Pátá cesta k pádu

Pátá cesta k pádu https://www.databazeknih.cz/img/books/27_/270719/bmid_pata-cesta-k-padu-cLx-270719.jpg 4 407 68

Deset malých nadechnutí série

< 4. díl

Hubatá Reese MacKayová, holka s fialovými vlasy, je mistr světa ve špatném rozhodování. Když ztroskotá její krátké, nevydařené manželství, rozhodne se všechno změnit. Přestěhuje se do Miami – a docela se jí daří, dokud se nedopustí příšerného úletu se sexy blond vyhazovačem jménem Ben. Naštěstí to vypadá, že na ten průšvih bude moct zapomenout… Jenže naděje umře ve chvíli, kdy Ben, teď už dostudovaný právník, nastoupí do nové práce a hned první den se ocitne tváří v tvář kolegyni Reese, nevlastní dceři svého šéfa. Kdyby měl Ben trochu rozumu, vyhnul by se jí obloukem – ovšem Ben se problémům nevyhýbá, zvlášť když jsou tak sexy… Z cyklu Ten Tiny Breaths (4)... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: ekniha , Baronet

Five Ways to Fall , 2014

luciefeix
16.01.2016 3 z 5

chyběl tomu šmrnc předchozích dílů , a velké psychické problémi hlavní hrdinky ale i tak dobré :-)

Sonula25
15.01.2016 5 z 5

Autorka opět nezklamala. Konečně se také dostala na sexy chlápka Bena :-) Jeho drzost a upřímnost dodává knížce skvělý šmrnc :-) Doporučuji všechny knížky, které autorka napsala!!

evelýny
13.01.2016 5 z 5

Tato autorka opravdu dovede vtáhnout čtenáře do děje.
Tato kniha mě pobavila a protože mě přesvědčila, že úklid ani žehlení mi neutečou a obědvat se nemusí v pravé poledne, tak mně nezbývá než udělit plný počet bodů. A ještě jsem tentokrát neměla problém uvěřit pravdivosti příběhu.

Š.Ala
02.12.2015 5 z 5

Miluju vtipné romantické knihy a tady jsem se smála a culila snad celou knihu. Tucker píše senzačně.

jluky
28.11.2015 5 z 5

Tak to bola paráda! To je ale škoda, že som prečítala všetko, čo od autorky v češtine vyšlo. ...a všetko na výýýbornú..

Danča:))))
28.11.2015 5 z 5

Krásné zakončení celé série. Všechny knihy od K. A. Tucker jsem "zhltla" jedním dechem a všechny můžu doporučit. Spisovatelka píše opravdu čtivě a poutavě a proto vám stránky ubíhají rychlostí světla. :) Postavy ve všech dílech mi byly neuvěřitelně sympatické a pokud by existovaly ve skutečnosti, tak bych se s nimi moc ráda chtěla setkat. A rozhodně by mi nevadilo chodit s Trentem, Ashtonem, Cainem nebo Benem. Ti čtyři si mě absolutně získali. :3
Doufám že to nejsou jediné knihy které u nás vyjdou a budou další u kterých se budu moct smíchy válet po zemi a brečet jako dítě kterému sebrali lízátko.
VŠEM DOPORUČUJI celou sérii.
Upozornění: Velmi návykové

Samira
10.11.2015 5 z 5

Nádhera, musím říci, mám trošku depresi, že už mám dočteno a že zároveň tato pro mě výjimečná série končí. Tenhle příběh byl uvěřitelný, lidský, vtipný a zamilovaný, ale takovým tím nepřeslazeným způsobem, tedy přesně podle mého gusta. Tucker si mě prostě absolutně získala a budu netrpělivě vyhlížet její další knihy. Do té doby mě budou těšit knihy této série, které mají v mé knihovně jedno z čestných míst.
Doporučuji!

EvaSupovic
05.11.2015 5 z 5

Nikdy mě nezklame, když je v knize popichování jeden druhého a tady toho bylo dosti dost. Kniha mě moc bavila, i když tentokrát tam nebyl nějaký šílený zvrat atd, ale i tak tuhle sérii miluji :-D