) příběh je skvělý, hodně jsem se nasmála a do Bena znovu zamilovala. Skvělý závěr série *_*

Žožik
16.09.2017 5 z 5

Jako všechny předchozí díly - kniha byla naprosto super. Postavy byly sympatické, děj byl zábavný, ... Celá tato série určitě stojí za to si přečíst. ;)

IvankaM
23.07.2017 5 z 5

Bena miluju a tuto knihu taktéž.
Za mě nejlepší díl.

Beky
07.06.2017 4 z 5

Čtivý příběh, který se klidně dnes stává realitou. Předvídatelný konec, poněkud slabší než předchozí díla autorky...

Shinstria
28.05.2017 4 z 5

Opravdu příjemné, odpočinkové čtení a obě hlavní postavy neuvěřitelně sympatické. Mělo to celkově šmrnc. Dost jsem se u toho nasmála. Knížka mě rozhodně bavila. Doporučuji jako knížku pro odpočinek a zasmání se.

alzbeta4340
18.05.2017 5 z 5

Moc pěkné čtení, celkově daleko optimističtější příběh než předchozí díl. Reese i Ben měli škaredé dětství a přesto se jim povedlo dozrát a uvědomit si sílu partnerství.
Kniha byla romantická, ale ne přes míru a veselá přesně tak akorát. Jako odpočinkovou četbu určitě doporučuji.

Terka18
07.02.2017 5 z 5

Parádní příběh, u kterého se zasmějete i zasníte. Knížka se mi četla sama. Jen jsem byla zklamaná, že jsem ji tak rychle dočetla. Nejlepší ze série pro mě.

Téra
23.07.2016 4 z 5

Pohodový příběh u kterého jsem se i nasmála, takové mám ráda.

lendyyy
22.06.2016 5 z 5

Pro mě nejlepší ze série. Neuvěřitelně vtipná a milá, byly tam momenty, kdy jsem si řekla, aha, tak teď to bude takhle a jak jsem byla překvapená, když se autorka některým klišé vyhnula a situace se vyvinula úplně jinak, než jsem čekala.

janesy
22.06.2016 5 z 5

Pohodový příběh, který se rychle a dobře četl. Nad některými hláškami hl. hrdinů jsem se bavila.

kika 13
21.06.2016 4 z 5

Opět vše splnilo moji představu o konci románu.

trynitrix
16.06.2016 4 z 5

Knihy od Tucker se stašně rychle čtou opět pohodový příběh o Benovi.

JanaDor
05.04.2016 4 z 5

Kniha se velmi dobře četla. Není přeslazená a přitom to mezi dvojicí správně jiskří. Dialogy mají šmrnc a dějově je pestrá.
Nejvíce se mi líbily obě hlavní postavy Reese a Ben. Měli správný smysl pro přirozený vtip. Pokud se ten druhý dostal do trapně směšné situace, zvládli to s pochopením a s humornými narážkami, které nezesměšňovaly, ale naopak pomáhaly z trapnosti přejít ve vztek a dokázali pak zběhnout do vzájemného špičkování. Také chválím autorku, jak s citem zvládla vykreslit obě postavy, které měly těžké dětství. Krásně se tu ukazuje, jak důležité je mít milující rodiče.

muchomurka
13.03.2016 4 z 5

Škoda, že je to poslední díl série. Vždyť by se našly další postavy, o kterých je co psát. Líbí se mi styl, jakým autorka píše, její humor, propletenost s ostatními knihami.
Velmi jsem se zde bavila a užívala si přímočarost Bena o Reese, jak vše rovnou řekli natvrdo, žádné "měl/a poznat co si myslím". Wilma a Benovi sourozenci, celá banda byla super, doufala jsem, že se hodně děje bude odehrávat v domě u sadu :-) Reese byla ze začátku dost protivná a umanutá, ale jsem ráda, že se srovnala a vzala rozum do hrsti. No a závěr s Jackem, doufala jsem v to a jsem ráda, že to tak dopadlo a hlavně, že to bylo podáno s humorem :-D
Jen škoda, že zde nebylo více postav z předchozích knih, ale jen sem tam náznak.

katnnis
10.03.2016 5 z 5

Psala jsem do Baronetu,nehodlají vydat další knihy od autorky a ani neřeknou s jistotou zda vydají tu první z druhého pohledu,je to celkem škoda,myslím,že je nás spousta co by koupila další knihy...

martiiinkajjj
09.03.2016 5 z 5

Krásná knížka, miluju tuhle sérii :) četla se prostě naprosto sama, Ben byl prostě úžasný. Bylo to vtipné a ani jeden z hrdinů nebyl svým způsobem narušený jako ostatní v sérii :). Rozhodně doporučuji :) potřebovala bych další knížku, akorát nevím proč jsem to tak dlouho odkládala než se do této série pustím :) jsem ráda, že jsem se donutila. Takže za mě * * * * * škoda že nejde víc hvězd :D .

katnnis
24.02.2016 5 z 5

Pro mě nejlepší kniha série,vtipná,nic se netáhlo,nezasekávalo,často jsem se začala smát nahlas.Mrzí mě,že už další knihy do této série autorka neplánuje,docela ráda bych se ještě dozvěděla něco o Nateovi.

Tejezka
27.01.2016 5 z 5

Super, čtivé, oddechové, zamilované, vtipné pokračování..Reese a Ben jsou prostě úžasní, musela jsem se smát jejich vtipným hláškám, tak moc jsem jim fandila..Velmi se mi líbilo zpestření u Benové maminky v ovocném sadu, muselo tam být opravdu nádherně..Doporučuji!! ;)

Odehnalka
21.01.2016 3 z 5

Kdyby byla kniha o polovinu tenčí, bylo by to mnohem lepší. Chvílemi se to fakt táhlo a měla jsem pocit, že vše důležité nasekala autorka do posledních padesáti stran... Nebrala jsem to ani jako oddechovku mezi učením, fakt jsem se musela nutit knihu dočíst...

LilianaFalcon
21.01.2016 5 z 5

Pro mě zatím nejlepší díl :-) Bylo to celé vtipnější, uvěřitelnější, vůbec mi nevadilo, že už se to neodehrává v Penny's... a zlomených hrdinů už bylo na můj vkus moc ;-)
Prakticky nemám, co bych tomu vytkla. Byla to taková oddechová jednohubka. Přesně to, co jsem potřebovala :-) Žádné sáhodlouhé hloubavé myšlenky.
Asi největší dojem na mě udělalo, že tam nebyly žádné předvídatelné trapné situace. Vždycky jsem si říkala, tak a teď ona uslyší, co on o ní říká a hrozně se naštve, kvůli tomu bude následovat 100 kýčovitých naštvaných stránek plných přihlouplých nedorozumění a dvojsmyslů a tím to autorka zazdí... ale ono se naštěstí nic takového nedělo :-)